Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani, Keira! ~2013

In jos 
AutorMesaj
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

La multi ani, Keira! ~2013 Empty
MesajSubiect: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 00:00

La mulți ani, Keira! 
Să ai parte de tot ceea ce îți dorești și mult noroc și sănătate.
Ok, pai fiind ziua ta, îți voi da un borcan, nu paisprezece borcane cu Nutella, sper să fii mulțumită, fiindcă asta e rezerva mea strict secreta.  
Ce să mai spun? Că te iubesc mult, mult și un hug! 
P.s. Noapte bună!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 00:05

Încă o dată, mulţumesc că te-ai strofocat să fii şi într-atât de punctuală în legătură cu asta. Mulţumesc pentru Nutella, cred c-o primesc prin poştă peste ceva timp şi îţi dai seama c-o împart cu toţi, aşa-i? Măcar de ziua mea să fiu generoasă dând esenţe invizibile la toată lumea. Ce mai pot spune, apreciez mult gestul, nu mă aşteptam.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 01:38

La multi ani, sweetheart. >LoL<

Awww, ai 14 ani. 
Darling, iti urez tot ce nu se poate cumpara cu bani si bani sa poti cumpara restul. 
*acum ca a facut urarile fuge spre tort*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 10:06

LA Multi Aniii !!!!!!
Sa fi sanatoasa , fericita si sa ai parte de tot ce iti doresti .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 10:07

La multi ani Keira-San! *hug* Iti urez sa ai parte de cat mai multe impliniri! fericit
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 11:25

La mulți (b)ani și multă sănătate.
Toate visele curcubeice și ieșite din comun să ți se îndeplinească în această tristă/fericită zi de luni.
Sus In jos
*-Sebi-*
Kaigai
Kaigai
*-Sebi-*

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 13:54

La multi ani Keira!!!!!!!
Sa ai parte de mult noroc si sanatate
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 14:54

Păi e ziua ta nu?Ce urare mai bună ţi-aş putea face decât:Fi blestemată!
Fi blestemată!Să ai parte numai de blesteme şi de belele.
Îţi fac cadou o păpuşă în formă de unicorn numai bună pentru farmece Big Grin
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 16:06

La multi ani Keira! Sa fii sanatoasa si sa cresti mare! :3 Dai de baut, nu? o.o LoL
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 17:46

La multi ani , Keira ! Sa fi sanatoasa si sa ai tot ce iti doresti !
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 17:48

La multi ani Sabrina >LoL< Big hug ;~; She faci? Dai de baut? vreau cola ;~; si ... si ... si ... tort O.O Imi dai? ;~; vreau ;~; Si ... si ... si ... sa ne batem cu frisca O.O Ma si imaginez cand te mozolesc cu frisca rolling on the floor  Big hug ;~; Ohhh!!! Sper sa ai o zi de nastere frumoasa ^^ Dragut

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 17:58

Ce frumos, n-am primit atâtea urări niciodată. *moment lacrimogen* Da, dau de băut orice, doar imaginaţi-vă lichidul, iar eu aduc paharele. *tai tortul* Mulţumesc pentru toate urările *inclusiv blesteme din partea vrăjitoarelor care nu ştiu că îmi plac pisicile, nu neapărat unicornii, mă încadrez şi eu în lumea voastră, na! Măcar cu atât*. Visele curcubeice se vor împlinii în gând, norocul o să încerc să mi-l fac singură, iar cu sănătatea văd eu cum decurge. Cu banii, berea, Cola, ciocolată, este totu' bun, ce să mai. Şi da, ne batem cu frişcă, nu-i problemă! Mulţumesc pentru că v-aţi consumat minute din viaţa scriindu-mi. ;_;
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 18:29

La multi ani ,Sabrina! Scuze ca am intarziat atat cu urarea ,dar stii ca-s intarziata si niciodata nu fac nimic la timp. -.- Pai ce pot spune ,am inceput sa vorbim acum ceva timp din cauza unui morcov pe nume Ruben si apoi am inceput sa filozofam amandoua,mai apoi am aflat ca suntem amandoua niste scorpii intepate si multe altele,apoooi te-am innebunit cu zodia varsator si inca o fac,scuze daca te-am enervat vreodata,dar stii cum sunt. fericit) Paai,iti urez sa ai parte de multe carti curcubeice in viata si sa nu te schimbi niciodata,esti perfecta asa cum esti. ^^ 

~ Pisicile fie cu tine. :3
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 20:53

La multi ani si multa sanatate LoL
Sus In jos
Sabaku No Gaara
Kaigai
Kaigai
Sabaku No Gaara

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 21:13

La multi ani sa fii iubita si sa ai tot ce-ti doresti.
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeMar Noi 19 2013, 16:33

La  multi multi ani sa-ti dea domnu' sanatate si sa te bucuri in continuare de copilaria ta fericit
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitimeMar Noi 19 2013, 16:39

La multi ani keira eu nu te cunosc sper sa am sansa sa o fac dar la multzi ani inca odata
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi ani, Keira! ~2013   La multi ani, Keira! ~2013 Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani, Keira! ~2013
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: