Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

BOYS   VS    GIRLS  Empty
MesajSubiect: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 17:00

Hey amiki ! Sper sa va placa povestea mea chiar daca e facuta in graba . E cam plictisitoare ce-i drept , dar astept criticile voastre . Citire placuta .

Iulie , o zi foarte calduroasa , soarele bland arunca sulitze de foc pe pamantul fin . In campia aurie insectele lucrau . Pomii incarcati in lumina si culoare isi aratau frumusetzea . Sakura , Ino , Hinata , Tenten , se odihneau la umbra unui copac , in timp ce baietii se jucau fotbal . Soarele ii dojeneau cu razele sale fierbinti .
In timp ce baietii jucau de zor , fetele au inceput sa vorbeasca : Fetelor , eu ma topesc de cald si ma mai si plictisesc , mai spuneti si voi ceva . zise Sakura putin suparata ...
Ino fiind indrazneatza spuse prima : Dar ce crezi ?, si noua ne e cald si la fel ne plictisim si noi in timp ce baietii se distreaza ! lacrimi
Fetelor am o idee , geniala ! spuse incantata Temari ...
Zau asa , uh ai o idee geniala?, minune .... spuse Tenten cu o usoara invidie ...
Hai nu fiti rautacioase , spune-ne ideea ta geniala Temari . cu un glas bland spuse Hinata.
Asa , deci , propun sa plekam intr-o vacantza la mare , doar fetele , fara ca baietii sa afle ceva .
Mai , nu e rea ideea ta...ce ziketi fetele ? spuse Tenten ...
Sakura , Ino si Hinata au cazut de acord ca ar fi frumos o vacantza la mare , fara baieti .
In copacul sub care se odihneau domnisoarele se ascundea mototolul de Naruto ... Auzind planul fetelor , a dat fuga repejor la Sasuke si ii spuse tot ce auzise . Ceilalti baieti au auzit si ei . Baietii se tot gandeau ce sa faca . La un moment dat se aude ceva din capat :
Baieti , ce ar fi ca noi sa le urmarim pe fete , daca tot nu vor sa mergem cu ele iar cand vom ajunge la mare ne vom alatura lor , ca doar nu or fi skorpii sa ne trimita akasa dupa atata drum ...
Buna idee !!! spune Lee .
Nuuuuuuu !!! ... striga Choji , mie nu-mi plac fructele de mare si toate bazaconiile acelea ! vreti sa morrr de foame ??? ...
Offff asta chiar e o problema mare , niki mie nu-mi plac .( zike Neji )
Ce vom face ? Ofteaza Kiba ... Anul acesta e sezonul fructelor de mare , nu se gaseste nimik de mancare in afara de acestea ...lacrimi(
Nruto : O sa-l rog pe eremitul pervers sa faca provizii cu mancare '' normala '' pana ajungem noi akolo ...
Deci , am stabilit !!! vom merge si noi cu fetele , chiar daca ele nu vor ... zike Sasuke cu un glas raspicat ...: LoL

Am terminat prima parte ... distractie vine pe urma ... dar voi dekideti ... Sper ac va plakut... astept critikile voastre , pe curand .pa pa !!!
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 17:03

fericit) tare sa continuii
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 17:05

hmmmmmmmmmm mie chiar mia placut ... deki ... astept un next!! LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 17:22

Multumesc amandurora [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 17:39

deci cand pui nextu? wink) fericit) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 18:22

:(De_ranjat): da mie de ce nu mi-ai spus?
Deea am sa te bat Deranjat! serios , dar lasa asta, ficul tau e destul de bun imi place ideea foarte mult dar vreau sa o mai dezvolti pe parcurs!
NEEEXT!!!!
P.S:nu i-au in seama greselile gramaticale
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 18:25

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] aa da ms scz pt gresile gramatikale scz sys dar mi-a venit ideea pe moment a fost lipsa de okupatie ... Multumesc orikum si akum lucrez la next ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 20:47

Buna am venit cu next ca poate maine nu mai am inspiratie sa scriu asa ca o sa scriu akum ... sper sa va placa astept parerea voastra ...

Bine sa mergem sa ne pregatim de plecare zike Lee .
Intre timp fetele si-au luat cele necesare si au plecat la drum . In spatele lor se furisau neastamparatii cu un zambet pe buze placandu-le si amuzandu-se pe seama asa zisei urmariri. fericit).
In cursul calatoriei , baietii erau tare plictisiti , nu au avut parte deloc de putina aventura , fetele nu faceau decat sa povesteasca si sa priveasca peisajul lacrimi .
In sfarsit am ajuns , credeam ca nu mai ajungem odata... zike Sakura.
WoW !!! ce frumos e aici exclama Tenten ...
Seara , fetele erau pe plaja si priveau stelele argintii iar briza marii le mai racorea . Au inceput sa povesteasca :
Sakura : E divin aici ma simt asa de bine .
Ino : Da sys ai dreptate e mai bine decat in caldura de acasa .
Hinata : Mie mi-e cam dor de casa . spuse ea timida cu un glas blang usor spus in soapta .
Temari : Hinata , ti-e tie dor de casa sau de tolomacul de Naruto ???
Toate fetele au inceput sa rada , Hinata simtindu - se putin stanjenita .
Hai sys ca glumeam si noi , e normal sa-ti placa de el ... spune Tenten
Dar .. eu..eu..dar ... ( balbaita Hinata ) fericit)
Da Hinata , lasa am inteles ce vrei sa spui. zike Ino
Sakura : Ino , nu o mai face sa se inroseasca
Fetele au inceput iar sa rada , dar de data asta , impreuna cu Hinata .
Dupa ce romantismul a trecut , fetele au adormit , baietii netoti s-au hotarat sa le sperie ca si pedeapsa ca le-au spus nimic de vacanta lor .
Naruto , imbracate repede in cerceaful asta alb , impreuna cu Lee si Kiba , iar eu cu Choji , Shikamaru si Neji le vom scoate afara din cort... zikea Sasuke cu un ras malefic ( muahahaha ) fericit)
Zis si facut !!!
Cei 4 scuturau de cort si tipau ingrozitor , fetele tipau si ele , erau ingrozite de ce li se intampla . Au iesit afara din cort iar Sakura a dat peste Naruto costumat intr-o fantoma....
Dar bininteles cum Naruto e baka , ia cazut cearceaful si asa a fost demascat lacrimi( ....
NARUTOOOOO !!!! Pregateste sa-ti vezi sfarsitul !
AOLEUU nuu te rog Sakura nuuu ...
Gata Sakura , lasa-l a fost ideea mea ( zike Sasuke )
Ăăăăă aa e OK atunci , orikum sunt bine sti.. nu am nimic ( Sakura )
Ino : Dar stati putin ... voi ce cautati aici ???
Choji : Poi sti noii v-am urmarit si ... si .. noi ...( balbait ) fericit))
Tacida !!! nu ne mai da de gol ... zike Lee nervos Deranjat!
Seara a trecut ... dupa muuulte explicatii si scuze din partea baietiilor .
A doua zi , se hotarasc sa concureze fetele impotriva baietiilor .
Ce ziketi de o cursa in sac , zike Sakura..
Ăăăă Sakura... cum adika '' in sac " ? mirat Naruto...
Nici nu ma asteptam ca tu sa sti , zike Ino .
Adica noi ne vom baga in sac si vom alerga cu picioarele in sac ... sa zic asa mai pe intelesul tau Narutooo ... ( Sakura )
Aaaaa am inteles putin ,... da , da , cred ... aha ...
Fiecare se alinie la START pt a incepe lupta dintre fete si baieti.

Cam atat ... astep parerea voastra ...SPER CA VA PLACUT !!! :X
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 20:59

Sys, ai folosit sys am devenit oarecum geloasa dar se vede ca te-ai perfectionat !
BRAVO SI NICI GRESELI MULTE DE GRAMATICA NU AM VAZUT! Aplauze
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 21:31

Foarte tare Sys LoL bv >LoL<
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 22:24

Multumesc bro LoL mersi sys esti tare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 22:36

Bravo dar poti scrie mai ... corect? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asteptam next! LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

DECI BAGA FAST fericit) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 22:55

Imi place a doua parte si ms ca mi-ai adaugat vorba rolling on the floor
Tacida rulez rolling on the floor))
Aplauze
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 00:19

Uitati analfabetu ma pustiu' tu nu stii sa scrii in romana dar mai in engleza lasa-te dracu de viata wink [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 00:30

supet :X, astept continuarea
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 01:09

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Bravo dar poti scrie mai ... corect? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asteptam next! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

DECI BAGA FAST [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Laso in pace fericit) o facut o treaba buna .. acuma cateva greseli nu conteaza.. conteaza continutu LoL
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 01:17

pai am zis eu ceva?... am zis sa bage fast nextu ! LoL
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 01:21

ai zis sa scrie mai corect fericit) e marog fericit)
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 01:36

Scrie destul de corect, cel putin eu inteleg >LoL<
Bravoo Deea LoL
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 08:59

Garcea sa stii ca s-a perfectionat la capitolul gramatica si daca nu ma crezi fa comparatie intre cele doua capitole si ai sa vezi wink ...
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 09:21

Foarte tare fericit) . Sa castige baietii rolling on the floor
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 11:54

Bravo sys! Imi place povestea ta. Chiar e reusita .Sa mai scrii :x
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 12:00

Multumesc tuturor ... si scuze pt greselile gramaticale o sa incerc sa fiu mai atenta ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 12:18

Nare nik ... u tineo tot asa sys wink
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 14:50

dale drq de greseli da baga rapid nextu rolling on the floor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: