Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 18:57

o sa apari promit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , defapt chiar am vrut sa mai scriu sa apari si tu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar am zis ca e destul pentru azi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 19:16

aaa, ok fericit). oare ce o sa fac ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 19:31

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar iti place ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( fac si eu ca sensei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

NAM APARUUUUTTT socat socat socat socat socat socat :(la_crimi): :(la_crimi): :(la_crimi): :(la_crimi): :(la_crimi): :(la_crimi):
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 22:24

hai ca e tare eu sunt in centrul actiunii Cool
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 08:49

E SUUUPER... LoL ! Si naruto cine e ?
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 11:22

Extensor a scris:
E SUUUPER... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! Si naruto cine e ?

MAI VOI NU ATI INTELES [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]NARUTO E NARUTO , SI FIECARE ISI ARE PROPRIUL ROL NIMENI NU-L INLOCUIESTE PE AL ALTUIA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 11:23

ok
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 14:36

Deea sa vii repede cu NEXT vreau sa vad ce am mai patit fericit)
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 14:50

acum o sa apar si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , next, next ,next !
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 15:32

sper ca o sa prind infractoarele Cool si app Comandant Sef Twenner cu ce se alege?fericit)
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 15:41

Nu o sa ma prinzi politist Twenny . Cool
Sys repede nextul .
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 03 2012, 15:45

noooo o sa te prind si rpd next :in_dragostit:
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 13:01

( Ma amuzati rau )

Buna all , azi am venit cu NEXT , sper sa va placa , si scuzati daca intr-un capitol nu apareti toti , poi citire placuta ...

Temari : farmacia veterinara ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar ce are instincte animalice [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] de ii trebuie medicamentele astea ciudate ???
Dazu : domnisoara , eu sunt medicul aici nu tu , asa ca tacida [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Din coltul colidorului se apropie Twenner [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : ce faci vere ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : oooo varul meu preferat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ,,, eu bine , dar tu ce faci aici si cum de esti cu ele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poi ele sunt prietenele mele , iar Sakura e iubita mea ...
Twenner : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : varule , uite , crezi ca putem face ceva pentru ele sa nu intre la parnaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : poi sa vedem sti ,eu as vrea dar cei de la criminalistica nu vor accepta asa ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : Narutooooo !!!!!!!????
Naruto : akum , akum , akum , da , spune ce vrei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : we mazarika , unchiul tau lucreaza la criminalistica nu ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : da de ce ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : si nu vrei sa-l chemi la o bere , sa stam asa ca in familie ca banuiesc , ca nu v-ati mai vazut de mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : da sigur , daca tu zici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poi suna-l si zi ca ne vedem la carciuma SHARINGAN MASTER [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : l-am sunat , e in apropiere , in 2 minute e akolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Au ajuns toti 4 acolo ( sasuke , naruto , extensor si twenny ) au comandat ceva de baut :
Sasuke : ospatar e aduci niste limonada te rog ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ospatarul se apropie de ei cu limonada .
Naruto : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] tu nu esti Garcea ospatar ????
Garcea ospatar incerca sa-si ascunda identitatea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Garcea ospatar : Noooo !!! ma confuzi , numele meu e LOVERUL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cei 4 au inceput sa vorbeasca despre servici , bautura , fete , timp liber , etc , pana cand zice : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : fratilor, am o problema mare de tot, credeti ca ma puteti ajuta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : ce problema ai ? de esti atat de ingandurat ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : poi , iubita lui Sasuke si mai multe prietene deale lui si a lui Naruto , vor intra la parnaie , crezi ca le putem ajuta sa scape ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : de cine e vorba si despre ce caz ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : amice e vorba de cazul ala cu fetele care l-au torturat pe bodyguardul ala Darck [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : nepoate ??? ( naruto ) iubita ta e printre ele ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : aaa , da unchiule , crezi ca putem face ceva sa le ajutam ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : poi ... eu as vrea sa va ajut , dar Twenner , poti face ceva care sa-i ajute ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : poi as putea vorbi cu Darck , sa nu depuna plangere impotriva lor , poate vor scapa doar cu o amenda usturatoare ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : nu e problema banilor , vom face orike sa le scapam , o iubesc pe Sakura , nu vreau sa-mi petrec restul vietii fara ea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramona : parca Sakura era verisoara ta , nu ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : Ramooo ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce cauti tu aici ?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramona :cum adica ce caut aici, eram in trecere si am vrut sa te salut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poi .. Ramoo , sti .. eu ..nu te ....aa.. sti tu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramo : zi ma omule clar ce vrei sa zici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poi eu ... eu ... nu stiu cum sa-ti spun [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramoo : zimi cu toti dintii sa pot intelege [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : eu nu te .. te .. nu te iubesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam atat , m-am hotarat sa nu fie azi THE END pt sys , aa sper ca va placut , astept comentarile voastre , scuzati greselile gramaticale , pwp papa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre andreeangel in Lun Aug 06 2012, 14:48, editata de 1 ori
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 13:08

Ca intotdeaua un capitol super cu S mare de tot. Aplauze Cea mai tare idee din istorie sys. Sunt fan nr 1. Cool Acum pune-te iar pe scris ca mor daca nu pui repede continuarea. Stii doar ce curioasa sunt invingator
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 13:09

fericit) este super dar eu trebuia sa il pocnesc dupa rolling on the floor bravo sys :X
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 16:23

Sasuke root ce tare este carciuma Sharingan Master fostul meu nume:X fericit)
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 16:47

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce tare este carciuma Sharingan Master fostul meu nume:X [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

TU M-AI INSPIRAT , SINCER [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 17:47

garcea ospatar ???? NU NU LOVERU fericit) bucuros :in_dragostit:
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 18:03

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]da iti place ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 21:31

da :in_dragostit:
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 23:16

si eu de abia astept next
Sus In jos
George...X
Kaigai
Kaigai
George...X

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 06 2012, 23:44

Hai cat de repede poti cu Next!!!E super fain!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeMar Aug 07 2012, 10:15

Fain astept next
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeMar Aug 07 2012, 18:39

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce tare este carciuma Sharingan Master fostul meu nume:X [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

TU M-AI INSPIRAT , SINCER [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

serios?sunt un model in viata=)) Ms :in_dragostit:
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 15:43

Buna all , deki ... am venit cu NEXT, sper sa va placa pwpiki , Citire placuta !!!

Ramo : Si ce-i ? doar asta era ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : serios ? nu esti suparata ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramo : de parca imi pasa , orikum esti baka [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . loveru ??? hai si arata-mi LOVE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cei doi au plekat .
Sasuke : LOL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] deki sa revenim , ne puteti ajuta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : am auzit ca Darck si-a revenit , merg acum la el la spital sa vorbesc cu el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : eu cunosc un judecator i se spune Danger , o sa ne ajute sigur sa le scapam pe fete , ca doar el le iubeste pe toate , deaia i se spune „ danger „ e un pericol in preajma femeilor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : serios [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] vai ce bine , sigur nu vor intra la parnaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : sa mergem la fete , sa nu le lasam singure [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke si Naruto au plecat sa se intalneasca, cu fetele , Extensor s-a dus la o intalnire cu „Danger„ iar Twenner se intalneste cu Darck la spital .

1. INTALNIREA LUI SASUKE SI A LUI NARUTO CU FETELE

Sasuke : ce faceti , sunteti bine ?
Sakura : da suntem bine , dar ingrijorate desigur .
Sasuke : nu aveti de ce totul va fi bine promit .
Naruto : avem si o surpriza pentru voi fetele
Hinata : o surpriza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce e ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : daca va spun nu va mai fi o surpriza , aveti putina rabdare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

2. INTALNIREA LUI EXTENSOR CU „ DANGER „

Extensor : buna „danger „ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce mai faci prietene ?
Danger : oo amice , uite eu sunt foarte bine , tu ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : eu nu pot spune acelasi lucru despre mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Danger : prietene , spune-mi ce e , voi face tot posibilul sa te ajut daca pot . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : poi.. cum sa-ti spun ... iubita nepotului meu si cateva prietene de-ale ei ar putea intra la parnaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Danger : prietene sunt Judecator , sunt renumit peste tot , am relatii cu toti politicienii si toata șatra de oameni importanti , lasa totul pe seama mea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : chiar ma ajuti ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Danger : desigur , de aceea sunt prietenii nu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Extensor a inceput sa-i dea detalii lui „ danger „ despre caz si tot ce s-a intamplat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

3. INTALNIREA LUI TWENNER CU DARCK

Twenner : buna Darck , cum te mai simti ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Darck : ma simt excelent , multumesc de intrebare . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Twenner : uite...aaa... Darck .. tu ai de gand sa depui plangere impotriva fetelor ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Darck : noooooo nici gand , sincer , mie chiar imi place sa ma tortureze fetele Ahhh... mi se pare asa romantic si dur Ahh... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : serios [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu esti suparat , ca ai stat atata timp in coma si ai suferit atat ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Darck : ehee nu pot sa spun ca mi-a placut sa stau in patul acela subred cand puteam sa stau prin cluburi agatand pustoaice [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : poi sincer eu sunt foarte fericit ca nu depui plangere impotriva fetelor , iti multumesc din suflet pentru asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Darck : nu ai pentru ce , Ely si Katy , au fost atate de „bune„ cand au fost malefice [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam atat pentru azi , sper sa va placa acest capitol , e sec , stiu asta , astept comentarii aspre din partea voastra daca e nevoie , si sper sa nu i-au bataie de la Darck [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] papa pwpiki [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: