Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

Ryo : 0

BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 15:47

Aplauze Sys am ras de nu mai pot la povestea ta . E prea tare. Nu pot decat sa te rog sa vii cat mai repede cu nextul .
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 15:59

foarte tare Limba scoasa asteptam next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 18:02

Tare
Sus In jos
George...X
Kaigai
Kaigai
George...X

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 18:26

Hai repede cu nextu e super!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 21:32

doamne ce tare rolling on the floor sincer cand citesc asta mor de ras rolling on the floor cel mai tare fic bv deea :in_dragostit:
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 21:41

Multumesc din suflet tuturor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 09:08

Foarte tare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 11:41

loveru ?? ia arata-mi si mie niste LOVE fericit) Naruto Jutsu
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 21:22

Foarte frumos LoL
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 21:35

cand pui next app fericit)
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 21:45

NEXTUL va fi THE END asa cum am mai spus , am mai contiunuat cu un capitol in plus pt sys , si pt ca va fi THE END o sa fie o surpriza pt toate personajele din poveste [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 22:00

Debea astept >;d< scriitoarea noastra wink) fericit)
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 22:10

de abia astept, pacat ca e THE END-UL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 22:37

o sa traim fericiti pana la adanci batraneti Aplauze
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 23:02

sa vad ce surpriza este si the end Surprins
Sus In jos
George...X
Kaigai
Kaigai
George...X

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 23:08

Pacat The End dar abia astept sa'l vad! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 11 2012, 10:38

Abia astept
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 11 2012, 22:02

Buna all ,va multumesc din suflet pentru toata sustinerea voastra , ma bucur enorm ca va placut povestea mea si sper sa nu va dezamagesc cu THE END . Citire Placuta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Twenner : pfuaii , m-ai calmat Darck , mutumesc enorm [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Darck : hmm , akum hai pleaka , lasa-ma sa ma odihnesc , diseara e petrecere mare in club , si vreau sa fiu odihnit , hai papa , iesi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner fericit , s-a dus sa le dea vestea cea buna tinerilor .
Sasuke : varule , ce faci aici , nu trebuia sa fi la Darck la spital ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : Darck nu va depune plangere impotriva fetelor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sunt jmecher , da, stiu , multumesc , eu m-am rugat enorm de el sa nu va bage la parnaie , deci dupa atata umilintza merit si eu un premiu ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu credeti ?
Extensor impreuna cu „ Danger „ ( spaima noptii , hmm, chiar si a zilei ) au sosit si ei pe plaja unde stateau ceilalti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ely : „danger , danger „ nu voi intra la parnaie , wai ce ferikita sunt , ooo esti asa dulce , multumim pentru tot ajutorul, ce pot face sa-ti multumesc
Danger : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] domnisoara , placerea e de partea mea mereu , dar totusi un pupic , cred ca e de ajuns [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
( stiti voi continuarea )
Shikamaru : each , yak , luati-va o camera pentru toate umberele , yak
Temari : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce baka [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : cum totul e bine akum , si fetele au scapat de parnaie ,am de facut un anunt important , Am o surpriza pentru toti ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Vom pleca intr-o alta vacanta cu totii la MUNTE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce ziketi , va place ???
Tenten : doar asta era [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : eu nu am de gand sa merg imi ajunge vacanta asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari , Ino si Hinata nu vroiau nici ele sa mearga [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke : poi , baieti , atunci sa mergem acasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
S-au hotarat sa mearga la aeroport , asa vor ajunge mai repede acasa ...

In sala mare a aeroportului , mii de oameni , alergau si tipau , era ca un razboi , te puteai pierde sigur in ingramadeala aia .
Neji : veniti , pe aiki e drumul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si-au cumparat bilete si s-au indreptat catre gigantul avion .
Sasuke : baietii ! , lasa-ti fetele sa intre intai , fiti niste domni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai sunt 2 minute , toti pasagerii sa se grabeasca spre scaune si sa se pregateasca de zbor . ( spuse o stewardesa inalta si subtirica)

Fetele au urcat in avion s-au asezat pe scaune si si-au pus centurile , ele se asezase mai in fata , iar baietii mai in spate .

Sakura : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] bine te-am regasit dulke casa , spunand ea uitandu-se pe geamul avionului .

Rugam toti pasagerii sa coboare din avion , am ajuns in Konoha ( stewardesa inalta )

Sakura ; unde sunt baietii astia , de nu ii aud , ar trebui sa fi coborat deja din avion [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : nu se poate, asa ceva e inadmisibil , ii asteptam de 7 ore si tot nu sunt aici , decat daca........................ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Fetele : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu ar face asta !!!!!!!!!!!!!!!!

Naruto : ahhh , asta da viatza , fara fete , fara gura lor mare , fara bataia zilnica a Sakurei , ahh ma simt ca in rai [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Choji : ahh , si mancare e mai buna aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neji : si dansatoarele ale se misca beton [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] priviti , blonda , ahh ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor si Twenny se jukau tenis , incurajati de ingerasii ( majoretele ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Shikamaru : ce liniste profunda , m-as putea obisnui aiki [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Lee : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] daca ar sti fetele ca noi suntem in rai ( Caraibe ) ......
Choji : chiar ma intreb ce fac akum ... sigur si-au dat seama ca le-am lasat singure in avion [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : nu e rea viatza fara baieti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] e chiar super aici in rai ( Caraibe ) a fost super ideea ta sys Katy , sa venim in Caraibe , daca baietii ne-au abandonat in avion [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neji : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dansatoarele alea doua , sunt Ramoo si Ino [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

THE END

Va multumesc , ca mi-ati citit fiecare capitol in parte , si ca va placut , sper ca nu va pliktisit ce am scris si ma bucur nespus .... nu mai am cuvinte...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 11 2012, 22:15

sys, este cel mai tare fic! extraordinar, imi pare rau ca nu o sa mai scrii, dar poate, la anu, sau in vacanta de iarna... LoL o sa mai pui.

hahahah a rolling on the floor eu dansatoare???? fericit)
Sus In jos
George...X
Kaigai
Kaigai
George...X

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 11 2012, 22:15

Ce pacat ca-i The end abia astept sa vad alta poveste de ata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]sper sa mai faci!
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 11 2012, 22:43

super tare mi-a placut bv si the end sunt trist lacrimi :in_dragostit: bv oricum
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 12 2012, 10:36

Bravoooooo Big Like
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 12 2012, 11:02

THE END :(la_crimi):

Sper sa mai faci fic-uri ca ai un talent...
Pe curand
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 12 2012, 11:06

Acum sa va spun marea surpriza , pe care am tinut-o secret , fic-ul meu are 2 parti , aceasta e prima , partea a 2 -a o voi scrie in vacanta de iarna ... daca vreti bineinteles , pwpiki , si va multumesc enorm [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 12 2012, 11:16

Vacanta de iarna pana atunci o sa dureze mult socat
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: