Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael

Ryo : 0

BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 14:56

Abia astept urmatoarea parte >LoL<
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 15:25

NEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 16:29

cand scrii next-ul, nu te mai grabi daca vrei sa nu ai greseli gramaticale, te pup papa
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 09:35

Va multumesc tuturor LoL Am venit cu Next . Citire placuta va doresc ...

Fiecare se alinie la start pentru a incepe lupta dintre baieti si fete .
Dar inainte de aliniere se puse la cale planuri malefice :
Sakura : Fetelor , eu nu am de gand sa pierd in fata netotilor astora.
Temari : Sys , ti se pare ca noi vrem ?
Ino : Sa le punem capcane , asa sigur vom castiga.
Hinata : Fetelor , eu cred ca ar trebui sa jukam corect...
Tenten : Hinata , sunt baieti si o sa facem in asa fel incat sa nu fim banuite de capcane .
Sakura : Perfect , deci sa ne punem pe treaba ( Muahaha )
In cealalta tabara , a baietiilor , nu se discutau lucruri diferite de ale fetelor .
Sasuke : Sigur vom castiga la ce plan genial avem ...
Shikamaru : Hmmm... imi place , deki sa ne punem pe treaba .
ACUM SA REVENIM LA START :
Mai sunt trei secunde , pregatiti-va de plecare , tipa Choji de pe margine ( el a preferat sa stea pe margine umflandu-se cu chipsuri .
Toti erau pregatiti , dar cand era timpul de plecare , Neji ii strecura-se cativa soricei mititei lui Ino in sac fericit)
Ino : Huuuuaaaa , nu esti corect .... Aaaa luatii de pe mine ...
Ce ai patit Ino ? zike Neji cu un zambet malefic ! rolling on the floor
Cursa a continuat , dar dintr-o data se auzi o bubuitura puternica fericit)
Era Lee cu capul in nisip , datorita vitezei lui nemaipomenite , nu s-a mai uitat la picioare , asa ca s-a impiedicat de o piatra aruncata de Sakura care era in dreptul lui rolling on the floor
Intr-un sfarsit nu a ajuns nimeni la FINISH , fiind toti prinsi in capcane :
Sakura se impiedica si nu mai putu continua , Neji a fost descalificat datorita soriceilor , Ino inca se mai lupta cu acei soricei gigantici din mintea ei , Hinata a renuntat vazand clona lui Naruto cum se ineaca in mare , iar ea desigur a fugit repede sa-l salveze , Temari era prinsa in tehnica imitarii umbrei a lui Shikamaru , dar inainte de asta , inteligentul baiat a fost aruncat in mare datorita rafalei puternice de vant provocate de Temri, astfel incat amandoi fiind descalificati. Naruto a cazut intr-o groapa cu crabi fericit) facuta de Tenten inainte de cursa , dar nici ea nu a avut mai mult noroc , a fost prinsa in genjutsu lui Sasuke .
Si ultimul dar nu cel dintai adica Sasuke a fost prins si el in convocarea fasia gurii broastei a lui Jiraya care desigur tinea cu fetele .
Concursul s-a terminat fara un castigator , dar concurentii nu erau deloc suparati , desigur cu unele exceptii :
Ino : Nejiii ne te iert , o sa platesti pentru ce ai facut ( nu scapase de soriceii din mintea ei ) rolling on the floor
Naruto : AU, AU, AUUU, degetelele mele .... piciorusele mele, o sa morrr
Sakura : Narutoooo , nu te mai plange atat , erau niste crabi micuti esti doar putin piscat , apoi daca asta te doar sa vezi ce o sa te doara cand te va mangaia pumnul meu !!! ...
A doua zi , dimineata , o zi linistita , vantul adia usor , valurile lovesc usor stancile adormite .
Dar dintr-o data , a iesit la iveala o plapuma mare si deasa de nori gri si intunecati care au acoperit cerul. Vantul furios a inceput sa bata tare , formand valuri mari si inspumate . In panza de nori , se vedea ici-colo cate o fulgerare alba , urmata de un sunet puternic si gros .
A inceput sa picure .
Sakura , Ino , Hinata , Tenten , Temari s-au adapostit intr-o pestera din spatele unor stanci ...

Cam atat pentru azi , numai ce m-am trezit sper sa nu am multe greseli gramaticale, astept parerea voastra si daca vreti sa adaug unele lucruri care va plac , in fic va rog sa-mi spuneti .... Sper ca va placut !!! cu bine pa pa ...
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 14:00

vravo Big Grin vad ca iti place sa scrii wink
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 14:08

Mia placut faza cu pumnul rolling on the floor
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 17:46

da am avut dreptate voi chiar aveti talent fata de altii :(la_crimi): imi place foarte mult ca descrii ipostazele fiecarui personaj si ca ai o actiune asa de amuzanta baga neeeext!!!!
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 18:56

LOL! :(lol): Ma intreb cat de bine l-a mangaiat pe Naruto.E super povestea!Vreu next!E super! :in_dragostit:
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 00:52

e ff tare povestea LoL :X deci vrem NEXT! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 08:28

Va multumesc tuturor , acum lucrez la next , am prea multe idei si nu stiu pe care sa le scriu , dar va fi terminat curand pupici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 00:27

baga nextu daca ai idei lasa-le baga tu nextu LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] fericit)
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 11:51

ar fi tare sa fim si noi pe acolo.. wink)
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:00

da io vr nexxxttuuu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:01

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
da io vr nexxxttuuu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

NUMAI COMENTA PENTRU CHAKRA !! Daca zici u sa bage Next nu il va baga o sa il bage cand termina numai scrie de 100x „Baga Next”
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:12

ar fi tare sa fim si noi pe acolo.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])
Ramo :X ,,, voi apareti in poveste , vei vedea in NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:20

xAnDrEyX a scris:

NUMAI COMENTA PENTRU CHAKRA !! Daca zici u sa bage Next nu il va baga o sa il bage cand termina numai scrie de 100x „Baga Next”

Ba da il baga cand zic io LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:38

ar fi tare sa fim si noi pe acolo.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])
Ramo :X ,,, voi apareti in poveste , vei vedea in NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ok, de abia astept, am emotii, hihi

Ultima editare efectuata de catre ramonatopala in Dum Iul 22 2012, 11:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 23:40

bv Deea mi-au placut toate deci next buna treaba :in_dragostit:
Sus In jos
NEGAtiv
Kaigai
Kaigai
NEGAtiv

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 05:08

NEXT NEXT ! :in_dragostit:
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 13:05

cand bagi nextu? Naruto si Sasuke [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 14:32

cand bagi nextu? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cand o sa il scrie
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 14:40

Akm sa il scrie imi place fericit
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 15:38

care voi sys? Hi Sakura
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 20:33

scuzele mele ca am cam intarziat cu NEXT ,,, dar o sa-l scriu akum ,,, sper sa va placa , CITIRE PLACUTA !!!

Nu au stat mult in acea pestera si deja ploaia s-a oprit .

Afara era o ceata deasa, nu se putea vedea nimic.

Ino : sa plecam de aici !

Temari : pe aici , veniti dupa mine !
Hinata : Na..Na ... Narutoo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : Hinata draga , nu avem timp sa ne gandim la Naruto, grabestete si vino ...

Hinata : Sakura-chan , uita-te , e...e...Naruto !
Fetele : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pe mare se zarea o corabie imensa, iar in varful catargului un steag pe care scria mare BOYS [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Pe punte un baiat aratos , la bustul gol, tragea de o sfoara...
Sakura : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ala e Sasuke ???

Ino , pune mana la ochi , nu-ti permit sa te uiti la Sasuke, o sa-ti revina iar fanteziile ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ino : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] wowww !!!

Celelalte fete au inceput sa rada . Corabia a ajuns la mal .

Fetele : Voi de unde aveti corabia aceasta si ce cautati pe mare , mai ales ca numai ce a trecut furtuna ???
Sasuke : Am venit sa va cautam pe voi . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Naruto : Ne-am facut griji pentru voi ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hinata : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Temari : Dragut din partea voastra sa iesiti pe mare in timpul furtuni .

Tenten : Si doar pentru ca ati fost ingrijorati pentru noi .
Shikamaru : Mdea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : Sa mergem la un hotel , e cam frig afara ...

Ino : Ce nasol, tocmai acum cand am venit noi la mare, a trebuit sa ploua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Seara , fetele si baietii au mers in camerele lor sa doarma...
Toti dormeau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , sau asa se presupunea...

Pe balcon, Hinata privea marea putin tulburata si pe tinerii ce se distrau pe peluza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...
Hinata : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Narutoo ??? Baietii ???

Sakura : Hinata , ce s-a intamplat , de ce ai tipat , vino la somn !

Hinata : Vino repede , ala nu e Naruto , Sasuke si ......... sunt toti acolo !!!

Sakura :Nu se poate , parca ziceau ca merg la culcare , ca e tarziu si sunt obositi .

Au venit si celelalte fete, auzindu-le pe Sakura si Hinata nervoase !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ino : Ce fac acolo ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fiecare se dadea in spectacol , erau imbracati eleganti , fetele roiau in jurul lor se distrau pe cinste in timp ce credeau ca fetele dorm [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Neji : Garcea ospatar ? , mai adumi un sake !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tenten : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke : Ce bine arati in seara aceasta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( soptindui Ramonei in timp ce o lua usor in brate ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] MERG LA EI !!! imi ajunge [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper ca va place ,,, scuzati greselile gramaticale , si ,,, poi sper ca va distreaza ceea ce am scris , nu te supara sensei loveru [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar nu m-am putut abtine ... Multumesc pentru vizionare !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 20:39

Super sys . Imi place foarte foarte foarte mult . Sa bagi repede nextul :x
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: