Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 20:41

Tare rolling on the floor
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 20:57

Multumesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 21:42

astept ai 5 lei pt shake LoL rolling on the floor) bv judokano [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 22:52

aaaaaaaa rolling on the floor. de abia astept nextul fericit). e super tare , felicitari wink
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 09:18

Multumesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] daca vrea cineva sa apara in poveste sa-mi spuna ,,, pupici
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 10:05

Eu vreau !
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 10:36

xAnDrEyX a scris:
Eu vreau !

Chiar aveam un rol pentru tine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 20:48

mie mi-ai promis deja :wi-nk:
P.S- GARCEA-OSPATAR VREAU SI EU UN SUC DE LAMAIE IN CINSTEA NEXTULUI TE ROG! Rasete
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 21:19

Vr sa apar si in next!! LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS:daca imi dai 30 de ryo de la tine iti dau un suc cu mult suc si cu lamaie cu multa lamaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 14:43

si eu vreau si foarte tare Complaining nota 1000000+
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 14:59

daca e foarte tare dc " [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] " ca asta inseamna m*ie
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:13

:Su_rpins: credeam ca inseamna thumbsup fericit)) sa stii ca nu vad atat de bn rolling on the floorrolling on the floor
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:19

BUNA ,,, am venit cu NEXT , sper sa va placa, e cam sec am incercat sa va dau tuturor cate un rol , poate in celalat NEXT veti aparea in mai multe secvente ,,, pupici , CITIRE PLACUTA !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Temari : Nuuu , stai asa sys , am un plan . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : Eu vreau sa merg la ei , uite cum o ia in brate, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] a pupat-o , Ramonaaaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tenten : Calmeazate sys, nu vezi ca bodyguardul acela, Andrey sau Dark , in fine , nu lasa pe nimeni sa se aproprie de ei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : Da am inteles ca se crede un om al legii si al dreptatii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ino : Haideti sa-l momim cumva si poate o sa plece de acolo si asa vom putea merge la ei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : Doua fete , vor fi perfecte pt ai face vant de acolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : Biuna idee , cunosc eu 2 fete , pe Katy si Ely , sunt experte sigur ne vor ajuta sa scapam de el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ino : Perfect , suna-le si spune-le sa vina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura le suna pe fete :

Sakura : buna Katy , buna Ely !!!
Fetele : buna ce e s-a intamplat ceva ?
Sakura : Fetelor avem nevoie de ajutorul vostru , vrem sa scapam de Dark , ne ajutati ?
Fetele : Venim akum , in 2 minute suntem acolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cele doua fete au mers la Dark si l-au luat de acolo spunandui ca au o surpriza pt el. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu se stie ce surpriza au avut pt el dar omul legii si al dreptatii nu a mai fost vazut sau gasit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura , Hinata , Tenten, Temari si Ino au ajuns pe peluza .

Sakura : Merg la ei , uite cum o ia pe Ramona in brate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neji : Garcea , prietene adumi pe tava daca te rog , alaturi de un extra sake si o fatuca asa pt mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tenten : Si eu merg , uita-te la Neji , il cheama intr-una pe ospatar Garcea sa-i aduca sake [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , ii dau eu lui numai fete [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : Fetelor calmativa , am un plan [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] daca ei se distreaza pe ascuns dc sa nu facem si noi la fel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fetele : asa facem , buna idee sys [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : Dar nu in seara aceasta, ci maine , acum sa e ascundem undeva sa vedem ce pun netotii astia la cale [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : oare fetele dorm ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Choji : sigur ca dorm , am verificat eu personal [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neji : buna treaba fratioare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Shikamaru : nu as vrea sa le vad sau sa le aud daca ne-ar vedea akum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : auzi la el , sa vezi ce-i fac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke : baietii , distrativa pana mai puteti ( wai Ramona skumpa mea , te-as lua acasa daca nu ar fi Sakura )
Ramona : POFTIM ???? cine e Sakura ???? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : e verisoara mea , nu-ti face griji [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Seara a trecut , pe la ora 05:00 dimineata, netotii au dat fuguta in camerele lor sa nu dea nimik de banuit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ora 13:15 p.m., baietii s-au trezit si au mers la o cafenea , le-au invitat pe fete dar a refuzat cu motivul ca Hinata nu se simte bine si fara ea ele nu merg ...
Naruto : Ce a patit se simte bine , pot sa o vad ??

Ino : NU , nu poti sa o vezi , hai pa dute de aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fetele nu au dormit deloc, toata noapte s-au gandit cum sa le intoarca „favoarea„...
Sakura : AM GASIT ,,, AM O IDEE !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...................................................

Tenten : asa vom face , sa ne pregatim ...

Hinata : Alo , Itachi ?

Itachi : Spune draga mea Hinata , dc m-ai sunat ?

Hinata : Uite , diseara , noi fetele dam petrecere pe plaja , ai vrea sa vi ?

Itachi : Cu mare placere , ar putea veni si niste prieteni de-ai mei : Deidara,

Sasori si pe rechinul de Kisame , sti lui ii place mult apa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hinata : As fi incantata sa-i cunosc si sunt sigura ca si fetele vor fi ...
Itachi : Ne vedem diseara , pa pa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hinata : Pa pa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ,,, fetele ... am rezolvat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : Buna treaba sys [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ora 23:23 p.m , aproape miezul noptii , marea era linistita, nisipul inca era

fierbinte, valurile loveau usor stanciile iar briza marii te racorea...., de pe scariile

hotelelui Maikeru se vad pasind usor domnisoarele, elegante iar parfumul lor te

faceau sa visezi , erau superbe , care mai de care .

Pe plaja deja sosise Itachi cu Deidara, Sasori si Kisame

Au inceput sa danseze pe nisipul incins, si tot asa au tinut-o in distractie pana

se auzi un tipat puternic

P.s : Maikeru = unul dintre cele mai scumpe hoteluri din zona [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragii mei , e cam sec capitolul dar sper ca va place , nu uitati sa comentati , aspru daca e nevoie ... si repet cine vrea sa apara in poveste sa lase com, o sa-i gasesc o intrebuintzare , sper ca va placut , papa pupiki ... aa da si scuzati greselile gramaticale .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:23

imi place Aplauze
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:24

sys e genial fericit))))))))))))
grabeste-te cu nextul .:X imi place ca suntem personaje :x
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:24

Vreau sa apar si in next :o3 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:27

ASTEPT SA VAD CE ZIKE ANDREI ( DARK ) POATE MA IA LA BATAIE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:28

Tu GLUMESTI COMENTARII ASPRE???? E prea coool cand vi cu nextul?
pot aparea si eu LoL ???Daca vrei nu te oblig...
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:29

fericit))) nu e nimic pt un fic nu e nev de bataie rolling on the floor
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:42

Esti judokana.... stii ce te-am invatat ca nu dejeaba is sensei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 15:43

Master garcea
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 17:43

Tare , sa va spun ce sa intamplat cu mine ca nu stiti. M-am distrat pe cinste cu fetele si mi-au zis ca daca stau acolo o sa be mai distram [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 17:47

rolling on the floor dar nu trebuia sa pui pupic lacrimi la mn. sa nu ma intrebati,, de ce? ,, ca nu raspund!

oricum este foarte superba povestea ta, chiar daca am citit-o repede ca nu mai imi pot tine ochii deschisi, nu am dormit 2 zile lacrimi. Limba scoasa , de abia astept nextul
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 17:52

si noi asteptam fericit)
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 18:16

e faina orikm.. LoL app care-i tenten? rolling on the floor fericit) cel mai tare fic fericit) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: