Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

BOYS VS GIRLS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

Ryo : 0

BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 18:20

Cum ziceam mai vreau si in next Aplauze
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 18:27

twenner, al 4 comentariu, trebuia sa zici intrunul singur, next si toate alea k?
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 18:29

reao dc nu ma lasi sa zic ca vreau si eu ca toti ceilalti? socat
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 18:35

twenner, asta este al 5! gata
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 09:09

xAnDrEyX a scris:
Tare , sa va spun ce sa intamplat cu mine ca nu stiti. M-am distrat pe cinste cu fetele si mi-au zis ca daca stau acolo o sa be mai distram [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ANDREI POI VEI VEDEA IN NEXT CE AI PATIT ,, ATUNKI O SA MA IEI LA BATAIE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 09:22

vreau si eu sa apar in poveste :(lol):
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 12:15

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
xAnDrEyX a scris:
Tare , sa va spun ce sa intamplat cu mine ca nu stiti. M-am distrat pe cinste cu fetele si mi-au zis ca daca stau acolo o sa be mai distram [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ANDREI POI VEI VEDEA IN NEXT CE AI PATIT ,, ATUNKI O SA MA IEI LA BATAIE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

el pe tine sau tu pe el? rolling on the floor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 21:28

Buna ,,, am venit cu NEXT , sper sa va placa, e cam sec .
Poi citire placuta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kakashi : repede , fugiti . fugiti odata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : de ce ? ce s-a intamplat ? ( facand cativa pasi inapoi ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kakashi : politia, jandarmii, mascatii, criminalistica , sunt toti aici , ajung in 2 minute [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : dar noi nu am facut nimic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Toata trupa de politisti , jandarmi , mascati etc., toti au dat navala peste tinerii ce se distrau sub lumina lunii.

Jos , culcat toti , sa nu miste nimeni fara voia mea . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Un tanar chipes cu ochii stralucitori, 3 stelute aurii sclipeau pe chipiul lui de

politist, iar mustacioara si-o sucea si-o invartea tot timpul ( era un tic , sigur,
ce baka se trage de mustata LOL) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tenten : cine esti dumneata , de nu ne putem ridica fara voia ta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tanarul : eu sunt comandant sef la sectia de politie 007 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ino : si care ti-e numele flacaule ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tanarul : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] numele meu este Comandant Sef Twenner [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Temari : bine Tweny si de ce ma rog ne arestezi ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : sunteti arestate pentru complicitate la o tentativa de omor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : ce tentativa, cine a facut asta , cum suntem complice ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenner : 2 domnisoare au infaptuit tentativa de omor asupra unui bodyguard, ele sunt Ely si Katy ,
Fetele : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : ce dovezi ai cum ca suntem complice la tentativa ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Presupusul atacat , adica Darck , inainte de a intra in coma , ultimele sale cuvinte au fost „ Un Fleac M-au Ciuruit „ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] spuse cu o voce putin tremurata un baiat inalt si subtirel .
Temari : Tu cine mai esti ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Baiatul : eu sunt de la criminalistica si ma ocup de acest caz , iar numele meu este Extensor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : Ok ! Ok ! Ok , dar dovezile care sunt ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : pe sfoara cu care a fost legata victima( Darck) erau amprentele celor 2 domnisoare Ely si Katy [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : unde ati gasit victima si cum l-ati gasit ca nu inteleg ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Twenner : in seara in care a fost gasit vatamatul , inainte , un ospatar numit Garcea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] le-au urmarit si apoi a turat politiei tot ce stia , asa am putut descoperi locul si victima [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ino : unde ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Extensor : e ingrozitor , era in pivnitza de sub casa uneia dintre fete ( Ely mafioata mea iubita ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : Ce s-a intamplat cu fetele ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Twenny : sunt sub urmarirea nostra la fel cum sunteti si voi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : si cu noi ce se va intampla? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Destul , da am zis ca e cam sec capitolul dar trebuia sa fac intrarea personajelor noi ,,, poi totusi sper ca va placut cat de putin si astept comentarii aspre OK ? papa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 21:32

Sys esti cea mai tare din istorie. Am ras de nu mai pot . Pe mine sa ma acuzi ca l-am ucis de dark . fericit))))))))))))
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 21:33

Super tare faza i like it LoL pupici
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 21:44

deea:)) CE ai ma mau omorat alea doua las cale arat eu data viitoare
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 21:53

xAnDrEyX a scris:

lasa ca am o surpriza pt tine in NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 22:04

xAnDrEyX a scris:

lasa ca am o surpriza pt tine in NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Off are ce imi mai dai cas violat in spital rolling on the floor
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 22:06

xAnDrEyX a scris:
xAnDrEyX a scris:

Off are ce imi mai dai cas violat in spital [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

NU MAI GANDI PERVERS [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 22:27

NUI VINA MEA.... MIAU SPUS COPOI CA DACA TURN TOT CE STIU IMI DAU O INGHETATA( PE VREMEA ASTA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 27 2012, 00:48

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]), e amuzant dar eu nu am mai amarut in ultimul capitol [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . in rest ai facut o treaba buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre ramonatopala in Vin Iul 27 2012, 14:25, editata de 1 ori
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 27 2012, 13:17

fericit) ciuda asta cum nai aparut?
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 08:12

in ultimul nu am mai aparut, ce este asa de greu? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 13:22

GAAAAAAAAAAECEEEEEEEEEAAAAAAAA TE OMOR CUM AI PUTUT SA NE PARASTI E LASA CA O SA PATESTI CE A PATIT DARCK BA NU SI MAI RAU NU ITI MAI LAS BACSIS Cool MAMA MAFIOATA MEAH IUBITA EU NU MA INCURC CU POLITAII :wi-nk: APP PE DARCK NU L-AM OMORAT DOAR L-AM TORTURAT Hi Sakura
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 16:12

Buna tuturor , scuze ca am intarziat putin cu NEXT , am incercat sa-l fac cat mai amuzant si sa nu ma luati la bataie rolling on the floor
LECTURA PLACUTA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tweny : Sunteti puse sub urmarire pana cand Darck isi va reveni si va putea depune plangere pantru ca voi sa intrati la parnaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : trebuie sa facem ceva , nu putem fi inchise [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata : dar ce ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu mai putem face nimic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ino : ia stat asa .... , politistul a zis ca vom intra la inchisoare dupa ce Darck depune plangere impotriva noastra , deci ......... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Temari : asa e ,,, daca el nu depune plangere , noi vom fi libere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tenten : si ce vom face ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : sa mergem sa-l vizitam la spital ....

Fetele au intrat in salon , sa-u oprit putin de vatamatul intins intr-un pat subred, tot bandajat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] El simtea ca e cineva in salon , si si-a dat seama

ca sunt fetele , auzindu-le vocea firava ,dar nu se putea trezi , nici macar pleoapele nu si le putea deschide [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Doua saptamani , au trecut , iar fetele il vizitau si aveau grija de „ adormitul „ Darck in fiecare zi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi oarecare , nimic nu era schimbat , decat faptul ca Sakura era singura in

salon cu Darck in timp ce il tinea de mana si se uita insistent la pleoapele lui inchise si amortite [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In gandul lui Darck roiau mii de ideei cum ar fi : „ HAIDE DARCK ,,, SAKURA E AICI LANGA TINE SI TU DOARMI ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] FUCKKKK !!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] „ bodyguardul

incerca sa se motiveze si sa se trezeasca.... Sakura inca il tinea de mana ,

cand de odata au intrat in salon Naruto si Sasuke , apoi ceilalti , vazand-o pe Sakura cu ochii inlacrimati [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hinata s-a dus repede si a luat-o in brate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto : Sakura ??? de ce plangi ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Temari : de ce crezi , toate suferim , iar acum avem grija de el , astfel ne vom putea cai de greseala facuta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : si numai din cauza voastra [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Shikamaru : de ce din cauza noastra ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Temari : pentru ca daca nu va-ti fi petrcut atunki ca sa ne enervati , noi nu le-am mai fi pus pe Katy si Ely , sa-l tortureze pe saracutzul Darck [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neji : si acum ziceti ca e vina noastra haa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tenten : Neji , tu tacida [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce iti trebuie tie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] fatuce ??? iti dau eu tie , numai sa mai spui ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neji : bine , bine gata tac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intr-o zi , dupa multe zile lungi si obositoare Darck , isi deschise usor ochii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] langa el era iarasi Sakura .. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : Darck [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] te-ai trezit , esti bine , wai ce ma bucur ca esti bine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intra Sasuke in salon [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke : Sakura ???? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu e ceea ce cred eu nu ???? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : aa nuuu ,,, stai nuu , nuu e ceea ce crezi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : atunci ce e ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : vino pana afara , vreau sa vorbim intre 4 ochi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pe colidorul groazei , se auzeau numai tipete si urlete de durere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poti sa-mi explici ce am vazut ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sakura : poi sti ,,, e un secret , nu pot spune m-ar costa viata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : si nu ai incredere in mine ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : bine , iti spun , vino mai aproape , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] daca Darck depune plangere impotriva noastra , noi fetele ne vom petrece urmatorii ani in inchisoare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasuke : si de ce nu ai zis asa ?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] offff [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , cine sunt politistii cu care ati vorbit ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : e unul Twenner si unul de la criminalistica Extensor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : poi ... Twenny e verisorul meu iar Extensor e unchiul lui Naruto [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sakura : nu se poate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] trebuia sa vorbiti cu noi inainte sa faceti ceva , o sa va ajutam noi , stati linistite . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Niste pasi inceti si apasati se apropiau de amorezatii Sakura si Sasuke , era doctorul Dazu . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dazu : ce faceti voi aici ? ati venit sa-l vizitati pe domnul Darck ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Naruto : da am venit sa vedem cum se mai simte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dazu : poi face progrese , ii mai trebuie o doza de AMFGPLMNPSORG [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Toti ceilalti : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dazu : suntt niste pastile , le gasiti la farmacia veterinara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam atat pt azi , sper ca va placut capitolul , e cam sec si dramatic , dar astept comentarile voastre [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nua m o zi prea buna asa ca scuzati va rog greselile gramaticale , PAPA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 16:19

off eu nu sunt pe aici app de darck mi e mila defapt adik fetele stau cu el din interes nu ca i-ar pasa k ele fac asta:Hi_sakura:
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 16:25

Super tare astept next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 18:28

bravo, e dregutz, :X next
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 18:32

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar iti place ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( fac si eu ca sensei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 18:35

da e tare, dar mai vreau sa apara si eu :o3 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Limba scoasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BOYS VS GIRLS                                     BOYS   VS    GIRLS  - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

BOYS VS GIRLS
Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: