Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La multi ani xAnDrEyX

In jos 
+8
BestFox
Mk01
Piticutss-chan
DeadSoul
Quinzel
*-Sebi-*
Zancrow
Katoka-chan
12 participanți
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:02

La multi ani dragul nostru Imperator :x Stii ca te iubim Dragut  Eu ti-am facut topicul de ziua ta acum 1 an si tot eu ti-l fac acum fericit)  Cum e la 15 ani, ai? :> Stiu, ca la 14 fericit)  Sper sa ai o zi de nastere frumoasa ^^ La multi ani >LoL<

Spoiler:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:07

La mulți ani, Andrei ! *chiar dacă nu prea vorbim, Didi tot perversă rămâne. * :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:10

La multi ani Andrei! Sa ai parte de fericire si cat mai multe impliiri! fericit
Sus In jos
*-Sebi-*
Kaigai
Kaigai
*-Sebi-*


Ryo : 0
Likes : 0

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:39

La multi ani!!!! Sper ca toate dorintele sa ti se indeplineasca
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 09:00

La multi ani, Duda! Asa o urare, de la o pitica enervanta. Sper sa ai parte de tot ce iti doresti si sa iti petreci timpul alaturi de cei dragi.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 10:22

Vă mulţumesc tuturor, ştiţi că vă iubesc pe toţi în felul meu. LoL
Face cinste Didi.
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan


Ryo : 0
Likes : 1

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 10:33

Pika.. Vezi vezi ca eu is pitica aici si sa nu fac urat.
La muulti aniiii!!! Sa ai o zi de neuitat alaturi de cei dragi in real dar si aici pe forum. Distreazate si fi fericit, 15 ani e cea mai tare varsta.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 10:40

Ziua ta ha?Ţi-am urat deja pe mess,dar acum îţi urez mai special:Fi blestemat!Fi blestemat!Fi blestemat pe veci!
Sus In jos
BestFox
Kaigai
Kaigai
BestFox


Ryo : 0
Likes : 0

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 11:10

La multi ani LoL La inceput nu prea te stiam dar mi-am dat seama de personalitatea ta mai tacuta , si de caracterul tau placut , sa te distrezi , intr-adevar 15 ani e o varsta faina tare
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 11:14

La multi ani Andrei!Bucura-te de viata,de femei,de mancare,de rasaritul soarelui,de pisica ta,de faptul ca poti face 1 2 3 100de abdomene,de parintii tai,de orice fiindca totul este trecator..
LA MULTI ANI FASOLE-chan
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 11:39

Mk01 a scris:
Ziua ta ha?Ţi-am urat deja pe mess,dar acum îţi urez mai special:Fi blestemat!Fi blestemat!Fi blestemat pe veci!
Nu ştiam că îţi sunt atât de drag.

Mulţumesc, smântânică.
Sus In jos
UzumakiFlorin
Kaigai
Kaigai
UzumakiFlorin


Ryo : 0
Likes : 0

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 11:51

La Multi Ani !LoL sa cresti mare:D
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 12:07

La mulţi ani măi Andrei . Cand faci si tu cinste cu o bere? Fa cinste astora de pe forum cu o bere ce naiba


CU stima,
Yo Drago
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 12:22

Bereeeeee. Oh, iarta-ma. La multi aaaaaani ! *big hug*. Bereee :3 vreau si eu. Face Didi cinste? Ma duc sa o iau de unde nu-i, ca sa beem. Bine ca exista carnaciori de bere, si nu cartofiori, ca nu cred ca mai apucam sa petrec si eu. Iti urez multe cepe, legume asa in general - mai ales cartofi - si cum nu, chokotoff. Sa mananci bomboane pana pocnesti si sa nu le mananci singur. Ah, 15 ani. <3  Nu mai e mult si o sa dormi si separat de dintii tai, odododo, ai imbatraniiiit *evil*. 
Sus In jos
Julia3299
Kaigai
Kaigai
Julia3299


Ryo : 0
Likes : 0

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 23:19

La multi, dar foarte foarte multi ani!! fericit
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 23:55

La mulți ani mă Andrei ! Sincer, sunt bucuros că te am ca lider :$:$ , sper să faci și tu un +20 pe n-a ! rolling on the floor, atunci voi fi mândru de tine rolling on the floor .
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani xAnDrEyX Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani xAnDrEyX   La multi ani xAnDrEyX Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani xAnDrEyX
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D
» La multi ani ... mie
» La Multi Ani ANA
» La multi ani!!!
» La Multi Ani !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: