Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Manelistul si gasca de cocalari

In jos 
AutorMesaj
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

Ryo : 0

Naruto Manelistul si gasca de cocalari Empty
MesajSubiect: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeDum Dec 01 2013, 12:05

Era o zi urata de primatoamna, Naruto impreuna cu prietenii lui se indreptau spre "mol" pana cand un miracol se intamplase !

- Baaa, Naruto fi antena ce-am gasit, neam de neamu' tau n-a mai vazut asa ceva ! spuse Sasuke
- Mamaaa nici ma-ta lui Shikamaru n-a mai vazut asta ! se mira Sakura
- Ce-ati baut ba? Muaamaaa un pix ! Cum se foloseste? spuse Naruto cu ochii "cat cepele" 
In "doi timpi si trei miscari" lui Naruto ii suna telefonul...
"Suna telefoanele, ca dracii, si vin milioanele, cu sacii"
- Naruto-i la telefo' !!
-Haaaaolooo traiti-ar famelia ta sa-ti traiasca, am auzit ca ai gasit un pix ! urla Shikamaru in "telefo' "
- Nu eu ba, potaia de Sasuke l-a gasit si nu vrea sa-l deie pentru un "aifon 200 cu taste si taci scrin pe cartela"
- Hai ca vene je acu' si-l fac sa-l deie pe o luna de net aproape gratuit de la ErDeEs, nu plateste mult, doar 99% din plata totala. spuse Shikamaru usurat.
Inainte ca Shikamaru sa ajunga la cei 3, Naruto o vazuse pe Tsunade.
- Ioooo bunicooo ! Nu vrei un telefo' ?!?!?! urla Naruto cat il tineau plamanii.
*Zbang* Naruto incasa un pumn "din fundul gradinii de la Sakura
- Baaa !! Ce face tu ba ? N-ai spus ca-i dai lu je telefonu' ala? spuse Sakura nervoasa 
Cand Sakura se pregatea de o a 2-a lovitura, telefonul lui Sasuke suna, tonul de apel era nemaivazut, era insusi SANDU CIORBA ! :<
"Ai ai ai ai ai aiiiii, da' da-le da-le da-le da' numa' "

Tu bi continued
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeLun Dec 02 2013, 15:52

No comment. Really, there's no comment from me. Or from someone in this world.
N-am critici, e printre cele mai necriticabile chestii de pe forum.
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMar Dec 03 2013, 22:16

Continuarea.

Cand Sakura se pregatea de o a 2-a lovitura, telefonul lui Sasuke suna, tonul de apel era nemaivazut, era insusi SANDU CIORBA ! :<
"Ai ai ai ai ai aiiiii, da' da-le da-le da-le da' numa' tzZzepe-n inima, ai ai ai ai "
- Jm3nosu' de Sasuke aici.
- Potaie, fi atent afacere, dai pixul pe 3 luni de net de la ErDeEs? Platesti tu totul, fara minciuni, jur ca tu platesti totul! spus Shikamaru
- Io, vezi ca esti pe difuzor freiere. Tu isi bati joc de mine? 4 luni si platesc 2 milioane in plus sau la revedere, pastrez eu pixul. spuse Sasuke suparat.
- Hello, adica ce faci aici potaie ? spuse Ino care ajunsese in ultimul moment . Platesti tu tot la net si mai dai si 2 milioane in plus? Hellooooo asta isi bate joc de tine, ErDeEs e cea mai "calitate buna" net din lume in doar 2 ore ai intrat pe "feisbuc" . Ce reac faci? Tu platesti tot si dai 7 milioane in plus.
- Bai potaie ! REFUZI TU AI FONU' ALA? spuse Naruto intristat.
- Pai... ummm. Io, bitch , normal ! Ca nu , iau si netu si iau si ai fonu' si raman si pixu'. LOL doar nu credeai ca o sa fiu corect. spuse Sasuke razand "cu gura pana la urechi"
- Aaaaa !!!! POTAIE , ai uitat sa inchizi telefonul ! urla Shikamaru in telefon si il injura de tot neamul.
- Hopa. Vina mea. Naruto a spus asta, potaie e corect. incerca Sasuke sa-l fraiereasca pe Shikamaru
Dar toata lumae stia ca Shikamaru e o fire foarte inteligenta si nu e asa usor de pacalit.
- S-a facut. Aduc netu' . spuse Shikamaru
- Eu nu-ti mai dau ai fonu', spuse Naruto cel trist...
- Di se? spuse Sasuke care radea de Shikamaru
- I-l vand lu' bunica Tsunade. Sa vezi ce bucuroasa o sa fie, ii dau si niste vin, o bere si stau acasa si primesc bani de la misiunile in care te vei duce tu, potaie in locul meu. LOL. spuse Naruto care dintr-odata devenise mai  fericit ca niciodata.                                          

Tu bi Continued

P.S. Mersi Marstin . Apreciez foarte mult e printre primele mele fic-uri , si nu credeam ca o sa-i placa cuiva.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMar Dec 03 2013, 22:20

WTF? rolling on the floor  Deci mor, lesin rolling on the floor  Aer fericit) Lol vere fericit)  No coment ...

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMar Dec 03 2013, 22:28

Printre primele tale ficuri? Esti sigur ca ai mai avut ceva inainte?
Yo, my bro, e bon, mere, mere. Jur ca am ras cu lacrimi azi la scoala cand citeam cu o colega. Ma intreb cum ti-a venit ideea sa scrii asta... Oamenii ca tine sunt rari. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMar Dec 03 2013, 22:34

Buna!

Funny, ce sa spun... Putin exagerat (ceea ce in cauzul de fata constituie un element pozitiv) si funny. Eu iti recomand sa-l si continui. fericit
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMier Dec 04 2013, 15:10

Part. 3.
Din partea anterioara... ( Uuu, ce bine suna, zici ca-s la TV )
-I-l vand lu' bunica Tsunade. Sa vezi ce bucuroasa o sa fie, ii dau si niste vin, o bere si stau acasa si primesc bani de la misiunile in care te vei duce tu, potaie in locul meu. LOL. spuse Naruto care dintr-odata devenise mai  fericit ca niciodata.     
*Zbang* Cel de-al doilea pumn pe care Sakura il pregatea de mult il aruncase pe Naruto fix in biroul Hokagelui.
- Io bunico, ai venit la timp in viitorul meu birou ! spuse Naruto
- Viitorul tau birou? De ce? incerca Tsunade sa spuna pe un ton cat mai calm.
- O sa-ti fac o oferta ce n-a vazut toata Konoha, Ai Fon din anul 2873 cu taste in lateral ecran de 4x4, cel mai usor telefon din lume, doar 99,99,99,99,99,99,99 kg , pt. tine n-o sa fie o problema, si se stinge cand apesi pe ecran, nu trebuie sa dai cu pumnul, e stingere de ultima generatie, ii belesti o piatra peste ecran si gata, s-a oprit instant. spuse Naruto stand Like a Boss
- Si de ce te-ar face asta Bulibasa? Adica HoKage? spuse Tsunade rusinata
- Pt. ca iti dau Sake, vin, bere, de toate, plus ai fonul, si stiu cat de mult vrei sa-l bati pe potaie. O sa te ajut. spuse Naruto mai fericit ca oricand
- Potaie? Cine-i aia?
- Ala, e Sasuke, noua porecla, potaie, pt ca e o javra ( vorbitul unde nu-i nevoie se numeste latrat, si doar javrele latra) .
- Potaieeeeeeeeeeeeeeee !!!!!! S-a facut ! spuse Tsunade infuriata.
In timp ce ei doi pregateau planul pt. a-l bate pe Sasuke, Choji asculta la usa.
- Sa moara familia mea, astia vor sa-l bata pe potaie, sa vezi  ce rad de el. spuse Choji vorbind singur
-Psst, bunico s-a auzit ceva la usa. spuse Naruto infricosat.
*ZBANG* Tsunade ii dadu un picior la usa si il turti pe Choji care acum era lipit de perete.
- Nu e nimic, m-ai facut sa sparg si usa degeaba
      Tu bi continued.

P.S. Va multumesc tuturor, sper ca va place, o sa apara o parte pe zi sau poate chiar doua daca am mai mult timp.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMier Dec 04 2013, 18:56

Da, nici nu imi imaginez ca tu sa scrii un capitol pe saptamana sau la 2-3 zile, sa scrii ceva de genul nu cred ca iti ia mai mult de 20-30 de minute. 

Funny,  e drept, si de data asta. Cu adevarat astept si urmatorul capitol, ficul tau ma distreaza. 
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeJoi Dec 05 2013, 19:09

Din partea anterioara:-Psst, bunico s-a auzit ceva la usa. spuse Naruto infricosat.
*ZBANG* Tsunade ii dadu un picior la usa si il turti pe Choji care acum era lipit de perete.
- Nu e nimic, m-ai facut sa sparg si usa degeaba

Continuarea.

- Daca ma mai faci vreodata sa sparg usa degeaba iti sparg tie fata aia de mață. spuse Tsunade infuriata pana peste cap.
- Da bunico, scuze, nu se va mai intampla, deci il batem pe potaie? incerca Naruto sa schimbe subiectul.
- Potaie? Aaaa Sasuke, cheama-l urjent aici spune-i ca-i un concurs de descarcat manele. spuse Tsunade.
In cateva momente Naruto ajunse la Sasuke care facea pe manelistul.

- Bucutu racata bum si daca te simti bine, bucutu racata bum hai vino langa mine ! incerca Sasuke sa sparga geamuri cu vocea lui de soprana ( da, soprana, la feminin )
- Ioooo potaieeeee ! Bunica Tsunade a spus ca e un  concurs de descarcat manele !!! Te bagi ?! urla Naruto in gura mare.
- Nuuu freiere, sunt prea shwk@r pt. o prostie ca asta, am deja 1234567890987654321 premii de la concursuri ca asa, vreau ceva mai nou ! spuse Sasuke
- Ceva nou ha? He he he, mai e inca o proba dupa descarcarea de manele, o proba pe care nici macar cocalarul cocalarilor nu a reusit sa o termine! soptea Naruto
- Ce? Nici macar cel numit Regele Manelelor?!!?!!?Nici macar Hashirama Senju ? se mira Sasuke
- Nici macar el ! spuse Naruto
- Care-i proba? intreba Sasuke
- Vei afla cand vei trece de prima proba. Muahahahahahaha. ( Ala e un ras malefic ) spuse Naruto

Data viitoare:
Potaie ajunge in biroul hokagelui unde Tsunade il astepta dar reuseste sa iasa.
- Ioooo, potaieeeee, hai ca nu-ti fac nimic rau! N-o sa doara , prea tare. spuse Tsunade

Va urma.
Oare il va bate Tsunade pe potaie?
Oare Choji va fi deslipit de perete?
Oare usa lui Tsunade va fi reparata?

Aflati totul data viitoare, maine, 12.06.2013 .
Sus In jos
Hathor ♥
Kaigai
Kaigai
Hathor ♥

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeLun Dec 09 2013, 21:30

Hai cu nextul!
Am ras o tona, chiar daca nu se poate numi fan-fic e super tare realizat!
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeVin Dec 20 2013, 09:23

Astept continuarea , e prea tare , rad cu lacrimii (potaie rolling on the floor) . Sincer te pricepi bine.
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 15:25

Din capitolul trecut: - Care-i proba? intreba Sasuke
- Vei afla cand vei trece de prima proba. Muahahahahahaha. ( Ala e un ras malefic ) spuse Naruto
Continuarea:
-Ei... daca trebuie sa trec de prima proba sa ajung sa-l intrec pe Hashirama... asta e, o sa merg ! spuse Sasuke pregatit de toate probele
- Da, ai face bine sa te grabesti daca vrei sa termine bunica Tsunade repede cu tine. asdasd adica sa termini repede proba.  spuse Nartuo fluierand ca si cum nimic nu ar urma sa se intample
- O sa ma grabesc, e daor la 100 de m distanta, ajung repede ! spuse Sasuke
* Peste numai 3 ore. *
Potaie ajunge in biroul hokagelui unde Tsunade il astepta dar reuseste sa iasa.
- Uchiha Potaie, asdas adica Uchiha Sasuke, prima proba e... spuse Tsunade nerabdatoare
- Tu vrei sa imi faci ceva rau ! Se vede dupa zambetul malefic ! Ceaules retardat-o eu am plecat !
- Ioooo, potaieeeee, hai ca nu-ti fac nimic rau! N-o sa doara , prea tare. spuse Tsunade
- Bine, nu ma pot abtine vin inapoi, trebuie sa il intrec pe cocalarul suprem ! Hashirama Senju ! spuse Sasuke plin de bucurie
-Bun asa, hai vino aici si o sa...
Deodata Tsunade fu intrerupta de gemetele lui Choji care zacea lipit de perete, cu usa in fata
-Auuuuu auuuu, ajutooooor ! gemea Choji
- Aaaa, bunica Tsunadeeeeee, o fantomaaaa ! spuse Sasuke care acum era urcat pe biroul HoKage-lui
- A la dracu, parca v-am spus sa sfintiti locul asta, v-am spus ca Hiruzen revine ... spuse Tsunade suparata
- Sunt Cho-Cho-Cho.incerca Choji sa-si rosteasca numele
- E Cho-Cho-Cho ? Cine-i ala? spuse Sasuke nedumerit
-Chojiiii ! spuse Choji ( LOL ) <------ aia e ce gandeste autorul, adica eu. :3
- Ahh, e doar grasul de Choji. spuse Sasuke linistit
- Pe cine faci tu gras supravietuitor de avort ce esti ?! spuse Choji suparat aruncand usa pe geam.
- Oo, uita-te la tine ai slabit, acum iesi afara pana nu te lipesc iar ! spuse Tsunade suparata
-Si... bunica Tsunade, sunt pregatit pt. prima proba. spuse Sasuke
- Da... prima proba ... trebuie sa stai intins pe podea. spuse Tsunade razand
*Sasuke sa intinse pe podea*
-Acum, IA-MI PUMNUL DIRECT IN GURA AIA IDIOATA PLINA DE MANDRIE CU CARE IMI SPUI BUNICA! spuse Tsunade lovind-ul pe Sasuke pana nu mai avea energie
* Dupa numai 3 zile *
- Ia de-aici, si de-aici , si de 'colo , si de dincolo ! spunea Tsunade lovind-ul pe Sasuke in fata.
- Heiii bunica Tsunade, l-ai batut pe Sasuke? Nu l-am mai vazut de ceva timp. spuse Naruto razand in hohote.
* POW POW POW POW POW*
- Hopa, cred... ca va las ma cheama Sakura . spuse Naruto fugind cat il tineau picioarele
*Peste 2 minute Sakura junse la Tsunade*
- Nuuuu ! Tsunade-sama, ce faci, lasa-l, lasaaaa-l !!!! tipa Sakura in timp ce tipa si o tragea pe Tsunade
- Iooooo Sakuraaaaa-chaaan ! Aici erai, te-am cautat peste tot, vrei sa iesi cu mine ? spuse Naruto rusinat
- Sasukeeeee ! Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! A murit ?! spuse Sakura
- Neee, e bine... spuse Tsunade
- Deci... Sakura-chan... vrei sa...

*Pow. Bum. Fleosc * Naruto fu luat la bataie de Sakura
- Ia de-aici , si de-aici, si de colo si de dincolo !!! Cum ai putu s-o lasi sa-l bata in halul asta pe Sasuke? ! spuse Sakura suparata lovindu-l pe Naruto
- Au, au , au , au , au, n-am stiut ! spuse Naruto cu un zambet pe fata
-Minte, a venit, m-a vazut si a plecat ! Sa te ia dracu Naruto ! spuse Sasuke abea mai deschizand gura.

Asta a fost tot pt. capitolul asta, sper ca v-a placut, imi pare rau ca n-am mai intrat probleme in familie... sper ca acum sa pot recupera... Apreciez ca imi cititi fic-ul . Ceaules
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 16:44

A fost super :Dma facut sa schiţez un zambet, chiar daca nu sunt in stare sa fac asta.
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeLun Dec 30 2013, 20:42

Din capitolul trecut:
- Au, au , au , au , au, n-am stiut ! spuse Naruto cu un zambet pe fata
-Minte, a venit, m-a vazut si a plecat ! Sa te ia dracu Naruto ! spuse Sasuke abea mai deschizand gura.

Continuarea:
- Sa te ia naiba Naruto ! spuse Sakura manioasa
*POW * Naruto fu lovit
-Sakura-chan.... . spuse Naruto trist
- Potaie va sta la spital o vreme, Naruto la fel, Sakura, tu vei merge intr-o misiune strict secreta, vin-o la mine in birou in 30 de minute. spuse Tsunade
- Da Tsunade-Sama. spuse Sakura plina de stima
-Iar voi doi, PLECATI DRACU LA SPITAL ODATA ! spuse Tsunade furioasa.
* Peste 30 de minute *
- Da, Tsunade-sama, care-i misiunea? Spuse Sakura
- E o misiune de rank S ! Va trebui sa te duci si sa aduci cat de multe telefoanie poti ! spuse Tsunade razand malefic
- Ok Tsunade-sama , o sa fac tot ce pot ! spuse Sakura pregatita
* La spital*
-Ceeeee??? Vom sta in aceeasi camera? spusera cei doi in grup.
- Da, nu mai avem camere libere, spuneti mersi ca nu dormiti in acelasi pat. spuse asisenta
* in camera*
-Sa te ia dracu Potaie, e doar vina ta, daca taceai acum nu eram amandoi aici. spuse Naruto suparat
- Cui ii pasa, macar ai luat bataie ! spuse Sasuke razand
*Deodata usa se deschise, 2 bunaciuni intrasera. :x *
- Heeei , Sasuke-kun , am auzit ca ai luat bataie, si ti-am adus niste mancare si flori. spuse Ino
- Naruto-kun... amm spuse Hinata inainte sa lesine
-Vroia sa spuna ca ti-a adus si ea flori si mancare. spuse Ino
* Hinata se trezi*
- Sunt la Naruto? Sau poate a fost doar un vis? spuse Hinata nedumerita
- Il iubesti pe Naruto ? intreba Naruto.
- Da, il plac mul. Ce? Naruto-kun , eu * Lesina iar *
-Ce dracu, Hinatei ii place de mine? Ei bine nu ma mir, uita-te la tipul asta. spuse Naruto privindu-se intr-o oglinda
* Peste o luna cei doi iesira din spital si totul revenii la normal *
- Potaieeeee , uite ce-am gasit ! Un suc neterminat ! striga Naruto
- Oaaaaaau, unde !?!?!?! se mira Sasuke
Si-au trait pana la adanci batai si come. Sfarsit

Acum , nu stiu daca v-a placut, nu va cer asta... poate o sa incep alt fic, poate... Ceaules

Rog un admin sa mute la terminate. Mersi.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 23:30

Fan fic complet. Felicitări!
Sus In jos
eusebiu.pultica
Kaigai
Kaigai
eusebiu.pultica

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitimeSam Aug 09 2014, 15:00

Rasete Ceam mai comica parodie.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Manelistul si gasca de cocalari   Naruto Manelistul si gasca de cocalari Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Manelistul si gasca de cocalari
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: