Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

MAFIA INSIDE OF ME

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

Ryo : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 17:56

fain
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 20:17

Superr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , mai vreau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]dar urgent sys , hai odata cu NEXTUL ala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 09:41

Mi-a placut faza cu "nu sti sa satisfaci o femeie" rolling on the floor ia zi si mie cati ani ai? fericit) rolling on the floor ca m-ai facut curioasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeSam Sept 01 2012, 15:57

hai sys, ard de nerabdare sa vad next-ul ( metaforic) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 04 2012, 21:19

dap stiu k par egoista dar mai vreau commuri inca .... cateva emotionat si pun next dupa
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 04 2012, 21:59

ha ha hai cu commu' [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

When I see you again.               
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 00:01

Foare tare:))
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 11:10

hai cu next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:33

hai sys pls, vreau next acum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeSam Sept 08 2012, 23:08

vim cu next maine promit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 09:38

hai cu next foarte fain [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 10:48

tare:X
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 11:17

bn sys, de abia astept next, imi place foarte mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 11:32

si eo fericit next:P
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:25

in sfarsit nextu:P

sakura p.o.v-aud soneria si cobor jos.Ma intreb cine este , nu astept pe nimeni si toti sunt la scoala.Deshid usa si il vad pe naruto imbrate cu hinata care era lesinata si avea pe ea jacheta lui ...
Sakura-Ohh doamne hinata .... ce a patit de ce arata asa????tip eu l-a blond kre se uita atat de bland la hinata si parca incerca din rasputeri sa se abtina de la ceva ...
Naruto-Uite stiu ca poate nu ai sa ma crezi dar am salvato pe hinata de la viol..si nu te gandi k eu am violato ...kiba a incercat sa o violeze!
Sakura-Kiba...Intra te rog !il poftesc pe naruto inauntru si ii spun sa o aseze pe hinata pe canapea pana aduc eu ceva de baut...Cred k mi se pare dar naruto e umpic ciudat adik, e un sef al mafiei dar se poarta asa de dragut si felulu cum se uita la hinata ..e ciudat
Sakura-Sper k iti place Cola Limba scoasa
Naruto-Da multumesc Limba scoasa , deci cred k vrei sa afli cum s-a intamplat?pai eu mege....
sakura-Nu mai vreau , vreau doar sa imi spui de ce ai salvato pe hinata?Stim amandoi ca ne-ati rapit pentru a ne vinde si nu esti tocmai unu dintre cei buni!
Naruto-Nu iti pot raspunde sakura....Nici eu nu inteleg de ce am facut asta..chiar nu inteleg..spune acesta aproape soptind intimp ce o priveste din nou pe hinata k inainte .Aceiasi privire ratacita dar totusi blanda....Am o senzatie ciudata...oare Naruto s-a indragostit de hina..nu nu se poate , la ce prostii ma gandesc si eu Limba scoasa
Naruto-Stiu k ii urasti pe cei din mafie..Am vazut ura aia din ochii tai, stiu k nu esti o fata obisnuita sakura si cred k ceva ce tine de trecut are legatura cu mafia nu este asa?
sakura-Hmmmm......
Naruto-E adevarat..ezitarea ta o dovedeste!!Sakura eu am intrat in mafie tot din vina trecutului meu..am vrut razbunare dar si cei din mafie sunt oameni ..chiar dak nu ma crezi!
Sakura-Voi oameni???Ucideti fara sa va pese sunteti....
Naruto-Ca tine!
Sakura-Ceee???
Naruto-Ti-a pasat cand l-ai impuscat pe sasuke..ai fost rece k gheata!*suras*Dar numai conteaza tu stii ce esti scumpo wink !Eu trebuie sa plec sa ai grija de hinata, te rog!
Sakura-ok te conduc?
naruto-nu te deranja!O si sakura vreau ceva de la tine!
Sakura-Ce este?
Naruto-te rog nu ii spune hinatei k eu am salvato!ok?nu cred k o sa isi mai aminteasca de mine !te rog!
Sakura-OK!
Naruto p.o.v-conduc nebuneste ..dar nici nu stiu de ce!?!Ce mi-a facut fata aia bruneta parca universul meu este intors pe dos...ma termina imaginea ei..e k un inger !ma opresc din visat si cobor din masina se pare k domnul ingamfat ma asteapta Kurama
Sasuke-unde ai fost naruto !!!te-am sunat de 10 ori de ce nu raspunzi idiotule!!
Naruto-Deaia..lasa-ma nu am chef .......
SASUKE P.O.V-Ce e ku idiotu asta azi ?Ce are de pare asa pierdut?
sasuke-OK Dar unde ai fost k la scoala nu te-am vazut??
Naruto-am fost la haruno a,m avut o treaba ....
Sasuke-La sakura????Ce se intampla cu idiotu meu prieten???

e nasollllllll stiuuuuuuu dar k sa compensez uite i niste poze :(la_crimi):
IMG][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

P.S-DEDIC CAPITOLULU LUI PISOIAS(JULIETA 24) KRE MA AJUTAT MULT O PUP :in_dragostit: :in_dragostit:
DAR SI PE VOI VA PUP :in_dragostit:
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:29

foarte fain a stept next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:29

asa mai merge, naru-hina :X . frumos sys, hai next
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:31

mama ce rapizi sunteti ms :X
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:34

Sys, super capitol ! Next si de data asta nu ne mai lasa atat in asteptare. wink
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 20:48

foarte tare abia astept next
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 09 2012, 22:07

M-i lai dedicat mie???Ce dulce!!!Next !!E geniaaaal...
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeLun Sept 10 2012, 10:56

foarte frumos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

When I see you again.               
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 13 2012, 19:55

o sa mai fie vreodata next la acest fic?
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 13 2012, 20:13

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
o sa mai fie vreodata next la acest fic?

o sa fie Aplauze
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitimeVin Sept 14 2012, 20:57

Ce tareeee haide sys cu NEXT plz :X:X ai o super imaginatie :X:X NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

MAFIA INSIDE OF ME
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: