Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

MAFIA INSIDE OF ME

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

Ryo : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 13:04

next insfarsit Naruto Ramen
p.o.v ely( adik povestitor:P)-Dupa plecarea lui naruto hinata s-a trezit evident foarte speriata si cu 1000 de intrebari pe care o incomodau pe sakura care o mintise pe hinata k ea o salvase din mainile lui kiba:
sakura-Pai stii hinata imi uitasem notitele la scoala si incepusem sa ma simt rau iarasi , nici nu am mai vazut in ce baie am intrat ......Apoi te-am vazut pe tine si kiba , si l-am lovit in.......stii tu rolling on the floor si te-am luat de acolo fara sa ne vada nimeni si am plecat..
Asa s-a intamplat tot....ma crezi nu hina??? Hi Sakura
hinata-Da ... dar de ce imi amintesc ceva de niste ochii albastri Nedumerit?_??:
sakura-Cred ca a fost doar imaginatia ta...spune sakura intorcandu-si capul in alta parte emotionat
hINATA-Da ..probabil Nedumerit?_??: .Oricum sakura ma simt mai bine, cred k plec acasa!Ne vedem la scoala maine ok?
sakura-Mdaaa ne vedem ..cred Confuz
hinata-Cum adik crezi??Sakura ce s-a intamplat tu ne-ai salvat de sasuke acum de ce te mai temi esti puternik si noi suntem cu tine !Vom fi mereu Bere ,Zice aceasta imbratisand-o pe sakura
A doua zi hinata ino si sakura au mers toate trei la scoala insa ino si hinata aveau repetitie la corul scolii asa ca au lasat-o pe sakura singura
SASUKE P.O.V-De cate ori trebuie sa ma rog de idiotul asta ca sa imi zica ce naiba are :(De_ranjat): ! se comporta total diferit de ieri, parca cineva la transformat intr-un...idiot si mai mare, desi nu credeam ca este posibil socat !!!
NARUTO-Sasuke intelege odata ca nu am nimic!!! ce te-a apucat? :(De_ranjat):
Sasuke-De ieri de cand ai venit de la haruno te comporti total pe dos!! socat zici ca numai esti tu!
Naruto-Ai baut prea multa apa minerala cu gheata omule..nu am nimic spune acesta luand-o cu vreo 10 pasi in fata..
Sasuke -Nimic zici haa??Bine uite ne stim de mici si in viata mea nu te-am vazut mancand legume...aseara ai aruncat toate conservele cu ramen si te-ai apucat sa gatesti mancare de CONOPIDA(care subliniez e beahhh socat ) tu in viata ta nu ai mancat legume :Su_rpins: !
Tin minte ca la 4 ani cand veneam acasa la tine parinti tai ne dadeau mancare de brocoli iar tu nu o sufereai ba chiar ai aruncat-o pe geam si l-ai lovit pe vecinu Tazuna cu farfuria in cap de nici acum nu isi mai aminteste ce s-a intamplat in ziua aia!
Naruto- rolling on the floor da ma ce sa faci lucrurile se schimba Rasete
Sasuke-Se schimba haa?OO si cel mai socant lucru...TI-AI FACUT TEMELE ERA SA SUN SALVAREA! Complaining cand vreodata in viata ta ai mai scris tu la matematica inloc sa ne jucam jocuri video ...pe bune ai inebunit socat , plus ca aseara te-ai si uitat la filmul ala nesuferit care nu iti placea deloc, drama aia numita "M-A INSELAT CU PISICA PENSIONARA DE LA ETAJUL 5" pe bune cine esti si ce ai facut cu naruto?
Naruto-Sasuke frate i-a o pauza, eu ma duc sa invat la istorie!!
Sasuke-Sa iau o pauza socat ma am renuntat la postul de sef al mafiei doar ca sa vin la liceul asta, i-am lasat tot lui itachi si tu ce ....AI ZIS K INVETI LA ISTORIE?nu k trebuie sa chem salvarea dar pentru mine ca nu mai pot :Su_rpins: !!!
Sakura p.o.v-IL vad pe sasuke care se tot plimba pe scari injurand printre dinti numele lui naruto..merge ca un idiot si nici macar nu ma vede!
Sasuke-ahhh haruno tu vezi pe unde mergi? Complaining
Sakura-ma tu esti si mai tampit ca inainte :Su_rpins: ?tu esti ala care a cazut peste mine si apropo ce ar fi sa te dai dupa mine ca ne vede tot liceul si cine stie ce naiba mai cred admitratoarele tale sarite de pe fix ohhh doamne
Sakura-Hmm esti geloasa sakura??Si dak nu vreau sa ma dau ce o sa imi faci? vampir ca eu o sa iti fac ceva!!
Sakura-1 NU SUNT GELOASA PENTRU CA NU AS AVEA DE CE CA NU TE PLAC NICI MACAR NU TE SUPORT!
2CE NAIBA AI PUTEA SA IMI FACI CA MA DOAR FIX IN 14 DE CE GANDURI PERVERSE AI TU!
3 DA-TE NAIBII JOS DE PE MIN....
sasuke p.o.v-*i-am inchis gura acuma ce bine ca nu poate vorbii intimp ce o sarut..chiar saruta bine recunosc emotionat *
P.O.V ELY:Sakura ii da o palma lui sasuke de ii intoarce fata la 180 de grade iar accesta o priveste socat punandu-si mana pe locul unde l-a lovit(sublinieez sasuke statea ca o stana de piatra si nici nu stia ce s-a intamplat cu viata lui se uita fix la sakura dar diferit si arata precum un copil inocent ce tocmai a fost pedepsit)
Sakura-Preferam sa ma omori la urma urmei doar asta iti doresti nu ..spune sakura dupa care o ia la fuga ....
Sasuke-Da asta imi doresc vampir ...cred emotionat

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
VREAU MULTE COMMURi NA EGOISMUL DIN MINE CERE socat

Ultima editare efectuata de catre ely_lovesAnImE in Vin Oct 05 2012, 19:57, editata de 4 ori
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 13:33

e super sys LoL in sfarsit ai venit cu next, de cand il asteptam :X . imi place sasu-saku fericit) si pozele sunt faine wink acum sa pui next repedeee[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 13:36

suuuper!
mai puneeee
off:vrei sa te bag si in celelalt fic doarca rol...de care vrei tu?
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 13:41

Sakura-Chan a scris:
suuuper!
mai puneeee
off:vrei sa te bag si in celelalt fic doarca rol...de care vrei tu?
da mi-ar placea dar sa fiu de partea binelui acum Hi Sakura
ms :X
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 13:52

mai pune
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 14:19

insfarsiittt, foarte fain bravoooo!!! next repede Aplauze
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 14:52

Foarte frumos ely bravo :d
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 16:45

super taree sys, !!! wa.. cat am asteptat NEXTUL asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]si cand ma gandesc ... cat o sa mai astept ma apuka nerabdareeaa asa ca vino repede cu NEXTTT !!!:x [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 19:52

:li_mba: o sa pun next curand sys nu va mai las atata in asteptare dar.....CA DE OBICEI MAI VREAU COMMURI Hi Sakura
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 19:56

ai like de la mn bv
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 20:20

Vrei mai multe commuri?
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 20:21

mai pune
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 20:31

Sakura-Chan a scris:
Vrei mai multe commuri?
vreau sa vada si alte persoane acest fic daa ma intelegi Buna
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 21:15

sys te-ai lasat mult asteptata cu next-ul asta:)) dar e super amuzant a meritat asteptrea
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 12:44

mai exista continuare? fericit)

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 14:21

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
mai exista continuare? fericit)

Eu sper ca da LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:27

hai sys hai pune o data next pt fanii tai :X
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:36

pune neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!! socat bucuros :li_mba: invingator vampir Yondaime Hi Sakura Very Good Rasete Shikamaru
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 14:50

socat ce miuncinoasa sunt ciica pun next il pun diseara sper socat
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 14:51

ok fericit) sa nu uiti Limba scoasa
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 14:58

rolling on the floor asteptam rolling on the floor

When I see you again.               
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 15:54

we can't wait pana diseara!!! Naruto si Sasuke
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 10:17

Eh uite mai ai un cititor de fapt fan,pune next-ul ăla că mă ștrangulez aici cu o șosetăă =]]]
Da mi-a rămas în minte faza aia "jet mă că nu știi să satisfaci o fată" =]]] ești un geniu,
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 18:12

da fericit) chiar a fost super faza aia rolling on the floor

When I see you again.               
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 18:13

faina ai talent wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

MAFIA INSIDE OF ME
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: