Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

MAFIA INSIDE OF ME

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Sasuke-kun
Kaigai
Kaigai
Sasuke-kun

Ryo : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeDum Noi 04 2012, 09:28

tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee inca odata ca-i tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeDum Noi 04 2012, 19:46

Naruto se plimba ganditor pe holurile liceului, neinteresandul faptul ca dadea peste toata lumea..El se gandea doar la ziua de ieri, de cand lumea nu i se mai parea la fel .
Hinata-AUUU...AIi grija pe unde mergi ! spuse bruneta frecandu-si cotul lovit
Naruto-Scuze Hinata ! Si cum te mai simti ? A..aadica ce mai faci ? sopti blondul evident jenat pentru ca aproape se daduse de gol .
Hinata-Mda eu sunt bine...umpic confuza .
Naruto-De ce ? Ai patit ceva ? Sarii Naruto in sus bagand-o si mai mult pe Hinata in ceata . Deodata ii puse mana pe frunte .
Naruto-Nu pari sa ai febra . Dar si-o retrase imediat cand isi dadu seama ce facea . Isi dadu seama ca Sasuke avusese dreptate si ca el se comporta total diferit,exact ca un iubit protector .
Trezindu-se din transa isi da o palma peste frunte si face ochii mari vazand-o pe fata care era rosie mai ceva ca un rac .
Hinata-N-naruto nu stiu ce puneti tu si Sasuke la cale dar sa stii ca nu am sa va las sa profitati de Sakura ! tipa bruneta dand sa plece , dar nu putea pentru ca Naruto a prinso de mana inainte sa faca un pas ...
Naruto-Nu ma intereseaza Sakura , e treaba lui Sasuke ce face nu ma priveste ! Asa ca nu te mai grabi cu concluziile !! Tipa Naruto .
Nu stiu cum ma consideri tu dar sa stii ca te inseli bruneto!
Hinata p.o.v-M-am saturat de toata povestea asta , ce naiba vor ? Vrea sa cred ca este diferit fata de Sasuke ? Probabil nu e diferit nici fata de Kiba !
Hinata-Hmmm....Daca ma gandesc mai bine , chiar ati venit in liceul potrivit ! Va integrati perfect . Sunteti exact la fel ca nenorocitii precum Kiba , ati viola o fata fara sa va pese , si tu ai face asta cu mine, fara ezitare...nu ?
Naruto ranjeste si ii da drumul , plecand fara sa se uite in urma lasand-o pe Hinata cu ochii in soare si cu multe intrebari .
Naruto p.o.v-Ce idiot pot sa fiu ! Ajunsesem un tocilar pentru o fata care este oarba si nici macar nu vede adevarul din fata ei...
Hmpf...Nu vreau sa ii dau dreptate idiotului de Sasuke , dar se pare ca nu am altceva de facut .
Sakura p.o.v-Cat de josnic....vrea sa ma atraga in cursa facandu-ma sa ma indragostesc de el dar nu nu il pot lasa sa o faca!ai inteles Sakura, nu poti sa te indragostesti de el pur si simplu nu poti .....
povestitor-Afara in curtea scolii toti erau detasati de toate si mai ales de scoala .
Temari-Ce plictiseala ! Zau ma satur rau de liceul asta !Ar trebui sa planificam si noi un party ceva k sa nu mai .......insa revolta blondei fusese oprita de aparitia impunatoare a lui Shikamaru , care era urmarit de vreo 3 fete nervoase:
- Cum poti fi atat de indiferent si lenes? , spuse Maria o bruneta cu suvite albastre , din a 9 a care era gata sa ii bage matematica , engleza si fizica la propriu lui Shikamaru in cap lovindu-l nervoasa (cu geanta in cap) .
-Ca sa nu mai spunem si uituc...
-Si sarlatan..sarira in sus cele doua surori ale Mariei , Yona si Angel .
Shikamaru-Auch calmati-va fetelor ! Am uitat nu e ceva atat de grav nu ??
CELE 3 PITZI-Nu e graaaaaaaaaaaaaaav?????? tiparar cele 3 in cor dupa care se pregateau pentru un nou atac cand.....

Naruto Ramen nu radeti de nextu meu dar nush dak sa mai continui cu ficul asta sau nu :(la_crimi):
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeDum Noi 04 2012, 19:50

in sfarsit next-ul xD e fain sys, pwp Indragostit si sa nu te prind ca il inchei ca ne suparam wink) , next!!!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeDum Noi 04 2012, 20:07

pune next fericit

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeDum Noi 04 2012, 20:24

foarte fain!! next!
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:18

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
Kaguya
Hokage
Hokage
Kaguya

Ryo : 740

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeVin Dec 14 2012, 18:12

pune next

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeVin Dec 14 2012, 20:10

syss!! hai cu next :o3
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeVin Dec 14 2012, 20:11

faina ely ca intodeauna,astept nextul
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitimeSam Dec 15 2012, 17:50

eu il ador chiar astept deja imi imaginez ce o sa se intample la party ...etc .. LoL:X:X poate naruhina ceva .uuu haide cu next syssss:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos

MAFIA INSIDE OF ME
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: