Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 MAFIA INSIDE OF ME

In jos 
+29
Paradox
Synkron93
sogi
Uchiha_GaBy
EnzeruHaRoze
Osirys
UzumakiNaruto
Katoka-chan
Pffffffffff
Makise
julieta24
deea12
Madara uchiha
Aimejes
corphish2
antidot2
4tech
NEGAtiv
Light Yagami
NaruHina2000
MadaLoveNar
andreeangel
DeadSoul
garcea111
XDanyX007
ramonatopala
kanade
marcuskonkage
ely_lovesAnImE
33 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 14:33

BAGA NEEEXXXXXTTTT :X :X LoL
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 16:46

supeer sys . Imi place foarte mult cum scrii . Sa bagi nextul cat mai repede :X
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 15:50

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 17:36

a fost super!!!!!ce mi-a placut a fost ca sasuke a fost impuscat invingator
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 17:52

e faina vrem next LoL
Sus In jos
NEGAtiv
Kaigai
Kaigai
NEGAtiv


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 05:09

Imi place ! LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 11:51

bv bv :X. e frumoasa
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 12:03

e super asteptam nextu LoL
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 18:30

am adus nextul dupa o perioada de lene intensiva emotionat sper sa va placa si vreau comentarii dure dak e cazul Hi Sakura multumesc anticipat

SAsuke p.o.v-SIMT O DURERE SFASIETOARE IN PIEPT , CA SI CAND UN CUTIT PATRUNDE TOT MAi adanc cu fiecare secunda si imi provoaca fiori sfasietori in inima , incerc cu greu sa imi amintesc ce s-a intamplat?am fost in camera cu fetele aduse de la dan... si una a comentat apoi m-a ......
Sasuke-NENOROCITA!!!ACEA MICA PAPUSA NENOROCITA!!! Deranjat!
naruto-Sasuke!!!Te-ai trezit!!!Zlava cerului k esti bine idiotule , spune acesta in timp ce ma imbratiseaza
Ce s-a intamplat oamenii lui dan au venit in vila si te-au impuscat nu?Stiam k tranzactia cu fetele a fost o scuza pentru......
Sasuke-Nu nu a fost dan ci .......rozalia aia tupeista , spun eu in timp ce strang cearceaful de pe patul spitalului in pumni
Naruto-Stai , stai!stop cadru , cum o papusa ca ea a reusit sa traga cu doar 1.5 cm la departare de inima ta......Numai cineva experimentat o putea face!
sasuke-fata aia nu e o simpla papusa , a reusit sa imi fure pistolul fara ca eu sa reusesc sa reactionez , cine o fi?.....
Acum 2 ore in casa lui Dan
itachi-Dan astea sunt fetele pe care i le-am dus lui uchiha spune el in timp ce ii intinde pozele lui dan dar se pare ca au scapat nu stiu cum dar l-au impuscat pe sasuke si au fugit!
Dan-Asta nu e o veste chiar rea se pare ca ai mana buna itachii!
Deci o bruneta , doua blonde si o ............rozalie?
rozalie nu se poate , SAKURA!!!
Itachi - de unde o stii?
Dan-Nu conteaza asta , dute si opreste pe oricare din oamenii lui sasuke care vor sa ii faca rau, daca o sa pateasca cv uchiha o sa moara!
Itachi-bn plec acum
In masina fetelor :
SAKURA P.O.V-Ce am facut , l-am ucis?siruri de lacrimii cad din ochii mei verz , am facut un lucru groaznic....
HINATA-TE rog saku ne-ai salvat viata....
Sakura-Nu intelegi , e ca si cum nu vreau sa fiu ca el...
HINATA- CA, CINE?SAKU?
SAKURA-*M-A UITAT?
Flash back-bine , am incredere intine stiu ca vei veni mereu dupa mine
-Mereu si nimic nu ma v-a oprii, niciodata!!!
end of flash back
*De ce ai facut asta , de c....
hinata-SAKURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!AI GRIJA?????????
IN FATA MEA APARE UN TIR CE SE INTAMPLA DE CE TIPA U MAI POT CONTROLA NIMIC...MISCARILE IMI SUNT OPRITE TOT CE VAD ESTE DOAR NEGRU.......



BN ASTA E E CAM SEC DAR COMENTATI DUR DAK CREDETI SI VOI K MN Hi Sakura
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 18:33

E reusita fericit
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 19:19

Bv. Fain . LoL Next.
Sus In jos
4tech
Kaigai
Kaigai
4tech


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 19:39

Tare IMI place tare .Astept nextu! Naruto Ramen
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 22:54

este super, bv, acum asteptam next wink
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 10:47

Super sys . Baga repede nextul fericit :X
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 10:59

Foarte tare imi place , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] m-ai facut curioasa , hai repede cu NEXXXXTTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27 2012, 15:40

O sa mai fie NEXT!!!!!!!!!!!!!!!! ???
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27 2012, 19:12

asteptati, o sa mai fie cred tongue nu o grabiti. stiti cand faceti o poveste si sa o postati imediat pe capitole, este destul de greu, sa trebuia sa aiba si multa imaginatie si sa fie pe placul tuturor LoL
Sus In jos
corphish2
Kaigai
Kaigai
corphish2


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 18:08

Ce titlu interesant
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 18:48

speram sa mai fie neeexxttt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 13:15

scuze tuturor pentru k am lipsit am sa pun nextul azi sau maine am avut probleme cu netu :(la_crimi):
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 16:12

bn stiu k fac dublu post dar vreau sa pun next pt k am lipsit
imi pare rau pt asta!
onegai iertati-ma :(la_crimi): dar dak e necesar dati-mi un warn legea e lege pana la urma Hi Sakura
sakura p.o.v-Ma doare foarte tare capul si tot corpul imi tremura.... IMI AUD NUMELE STRIGAT DE NISTE VOCI CUNOSCUTE,SIGUR SUNT FETELE!
Sakura-Ce s-a intamplat?unde sunt?
Hinata-Sakura ce ma bucur k esti bine!!!spune hinata intimp ce se napusteste asupra mea pentru a ma imbratisa>
sakura-da sunt bine, ma cam doare capul dar ce s-a intamplat?
hinata-ai pierdut controlul si ai facut accident, dar noi am scapat insa tu ei bine mai stai aici pana maine!
sakura-ma bucur Hi Sakura
hinata-eu trebuie sa plec , vin maine sa te iau, pa draga mea (pwp)
sakura-pa hinata!
dupa ce bruneta pleaca decid sa ma ridic si sa incerc sa ies insa o durere insuportabila din partea inimii nu ma lasa sa ma ridic,ciudat nu e din inima ci din cauza ...SEMNULUI,nu se poate nu m-a mai durut de ani de zile de l-a 9 ani ce ciudat parca ar fii aici el....
Sakura-Nu se poate :Su_rpins: ,imposibil ...AHHHHHHHHH CE DURERE EXACT CA ATUNCI NU, NU MAI POTSUPORTA CE SE INTAMPLA...
.DAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNN!! ESTI AICI?
Asistenta-cineva sa vina repede pacienta nu se simte bine,aduceti-o pe doamna tsunade aici acum!!
asistent-imediat!!!
tsunade-ce s-a intamplat?
asistent-sakura haruno se simte foarte rau doamna
tsunade-sakura?nu se poate, fiica lui haruno e aici , nu se poate!asculta aici,nu lasa pe nimeni cu numele dan haruno sa intre aici clar?
asistent-da doamna ma duc sa ii anunt pe cei de la intrare!spune accesta fugind
tsunade p.o.v-incep sa fug spre camera sakurei,nu pot sa cred dupa atata timp, ce cauta aici in orasul asta,ce zic eu aici era orasul ei !!
asistenta-doamna trebuie sa facem ceva,nu inteleg care e cauza,de ce se simte asa?
tsunade-da-te laoparte,trebuie sa aduci o compresa cu apa rece acum!
asistenta-dar doamna...
tsunade-am spus acum!!!spun eu zbierand,nu imi vine sa cred ce vad aici , fata asta chiar e una de-a lor , semnul o dovedeste.
Sakura-ahhh ce s-a intamplat?tsunade nu se poate tu esti,matusa?
tsunade-aaaa , mda buna sakura ma bucur sa te revad, draga mea mai bine culca-te eu ma duc k am un pacient v-a venii o asistenta aici sa aiba grija ok?
sakura -o vad pe tsunade cum pleaca dar nu am chef sa stau aici,asa k am de gand sa ma plimb prin spital
Sasuke P.O.V-M-am saturat sa stau aici ,ma plimb dar tot nu imi pot oprii gandurile negre ce isi fac aparitia in capul meu,cum de a reusit sa ma impuste nici nu cred ca e majora, probabil are vreo 17 an....
NU SE POATE TIPA DIN FATA MEA E CHIAR EA?HMM CRED K INEBUNESC DAR TOTUSI...
SAKURA P.O.V-MA plimb pe coridor linistita si simt cum doua brate ma prind si ma trag inauntru intr-o incapere intunecoasa ce naiba se intampla?
sakura-hey da-mi drumul cine esti?
sasuke-deci nu mai ai atata tupeu aici nu Sakura?*parca asa o chema sper k mi-am amintit k nu vreau sa credada ca o confund*
sakura-ce vrei nu inteleg de unde imi stii numele?
sasuke-NE-AM INTALNIT IN iad Kurama adik in casa mea, casa demonului tau spune accesta intimp ce se apropie de gatul meu provocandu-mi fiori indata ce ajunge la el si ma musca usor de pielea mea fina,simt cum incep sa tremur de ce oare simt ceva cald la inima , cum se poate sa imi placa asta ,parca as stii cine o face si imi comvine.
sasuke-vreau sa simti si tu ca nu imi place sa te joci cu mine si sa ma sfidezi rozalio!
sakura-nu ..nu nu te apropia de mine, ce vrei spune?
sasuke-tocmai ti-am spus,vreau...*sasuke o apuca de mana si o scoate afara din camera la lumina*RAZBUNARE!!!


MDA SASUKE SI EU VREAU COMMURI DA NU PRIMIM TOT CE NE DORIM IN VIATA ASA K DRAGII MEI VREAU COMMURI Kurama

Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 16:25

Imi place vad ca avem atat de multi scriitorii:))
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 16:31

foarte frumos, bravo Limba scoasa
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 17:02

Fain abia astept next!
Sus In jos
Madara uchiha
Kaigai
Kaigai
Madara uchiha


Ryo : 0
Likes : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 18:42

fain [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
MAFIA INSIDE OF ME
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: