Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

MAFIA INSIDE OF ME

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
deea12
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 01 2012, 22:43

sincer... eu credeam ca o violeaza.. in fine bv next fericit) Rasete
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 14:22

aoleo cand ai zis ca a inceput sa o muste usor de gat , sincer m-am gandit ca ii face ce a zis deea12 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]mia placut foarte mult sys [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]esti geniala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] hai repede cu NEXXXTTTT ca ard de nerabdare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( metaforik ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 14:27

ideea aia cu muscatul de gat e de la tn si app de unde stiti voi k nu o v-a viola? Cool
off nu se stie ce : ne trece mie si lui sasuke prin cap,cate ideei de razbunare malefice avem noi 2 Sasuke root
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 14:30

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
ideea aia cu muscatul de gat e de la tn si app de unde stiti voi k nu o v-a viola? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
off nu se stie ce : ne trece mie si lui sasuke prin cap,cate ideei de razbunare malefice avem noi 2 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

haaa???? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] de la mine ?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 14:32

mda de la tn ia gandestete acum vreo luna mi-ai zis ca cnv ti-a zis cv de asta Naruto Jutsu
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 18:57

e faina... si vrem sex in next rolling on the floor
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 19:00

mda de la tn ia gandestete acum vreo luna mi-ai zis ca cnv ti-a zis cv de asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

SYS NU POT SA CRED CA AI TINUT MINTE CE TI-AM ZIS MAI DEMULT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , ERA O PROSTIE TI-AM ZIS [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , NUMAI PROSTII MA INVATZAT , PACAT , PACAT ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 19:21

gata gata fetelor, fara cearta ;( [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . urasc cearta si nu vreau sa apara una intre sys-ele mele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . deci fara cearta. adica mai bine zis: fara offtopic Limba scoasa
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 19:53

nu ne certam da ideea era de la ea , si sys nu o sa apara ura niciodata intre noi intre fratia syselorAKATSUKI clar? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
idee de moment da suna tare nu? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 20:42

nu ne certam da ideea era de la ea , si sys nu o sa apara ura niciodata intre noi intre fratia syselorAKATSUKI clar? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] CEL MAI TARE NUME , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]NU PUTEAI GASI UNUL MAI BUN , PT CA ASTA E GENIAL rolling on the floor)
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 02 2012, 20:59

bine, atunci ma bucur sa aud asta LoL, de abia astept next :P
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 08:41

Hey Ely..am trecut si eu pe aici si cand am citit ficul tau am ramas ceva in gen.."........" este prea genial!!In sfarsit Sasuke e un personaj rau pentru ca pana acum nu am citit decat ficuri in care el o intalneste nush unde pe sakura se imprietenesc si porma devin mai apropiati si chestii de genul asta..dar uh esti speciala si originala!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 10:17

Frumos >LoL<
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 12:24

mersii mult si scuze pentru absenta mea indelungata , curand pun next , am cam prea multe ideei si nustiu dak sa le combin sau sa le las originale , oricum azi sau maine vin cu next:X
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 14:04

Mai pune sys k poti sa le combini!!!!!!!!!!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 16:31

de abia astept next LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:49

Si eu la fel > ; d <
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 18:15

la fel si eu
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 18:37

Sys e super fic-ul . M-ai speriat un pic la faza cu gatul fericit) Ma bucur ca te-ai intors. Nexttttttttttttttttt!!!!
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 17:28

bne insfarsit nextuul Hi Sakura enjoy
SAKURA P.O.V-nu...el traieste..nu cred....
sakura-Da-mi drumul nenorocitule,ce vrei de la mine?Da-mi drumul acum :(De_ranjat):
sasuke-Dc papusa...?Nici nu ma gandesc,i-a zi cum de a indraznit o tarfa k tine sa ma inpuste pe mine Cool ?
sakura-te-am impuscat pt k nenorocitii k tn merita sa moara socat !!!si nu pot crede k am ratat,acum i-ati labele de pe mine!!!
sasuke-Hmm, esti prea tupeista nu crezi?*il vad cum ma apuca strans de incheietura mainii,si se apropie de buzele mele.....stai ce vrea sa faca**
sakura-lasa-ma....
tsunade-sakura....???Sasuke, da-i drumul acum!
sasuke-tu ce faci aici tsunade?
tsunade-stai departe de nepoata mea sasuke, nu te atinge de ea
tsunade P.O.V-fug cu sakura de mn uchiha a fost prea aproape de ea,dak s-ar afla......
flash back-stau in bucatarie si gatesc,ma gandesc unde ar putea fi sora mea(mama lui saku) a intarziat atat de mult...!!!
tsunade-surioara tu esti ,dc trantesti usa?surioara ce f......ce s-a intamplat cu tine arati oribil dc ai hainele rupte?
-madara...m-a...
tsunade-nu se poate surioara,nuu Surprins ...
-am sa pastrez copilul nu ma intereseaza dak va fi pe jumatate uchiha,e in intregime copilul meu si asta nu se v-a schimba!

stiu k e foarte rau dar nu prea am rabdare momentan,sorry worried
Sus In jos
Pffffffffff
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 18:14

tare
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 18:29

Da stiu dar ely nu ma crede
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 19:48

foarte frumos :in_dragostit: la faza cu tirul mi-am amintit de luna trecuta pe data de 16 am avut un accident, ne-am lovit de un tir dar din fericire toti am scapat cu viata ... imi place povestea ta, vreau next :in_dragostit:

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 20:30

ma bucur k iti place dar mai mult ma bucur k esti ok :in_dragostit:
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 20:40

multumesc, esti foarte draguta :in_dragostit:

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MAFIA INSIDE OF ME   MAFIA INSIDE OF ME - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

MAFIA INSIDE OF ME
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: