Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Iubirea invinge orice obstacol

In jos 
+16
Cr1sT1
EnzeruHaRoze
George...X
Aimejes
4tech
corphish2
DeadSoul
NEGAtiv
Twenner
ely_lovesAnImE
NaruHina2000
kanade
ramonatopala
andreeangel
garcea111
MadaLoveNar
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 18:11

manele? NUUUU fericit) next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 18:13

No,noi uram manelele.Am spus asta ca sa ii arat ca Le-asi si canta daca asta ar ajuta-o(desi cred ca mi-as da cu ceva in cap in loc sa le ascult,dar pentru ea imi dau si viata). :in_dragostit:
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 18:20

fericit) Bravo tare asta rolling on the floor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 18:25

fericit) bravo sys :X. imi place ca iti spui parerea
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 18:49

toti avem dreptul la opinie nu ? LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21 2012, 19:24

nu nu chiar rolling on the floor













ba da, era gluma Limba scoasa
Sus In jos
NEGAtiv
Kaigai
Kaigai
NEGAtiv


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 05:07

Hai k NEXT!
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 11:50

FOARTE TARE IMI PLACE POVESTEA TA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , ASTEPT NEXXXTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]GRABESTETE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
MadaLoveNar
Kaigai
Kaigai
MadaLoveNar


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 12:51

Ei, am venit si cu next, sper sa va placa... Buna

Capitolul III-Revenirea din misiune si reintoarcerea inamicului

O zi ca oricare, sau nu? Ea asa parea, dar totusi, aparentele inseala. Parea o zi obisnuita si fericita dar asta era sa se schimbe deoarece adevarul va iesi la suprafata, o data pentru totdeauna.
Liniste si pace peste tot. Pasarile parca te duceau intr-o alta lume cand le auzeai canturile spuse cu atata daruinta, florile ce te inconjurau te imbatau cu mirosul lor iar peisajul... nu mai spun, te minuna la fiecare pas, parca desprinzandu-se dintr-un vis indepartat.
Dupa cum am mai spus, probabil o zi ca oricare, obisnuita, si totusi atat de perfecta, dar oare nu prea perfecta?

~Naruto~
In sfarsit ma intorc inapoi acasa. Dupa atata vreme, poate pentru unii nu este cine stie ce dar eu nu sunt unii, sunt Naruto Uzumaki iar distantele lungi fata de casa si prieteni mi se par de nesuportat. Nu-mi vine sa cred ca a durat atat. Normal am fost trimis in Sunagakure drept un mesager si cand incolo, am mai fost inplicat si in cautarea si arestarea unui infractor. Nu am avut de ales, pe langa faptul ca nu-mi sta in fire dar pana si Gaara m-a rugat, cum as fi putut sa-l refuz? Pana la urma totul s-a terminat cu bine iar eu pot in sfarsit sa ma intorc acasa.
Ma plimb linistit prin padure cand deodata atentia imi este atrasa de locul unde pare sa se fi desfasurat o batalie crancena. Ma uit cu atentia incercand parca sa gasesc ceva dar nici eu nu stiu ce cand deodata intreg corpul imi este strapuns de un sentiment rau.
-Oare ca s-a intamplat? De ce ma simpt asa?
Probabil ca este doar un simplu sentiment. Mai bine l-as da la o parte si mi-as continua de drum...
Ajung intr-un sfarsit in Konoha iar acel sentiment tot nu-mi dadea pace. Mai bine l-as da uitarii cu o portie de ramen dupa ce raportez totul lui Tsunade. Ma indrept spre biroul ei, dar acel sentiment inca tot nu-mi dadea pace de cand am parasit locul in care probabil s-a desfasurat o batalie crancena. Nici n-am parasit bine padurea dar in minte imi tot apare acelasi loc. Copacii erau parca scosi din radacini, in pamant erau urme adanci, dezastru peste tot intr-o idee.
Ajung intr-un sfarsit in cladire iar eu hotarasc ca acest sentiment sa-l dau uitarii. Bat la usa si dupa ce mi se da permisiunea sa intru pasesc rapid in camera cu zambetul pe buze dar imediat acesta dispare cand ii vad pe toti amicii mei prezenti si ei cu fetele triste si neutre de necunoscut. Sentimentul pe care il am parca se amplifica mai tare in mine cand simpt toata nostalgia din aer iar frica ma cuprinde tot mai mult.
-Stati asa, ce se intampla aici? Ce-i cu fetele astea?
Nimeni nu pare sa vrea sa raspunda, incercand parca sa ascunda ceva. Imi mai arunc inca o data privirea in camera cand realizez ca Hinata nu este nicaieri. Oare toate acestea sa aibe legatura cu ea? Numai gandul asta imi inteteste si mai mult frica si ma face sa tip in gura mare pentru ai trezi pe toti la realitate:
-Unde-i Hinata!?
La auzul acestor cuvinte parca toti incep sa se aprofundeze si mai mult in acea suferinta ce se citea pe chipurile lor. Deodata apare si Sakura printre ei, nici ea prea vesela.
-Naruto, nu e nevoie sa tipi! De intamplat... s-au intamplat multe, iar in legatura cu Hinata... nu mai stim nimic de ea de cateva zile...
Ca...cateva zile? La auzul acestor cuvinte raman parca nemiscat in timp iar sentimentul acela de frica se transforma parca in furie.
-Cum adica nu stiti nimic!?
-S-a intamplat acum trei zile. Eu cu Hinata si Kiba am fost trimisi pentru a-l prinde pe Biruko dar la final, din cauza starii grave a lui Kiba, am fost nevoita sa-l aduc de urgenta pentru ingrijiri medicale, iar Hinata... a ramas sa lupte cu el. De atunci nu mai stim nimic de ea...
Imi pierd echilibrul si lantul realitatii cand aud toate acestea. Kiba si Shikamaru au sarit rapid sa ma ajute dar cu ce pret, daca ea... probabil nu mai este? Am esuat in misiunea ce mi-am propus-o. Am vrut sa o protejez, la fel cum a facut si ea cu mine, dar nu am reusit...
Biruko... de ce tocmai el... de ce tocmai acum...?
Inima incepe parca sa-mi bata tot mai tare strapungand linistea aflata in toata camera. Am pierdut sensul realitati in incercarea de a-mi imagina ca nimic din toate acestea nu este real, sau macar adevarat dar este clar ca asta nu este posibil. Am adevarul in fata ochilor mei si totusi, ce sa fac?
Deodata, apare o iscoada Ambu ce ne ia prin surprindere pe toti.
-Hokage-Sama, avem o problema. In sat a aparut un inamic necunsocut ce a inceput sa atace tot ce-i iese in cale. Ninja deja incearca sa-l opreasca dar e mult prea puternic. Din descrierile stranse s-ar parea ca este vorba de o fata ce poseda si byakuganu-ul.
Ramanem cu toti atintiti spre tipul mascat cand il auzim spunand ultima parte. Oare sa fie ea? Daca da, de ce face toate acestea?
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 12:57

Tare :X Next
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 13:47

Bravo asteptam next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 14:23

super, felicitari .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 14:51

Aaaaleluia!Ai venit cu next in sfarsit!!!!Dar m-ai lasat iar in suspans!Next repede! :in_dragostit:
Ca de nuuu.... This is Uchiha
Sus In jos
corphish2
Kaigai
Kaigai
corphish2


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 16:45

Foarte frumos :X
Sus In jos
MadaLoveNar
Kaigai
Kaigai
MadaLoveNar


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 17:05

Oare... oare sa fie ea? Sa fie oare Hinata? Frica pe care o am in mine la gandul acesta se inteteste parca tot mai tare desi, pe moment, trebuie sa raman calm si sa incerc sa rezolv asta dar oare cum? Oare sa fi venit timpul? Nu-i vreme de pierdut in momentul de fata. Ceva imi spune ca numai eu pot rezolva asta desi nici eu nu stiu cum. Cel mai bine e sa-mi ascult inima si sentimentele. Daca nu am alta alternativa, cel mai bine ar fi sa intervin eu. Gata, sunt sigur acum, a venit timpul nostru asa ca Hinata, orice s-ar intampla, asteapta-ma!
Da... vorba mari pentru un tip mic dar in momentul de fata, numai asta mai am.
-Bunica Tsunade, opreste te rog atacul si lasa-ma pe mine sa rezolv asta.
-Esti nebun Naruto!? Ce ai de gand sa faci cu asta, ce vei reusi de unul singur?interveni Sakura si ea rapid.
-Sakura, ai dreptate in tot ce ai spus, sunt un nebun idiot ca nu am recunoscut pana acum ceea ce simpt cu adevarat si da, nici eu nu cred ca voi rezolva prea multe dar daca intr-adevar este Hinata, cred ca numai eu pot rezolva asta. Un cuvant face cat o mie de idei iar sentimentele sunt cele mai puternice arme. Te rog pe tine Tsunade, va rog pe toti, aveti incredere in mine. Poate nu sunt un om grozav dar simpt ca acum pot rezolva asta. Va rog...
Pana la urma mi se da acordul sa fac ce am in minte dar daca nu voi reusi nimic, trupele v-or intervenii in lupta.
Plec rapid stiind in acelasi timp ca nu este vreme de pierdut. Cu fiecare clipa ce trece Hinata probabil probabil provoaca tot mai multe distrugeri. "Oare ce s-a intamplat cu tine?"
Ce idiot sunt... am plecat la lupta dar nici nu stiu ce sa fac, daca intr-adevar este ea, cum a-s putea lupta? Nu, in momentul de data trebuie sa ma bazez pe vorbe si sentimente. Aduc c-am tarziu subiectul despre sentimente si iubire dupa atata vreme dar nu sunt eu genul de om care se ocupa cu de astea.
Iubirea... Hinata a facut atat de multe pentru mine din cauza ei, si-a dat si viata pentru mine iar eu nici pana in ziua de azi nu am recunoscut ce simteam sau cel putin ce simpt. Am tacut ca un prost iar tacerea asta a ranit-o tot mai mult pe ea. Ii sunt foarte indatorat pentru multe dar nici eu nu stiu ce sa fac. Acum sunt in drum spre ea cu un plan care nici pe mine nu ma face prea sigur dar trebuie sa incerc, cu ocazia asta va iesi totul la iveala o data pentru totdeauna.
"Hai Naruto, crede in tine si-n cea ce simpti." Dupa cum am mai spus, vorbe mari pentru un nimic ca mine. Cu fiecare secunda ce trece simpt ca ma apropii tot mai tare de ea, inima mea incepe sa nu mai aibe control iar in mine parca se naste un sentiment necunoscut mie pana acum.
Asta este Hinata, clipa adevarului, trebuie sa rezolvam probleme noastre asa ca asteapta-ma!
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 17:23

Da!In sfarsit....death by suffocation....M-ai lasat iar cu ochii in soare!!Next repede!Te pup suri! :in_dragostit: This is Uchiha Tobi
Sus In jos
4tech
Kaigai
Kaigai
4tech


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 17:39

Foarte Tare !Superrrrrrrrrb! fericit
Sus In jos
4tech
Kaigai
Kaigai
4tech


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 17:39

Astept Nextu Naruto Ramen
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 18:41

ce frumos.. LoL, sa vi cu next :X
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 29 2012, 12:43

FOARTE FRUMOS , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]FELIKITARI [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]HAI REPEDE CU NEXXXTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 29 2012, 12:45

tare
Sus In jos
corphish2
Kaigai
Kaigai
corphish2


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 19:47

supeeer!
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 31 2012, 11:43

Foarte tare:):XBravoo suntetii asa multii atat de talentatii trebuie neaparat sa ne facem o carte cu ficuri LoL si so vindem fericit) scoatem miliarde de lei
Sus In jos
George...X
Kaigai
Kaigai
George...X


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 07 2012, 00:38

Super cel mai tare fic de pana acum!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ar trebuii sa scrii un roman!!Hai repede cu next ca nu mai pot de nerabdare!
Sus In jos
MadaLoveNar
Kaigai
Kaigai
MadaLoveNar


Ryo : 0
Likes : 0

Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 11:14

Capitolul V
Sentimente adevarate sau doar minciuni in vant?

Naruto se indrepta cu pasi rapizi spre locul in care s-a spus ca ar putea fi Hinata, nu mai avea rabdare dar in acelasi timp, ii treceau prin minte o gramada de intrebari, cele mai multe fara raspunsuri... "Oare va putea sa readuca totul la normal? De ce face ea toate astea? Ce este in neregula...?!" Nici el nu mai stia si pe masura ce se apropie, inima ii batea tot mai tare. Sa fie asta din cauza adrenalinei? Sau poate alt motiv? In schimb, in capatul opus, Hinata, s-au mai bine spus, Biruko, nu inceta din a distruge tot ce-i iesea in cale. Poate ca Biruko a pus stapanire pe corpul ei, dar constiinta Hinatei era inca acolo, desi nu putea face nimic. Cu greu putea sa vada sau macar sa auda ceva, iar in mintea ei, ea inca se batea cu Biruko pentru a putea pune stapanire din nou pe trupul ei.
"-De ce faci toate acestea?!"-intreba ea cu o oarecare urma de nervozitate si disperare.
Nu raspunse nimic, doar liniste. ce-a ce o facu sa intrebe din nou. Tot nimic, cand dintr-o data, o voce ii raspunse...
"-Vei afla curand..."
"Curand... curand poate fi prea tarziu...", gandii ea.
Se puse jos si incepu sa planga, lacrimile nu mai conteneau pe obrajii ei plapanzi, simtea ca moare acolo, stia pre bine ca devaratul plan a lui Biruko implica ceva foarte rau iar ea nu putea face nimic ca sa-l opreasca. Brusc, se auzii o voce...
"De ce plangi? Nu esti bucuroaca? Cu ajutorul tau, voi putea sa-mi duc la capat planul de razbunare, hahahahaha
!"
"Esti... esti un montru..." incerca sa strige ea la el printre lacrimi, dar cu greu reusii.
"Hinata!" numele ei fusese strigat dar nu de vocea lui Biruko, o voce mult mai cunoscuta, ceea ce o facu sa tresara intr-un fel de bucurie, deoarece stia prea bine a cui este vocea, iar cealalta de durere, deoarece ea nu putea face nimic pentru a evita o viitoare lupta.
"Mai, mai, se pare ca au reaparut intaririle, dar doar una? S-or fi imputinat." incepu Biruko pe un tot sarcastic urmat de un "Hahahahaha" de proportii."Oricum, mai usor pentru mine, desi trebuie sa recunosc, nu esti prea puternica, dar merge pana gasesc pe altcineva."
Acea voce se auzii din nou... "Hinata! Intoarce-te... si ajuta-ma sa inteleg... sentimentele astea..."
La auzul acestor vorbe, chipul tinerei fete parca se mai lumina, mai ales la auzul frazei "Cred ca te iubesc, dar demonstreaza-mi ca si tu simti la fel, ajuta-ma sa inteleg..." Brusc, o urma de hotarare si determirare aparu pe chipul Hinatei.
"Nu mai am de gand sa te las sa ma controlezi, iesi din capul meu, iesi din trupul meu, si lasa-ma sa-mi traiesc viata!"
Da... Hinata era gata sa-l infrunte pe Biruko, desi era greu. Insa deodata, o lumina aparu in fata ei, era asa minunata, ar fi vrut sa o atinga, sa o aiba mereu, ceva o facu sa paseasca in ea, nu se mai putea oprii. Desi trecusera ore de cand era sub control, parca ar fi fost secunde pentru ea. Se simtea asa de... impacata. Isi inchise ochii lila, lasand parca o ultima lacrima sa cada din ei, dupa care ii deschisese si totul se schimbase. Era in lumea reala, numai in loc de bucuria pe care ar fi trebuit sa o simpta, o spaima o trecu in tot corpul. Cazu la pamant cu fata atintita spre el si cu o ultima privire, tot ce putu vedea este cum el ii rostii numele... "Hi...na...ta...."


The end.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubirea invinge orice obstacol   Iubirea invinge orice obstacol - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Iubirea invinge orice obstacol
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 23 - Legăturile pot avea orice formă
» OP: Episodul 62 - Primul obstacol? Balena uriasa Laboon isi face aparitia!
» Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers
» DBZ: Episodul 286- Bomba spiritului invinge tot
» Episodul 5 - Învinge dușmanul invizibil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: