Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Un an pe forum

In jos 
AutorMesaj
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

Ryo : 0

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeVin Dec 20 2013, 04:24

Pe 20/12/2012 cautam un joc cu naruto , iar google ma trimis catre acest forum asa am ajuns pe el . Fiind foarte pasionat , de forumuri la vremea aceea , am zis ca vreau sa vad ce contine , si ce are diferit fata de alte forumuri pe care am fost ( nu cu tema naruto ) . In prima seara facusem o prezentare  pe atunci nu era un model asa ca am scris tot ce am crezut eu ca e important . fericit) Apoi am inceput sa citesc regulamentul sa vad daca ma pot descurca , la inceput nu intelegeam nimica , m-am chinuit ceva pana sa pricep ceva , dar intr-un final am reusit . M-am inscris intr-un sat mai exact Sunagakure nu mai tin minte cine era atunci Kage . Trecuse o saptamana si vizitam zi de zi forumul , dar fiind nou nu am intrat pe chat  sau sa ma pun sa vorbesc cu cineva anume , postam pe unde vedeam ca mai este un loc ceva. Intr-un final , mi-am facut "curaj" si am cerut prima misiune , dupa ce ma uitasem peste alte zeci de misiuni primite de alti membri . Prima misiune o primisem parca de la Kato sau de la Hashirama . Reusisem sa o termin mai greu dar am reusit . Am intrat pe chat , si am inceput sa vorbesc cu lumea , m-am imprietenit cu sp3cialk1dor * sau cum se scrie piticule * care era total dus , limbajul si ce conversatii aveam erau deplasate de forum . Apoi se cautau Moderatori , si am spus ca sa incerc si eu chiar daca eram foarte nou , eu si k1dorash am depus o cerere pentru moderatori , si am vazut ca am primit un mesaj privat era de la Didi * unicornu * , ma rog am dat un test si am reusit sa iau postul * normal ca eram ud de emotii ca nu stiam ce tre sa fac * . fericit) Zilele au trecut , saptamaniile au trecut au aparut prietenii noi madaralpha , hashirama , matt , si altii * cu ocazia asta va salut pe totii stiu ca nu am dat de mult pe aici , dar ma gasiti mereu pe mess / facebook / skype * . Imi aduc aminte , conflictele pe care le-am avut cand Hashirama a ajuns Raikage , iar eu eram ajutorul lui , mereu am crezut ca e un copil rasfatat , muream de draci cand imi vorbea superior  , nu comunicam aproape deloc cu el , primeam numai ordine din cand in cand . * Apropo inca mai tin minte gluma aia cu o sa devii asistenta * Au fost multe lucruri care mi-au placut cat am stat pe forum , cat am fost moderator . Un alt prieten drag de care imi aduc acum aminte este Aroyo , am vorbit foarte mult si cu el * nu mai tin minte ce cuvant ti-am spus odata si ai inteles cu totul altceva * . Mi-au placut mereu conferintele de pe skype , desi nu eram mereu chemat . Am cunoscuto pe Elisa parca cand a fost concursul cel mai frumos baiat sau ceva de genu . Au fost o gramada de lucruri facute , si mi-au ramas amintirile . Dupa ce am pierdut postul de moderator , forumul nu ma mai preocupa asa tare , iar acuma ce sa spun intru odata pe saptamana sa ma uit la episod . LoL Dar ma bucur ca am ramas cu amintiri unice . 

Asa ca  Didi , Kato , Aroyo , Matt , Hashirama , Madaralpha , Sara, Yoko , K1dorel , Pitic * Restu restu restu * alte personalitati cu care ma mai cunosc eu . Klodd va saluta , va pupa , si va ureaza Craciun fericit si un an nou fericit alaturi de cei dragi. 

* Si stiu ca acuma poate o sa fie comentarii gen cine esti , sau te-ai gasit acuma sa postezi , dar vroiam sa spun toate astea * O seara placuta / O zi placuta , depinde cand cititi mesajul .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeVin Dec 20 2013, 11:50

Aww, Claudiu >LoL<
Felicitări pentru anul pe forum. Se pare că toți am avem amintiri plăcute pe aici.
Crede-mă, nu pot uita video-urile pe care le-a pus Hashirama pe youtube cu noi doi vorbind pe chat, umm, chestii dirty. xD

Sperăm la tot mai mulți ani pe forum. Hugs and kisses.
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeVin Dec 20 2013, 15:15

Claudiuuuu la multi ani bro, imi aduc aminte ca tu ai fost primul care mi-a dat o misiune fericit), si imi explicai mura in gura cum se face rolling on the floor, sper sa ai o vacanta relaxanta si fericita alaturi de familia ta, in 24 este Noaptea de Craciun si cu ocazia asta pentru ca nu stiu cand o sa mai avem ocazia sa vorbim iti urez Craciun Fericit Bro >LoL<. Ciawles.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeLun Dec 23 2013, 19:33

Claudiu >LoL<  Vorba lui Elisa "Next sex simbol" fericit)  Esti fenomenal O_O Si asa de frumos :x Suna-ma la 18, TE IUBESC!!! Pacat ca si eu am pierdut un prieten bun, dar viata merge inainte (aici nu ma refer la tine, ca eu te consider un prieten, next sex simbol fericit) )>LoL< scuze ca iti scriu acum, dar am pc'ul stricat. Kato te pupa ^^

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeJoi Dec 26 2013, 00:45

Te sun te sun . fericit)) Pup Kato . 

Craciun fericit inca odata la toata lumea . >LoL<
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeJoi Dec 26 2013, 01:22

Awwwww,şi eu am făcut un an acum 2 luni,dar eu n-am ştiut şi a fost prea târziu să-mi fac un topic,dar cred că totuşi am să fac unul pentru că vreau să amintesc de toţi şi de toate,probabil voi scrie un prohod. fericit)

Păi,Crăciunul a cam trecut,dar merci oricum . >LoL< *mă bucur că nu m-ai uitat*
Sus In jos
Continut sponsorizat

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitime

Sus In jos

Un an pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: