Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Kanor
Kaigai
Kaigai
Kanor

Ryo : 0

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 13:09

incearca celalalt site

Kurama ~Kanor
Sus In jos
BmC98
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 02 2012, 15:48

As avea si eu o intrebare:De ce viteza de download pt. torrent este asa de mica?
Sus In jos
ferragus
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03 2012, 12:31

Salutare, mi se blocheaza la 5.1%(torrent) ce ar trebuii sa fac??Am incercat si cu narod, dar nu ma descurc deloc. Din ce cauza este problema, este de la mine?
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03 2012, 13:12

nu cred ca nici mie nu-mi merge si tot la 5.1% se blocheaza HELP
Sus In jos
Respect07
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 15:28

Extensor a scris:
nu cred ca nici mie nu-mi merge si tot la 5.1% se blocheaza HELP
idem te rugam sa pui si u un alt site ca celelalt site nu merge
Sus In jos
UltimateJutu98
Kaigai
Kaigai
UltimateJutu98

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 13 2012, 17:03

e super jocul daca nu sar bloca la 5,1% ar fii perfect dar tot e super :(lol):
Sus In jos
costescu.andrey
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 15 2012, 21:18

sunt logat dar tot nu il pot dlonwloada nu merge linku d donwload ma ajuta cnv?
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 16 2012, 18:47

costescu.andrey nu mai face dublu post ai butonul edit cu un scop.La urmatorul dublu post ai warn25%.

P.S citeste regulamentul
Sus In jos
andrey
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 18:25

sta cineva la seed??
Sus In jos
Skorpio197
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 29 2012, 13:18

Nu se downloadeaza nici pe torrent nici pe browser.. Naruto si Sasuke
Sus In jos
lightghost
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 12:00

deci asta e pt pc nu ?
Sus In jos
lightghost
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 13:38

auziti .. dc imi ramane blocat la 5.1%
Sus In jos
andrei.cosmin.188
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 14:55

cum se descarca jocul imi zice sii mie cnv??
Sus In jos
TaKa SaSuKe
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 10 2012, 18:27

Merge si Fara Joystick?
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 10 2012, 20:53

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Merge si Fara Joystick?
desigur LoL
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 01:22

Se incarca greuuu pe torrent dak aveti sami dati si mie o versiune buna add red_x_flash plzz
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 11:34

Se incarca greuuu pe torrent dak aveti sami dati si mie o versiune buna add red_x_flash plzz

depinde de pe ce server tragi
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 10:15

O mica intrebare sunt deja setarile fkte ?fericit sa stiu happy...:p
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 10:19

scz de dublu post dar ramane blocat la 5.1 Surprins!!!!!
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 12:59

Stiu ce zici tu si mie lafel
Sus In jos
Idari-kun
Kaigai
Kaigai
Idari-kun

MesajSubiect: >>   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 19:47

huaaa ce naspa mi se incarca
Sus In jos
tanase.laur
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 27 2012, 09:27

Alt site daca se poate , ca se downloadeaza greu cu torrent , si celalalt link nu merge.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 27 2012, 11:11

Alt site daca se poate , ca se downloadeaza greu cu torrent , si celalalt link nu merge.

este greu sa gasest site-uri gratis,eu cand vreau sa downloadeaz ceva[programe,jocuri etc]Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 1932598077 cu torrent fac
Sus In jos
madalina223
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 12:48

Sunt un Mare fann X__X_X_X__XX:X:X:X Multumesk pentru download torrent multumesk astept sa vad cum e :x
Sus In jos
florin.eduard2
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 25 2012, 02:36

File Blocked for Violation. asa-mi zice cand dau la torent sa downloadezsi la celalalt link imi da o pagina chineza am apasat pe toate linkurile depe ia si nu mi-o dat nik
Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 827655866 Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 3494451994
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: