Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
andystan12
Kaigai
Kaigai
andystan12

Ryo : 0

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 25 2012, 15:41

io nu pot sa il downladez dc?
Sus In jos
catalinut1
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 15:35

Pai linkurile nus bune
Sus In jos
Dexter119
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 21:48

Nu merge MediaFire!!!! :(((
Sus In jos
florin.eduard2
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 22:07

numerge niciunu ....
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 23:44

o sa inlocuiasca sempai aveti rabdare ca doar nu lasa el linkurile asa....
Sus In jos
tybyxxx
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 30 2012, 22:08

nu pot pricepe cun descarc jocul asta daca deschid diredt download imi da o pagina in chineza iar la torent download ajung la ceva cu o eroare de acceptare a termenilor si conditiilor
Sus In jos
Krystty1
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 23:33

Deci nici eu nu stiu cum am ajuns aici (pe forumul acesta..)...dar totusi nu schimbati linkurile va rog happy...sau macar cei care au scos jocul sa faca un torrent si sa dea la toti

Ultima editare efectuata de catre Krystty1 in Sam Ian 05 2013, 12:46, editata de 1 ori (Motiv : Greseala)
Sus In jos
criminalu7
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 06 2013, 22:33

mie imi arata ca nu pot vedea linkul doar daca sunt inregistrat si logat desi is logat:|
Sus In jos
ionel.ciurbet
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Ian 08 2013, 12:17

nu merge nici unu din link-uri Naruto si Sasuke
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 18 2013, 20:57

Este cineva la seed la jocul acesta? pentru ca mie nu vrea sa mi-l ia cu uTorrent si nu inteleg nimic de la site-ul celalalt(Narod.ru)
Sus In jos
mermeze.cosmin
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 07 2013, 18:58

Admin a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Am o intrebare trb emulator cv?!
E deja emulat, tu doar il instalezi si dupa il joci.
Multumesc pentru joc merge perfect Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 1535749188
Sus In jos
shizuke
Kaigai
Kaigai
shizuke

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 08 2013, 12:31

ce fel de cerinte iti cere jocul? ( RAM ,procesor etc.)
Sus In jos
cristy279
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Un mic ajutor   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 10 2013, 21:23

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 1347810841Am nevoie de ajutorul unui administrator la jocul asta !Add chrys.chrys97@ yahoo.com
Sus In jos
Christian Carter
Kaigai
Kaigai
Christian Carter

Ryo : -5

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 16 2013, 00:35

L-am jucat si pot sa va spun ca este un jok super, si merge perfect.....Free battle merge, dar master este facut 100% frumos.

Multumesc! si il recomand. LoL
Sus In jos
Kaze
Kaigai
Kaigai
Kaze

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 16 2013, 23:08

Eu am o singura problema daca ma poate ajuta cineva :-? cand ii dau sa se downloadeze pe uTorrent se opreste la 5.1% si nu se mai ia dupa ceva sfaturi daca aveti vreo idee?
Sus In jos
paracetamol
Kaigai
Kaigai
paracetamol

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 17 2013, 17:30

Eu am o singura problema daca ma poate ajuta cineva :-? cand ii dau sa se downloadeze pe uTorrent se opreste la 5.1% si nu se mai ia dupa ceva sfaturi daca aveti vreo idee?
aceeasi problema o am si eu se opreste si nu se maui ia nu stiu ce are help
Sus In jos
rafaeliurcu.rafaeliurcu
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: senpai mie numi merge sal iau q torentu mi se oreste la 5%   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 20 2013, 22:06

Admin a scris:
Am o intrebare trb emulator cv?!
E deja emulat, tu doar il instalezi si dupa il joci.
Sus In jos
rafaeliurcu.rafaeliurcu
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: sh mie tot asa    Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 20 2013, 22:08

aceeasi problema o am si eu se opreste si nu se maui ia nu stiu ce are help
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 20 2013, 22:14

jokul pare destul de tare dar nu prea a stat nimeni la seed oricum la mine a trecut de 5.1%
Sus In jos
sebi_2001
Kaigai
Kaigai
sebi_2001

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 28 2013, 22:04

a aparut naruto shippuden ultimate ninja storm 3 mugen care il vrea sami deie pm.
Sus In jos
sebi_2001
Kaigai
Kaigai
sebi_2001

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 28 2013, 22:05

+ e pe pc ..
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 28 2013, 22:14

a aparut naruto shippuden ultimate ninja storm 3 mugen care il vrea sami deie pm.
+ e pe pc ..

sebi_2001 treci o tura pe la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Grija la dublu-post.
La urmatoarea abatere de tipul asta vei fi sanctionat(exista optiune de edit).
Sus In jos
1kOoL
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 01 2013, 17:54

1 mb/s ... seeds ?!
Sus In jos
SlowLy`
Kaigai
Kaigai
SlowLy`

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 02 2013, 22:43

Sa stea cineva la seeds va rog. As dorii sa descarc si eu jocul...
#Si eu am aceasi problema. S-a blocat la 5.1%
Sus In jos
alecsx
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 03 2013, 13:01

cine ma poate ajuta cu setarile la joc pt windows 7??
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: