Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
florin.eduard2
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mar 03 2013, 17:39

E prea naspa jocu Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 2178394007 macar de ar merge downloadat... Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 4138181538
mi se blok la 5.1% ... si is sig ca nu numai mie mi so intamplat.. Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 872337651
Sus In jos
obreaja95
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 13 2013, 17:20

frate nu merge.zike ca fisierul a fost scos din functie...
Sus In jos
UchihaAlex
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 11 2013, 20:53

misto.
Sus In jos
raici
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 24 2013, 13:59

un alt link de download va rog MS!
Sus In jos
Cineva
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 27 2013, 13:19

Alt link de download plss
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 27 2013, 14:29

Nu va mai faceti conturi ca sa scrieti un alt link de dowload va fi rezolvata problema ii voi trimite lui senpai un pm in care sa puna un alt link.
Sus In jos
redikbeni
Kaigai
Kaigai
redikbeni

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 27 2013, 16:56

eu am mari probleme cu emulatul
Sus In jos
w1nSh3r
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 09:58

Good Game fericit
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 10:02

Vezi ca ai facut spam trebuie minim 4 cuvinte intr-un mesaj, citeste si tu regulamentul ca nu-i lung fericit
Si jocul este tare, l-am descarcat, si parerea mea este ca e bun fericit
Sus In jos
myhaytza0000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 10:16

nici unu nu sta la seed ?:((
Sus In jos
y0andr3y97
Kaigai
Kaigai
y0andr3y97

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 12:21

Este super tare jocul acum il descarc sa vad daca imi va merge wink
Sus In jos
naruto132
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 17:02

Il am in torent de 3 ore si e 0% !!! iar sal iau direct nu gaseste pagina faceti cv va rog Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 827655866
Sus In jos
naruto132
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 21:09

Ma faceti ceva cu jocul ca la toti sa oprit la 5.1 inclusiv mie dupa 5 ore de cand il am la tras !!!! puneti alt link cv Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 313298198
Sus In jos
naruto132
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mai 26 2013, 21:19

nu raspunde nimeni site de kkt la fel is si oameni care il intretin !!!!!!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mai 26 2013, 21:48

nu e problema noastra ca iti merge prost pc-ul.
si, fii calm, deja ai facut dublu post.
e o avertizare^^

P.S. Nu suntem noi vinovati ca tie nu-ti merge wink
Sus In jos
naruto132
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mai 27 2013, 08:16

procesor intel(R) Pentium(r) CPU 3.12 GHz
4 Gb RAM
Placa video Radeon Graphics HD 6370M de 512 Mb
Trebuie mai mult de atat eu nu cred si am testat si net am mai pus un joc la tras in torent si am ajuns la viteza de 6,1 Mb/sec cu siguranta e de la voi nu de la mn mai cititi si voi comm nui doar la mn problm asta
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mai 27 2013, 09:32

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
procesor intel(R) Pentium(r) CPU 3.12 GHz
4 Gb RAM
Placa video Radeon Graphics HD 6370M de 512 Mb
Trebuie mai mult de atat eu nu cred si am testat si net am mai pus un joc la tras in torent si am ajuns la viteza de 6,1 Mb/sec cu siguranta e de la voi nu de la mn mai cititi si voi comm nui doar la mn problm asta

Si ce vrei sa facem noi ? Daca asa e problema asta e.
Sus In jos
Sasuke-kun
Kaigai
Kaigai
Sasuke-kun

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 01 2013, 20:51

cat are jocul??
Sus In jos
NejiHyuga12
Kaigai
Kaigai
NejiHyuga12

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 01 2013, 23:00

Super tare jocul.L-am cautat vreo 3 zile pentru PC.Multumita forum-ului in sfarsit ma pot juca ! rolling on the floor
Sus In jos
OnlyAvenger
Kaigai
Kaigai
OnlyAvenger

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 09 2013, 20:36

Dece mi se ia asa greu torrentu? Adica la 5,1% ramane asa si nu se mai incarca deloc nu mai arata nici viteza de download socat
Sus In jos
cracovla
Kaigai
Kaigai
cracovla

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16 2013, 23:11

si la mine torrentul ajunge doar la 5.1% si se opreste. Care-i explicatia? Postati si voi plz , ca am cautat varianta pentru pc un an intreg LoL:D:D
Sus In jos
luci123
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 19 2013, 22:19

nu stiu cum sa-l downloadez
Sus In jos
iulik0866
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21 2013, 17:39

mie numi merge site-ul ala de la direct download...
Sus In jos
clanuluzumaki
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 09 2013, 18:17

Am o intrebare trb emulator cv?!
E deja emulat, tu doar il instalezi si dupa il joci.

am nevoie de ajutor nu mi se descarca deloc cu torrentul va rog ma poate ajuta cineva ??
Sus In jos
clanuluzumaki
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 09 2013, 19:04

nu merge nici direct download !!!!! **** helll
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download   Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: