Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani Ioana

In jos 
AutorMesaj
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 00:13

LA MULTI ANI IOANA ,SA CRESTI MARE(CRED)SA FI MEREU FERICITA,SA AI MEREU ZAMBETUL ALA FRUMOS,GINDESTE POZITIV LoL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am auzit ca dai de baut si de mincare La multi ani Ioana Tftrollbl
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 00:18

La Multi Ani Ioana! Sa fii fericita si iubita. Matsuri pe pupa. Limba scoasa Aniversare placuta.

P.S.:Dai de baut , nu?
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 00:50

La mulți ani , Ioana ! Tot ce-ți doresți , sănătate , ferivire , împliniri și tot ce mai vrei tu . Iza te pupă , sper că nu m-ai uitat fericit

Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 01:19

La multi ani, Ioana. Nu vreau sa-ti urez fericire si santate, iti ureaza altii, eu iti urez un tort cat se poate de gustos, cadouri care chiar sa te incante si sper sa te distrezi de ziua ta - nenorocita e doar o data pe an -
Aniversare placuta !
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 01:33

La multi ani Ioana! Sa ai grija ce faci la majorat si sa traiesti, sa fuu sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi! Sa ai o viata frumoasa! :*
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 03:49

Am baut cat pentru toti. Sa ma scuzati  daca scriu gresit, ca bautura isi spune cuvantul! Multumesc mult ! Va pu :***
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 09:39

La multi ani ! Multa sanatate si toata cele bune fericit
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN

Ryo : 1

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 09:40

La multi ani Ioana Numai bine si fericire:d
Sus In jos
Andrutza
Kaigai
Kaigai
Andrutza

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 10:49

La multi ani !! Sa-ti dea Dumnezeu tot ce doresti, sanatate fericire si bucurie in suflet !!
Pupicei !!
 :in_dragostit:  :in_dragostit:  :in_dragostit:  :in_dragostit:  :in_dragostit:  :in_dragostit:
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 11:44

La multi ani Ioana! Sa ai parte de sanatate, fericire si multe multe impliniri! fericit
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 11:55

La multi ani Ioana , sa fi sanatoasa si fericita. Dai de baut wink.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 12:31

La multi ani Ioană Dragut

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 13:00

La multi ani Ioana.
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 21:58

Mulțămesc frumos !!! Vă pup dulce :***
Sus In jos
UzumakiFlorin
Kaigai
Kaigai
UzumakiFlorin

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeDum Dec 29 2013, 22:54

La Multi Ani Ioana! Sper sa fii fericita si implinita si sa dai de bautt!! LoL fericit
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeLun Dec 30 2013, 10:45

La multi multi multii ani Ioana Indragostit
Sper ca ai avut cea mai speciala zi din viata ta si cu siguranta de neuitat. Fie ca toate dorintele si gandurile care le ai sa se implineasca. ( Multa bautura si baieti buni :> ) 
Iti multumesc ca mereu mi-ai fost alaturi si pt tot ce ai facut pentru mine! Esti o persoana minunata si speciala in viata mea, si sper sa ramani mereu asa.

Acesta este micul meu cadou :"3 . Sper sa iti placa si imi cer scuze daca nu e asa cum sperai sa fie, l-am facut in tren si mna fericit) .

Spoiler:

Cea din stanga este Celty.

P.S. : Scuze de intarziere, dar ieri nu prea am avut acces la net :-s .
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeMar Dec 31 2013, 00:38

Omg asta e geniala!!!! Multumesc mult pentru urare. Te iubesc draga mea pitic :*:*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitimeMar Dec 31 2013, 01:29

Hey,Ioana imi pare rau ca am intarziat xd

La multi ani din partea lui Horică,sper ca ai avut parte de o zi de nastere minunata.Ti-as da un cadou dar nu sunt in Bucuresti:3
Sus In jos
Continut sponsorizat

La multi ani Ioana Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ioana   La multi ani Ioana Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani Ioana
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: