Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Un an pe forum.

In jos 
+5
DooM49
SasukeKun
Gekiro
Katoka-chan
Nicoleta
9 participanți
AutorMesaj
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 14:16

Deci, ieri pe 07/01/2014 am împlinit și eu un an pe forum, însă toată ziua nu m-am gândit la asta și am uitat. Aseară, pe la unu de noapte vorbeam cu Zan despre forum și mi-am amintit, dar cum era târziu, îl fac acum.

În acele zile căutam  niște echipe pentru n-a pe net și am dat de ghidul făcut de senpai. Îl citisem pe tot, mi s-a părut interesant. M-a ajutat cât de cât. Peste câteva zile am intrat din nou să mă uit la ghid pentru că uitasem ceva. După ce am recitit, m-am uitat la alte categorii și subiecte. Mi s-a părut interesant așa că am decis să-mi fac cont. Citisem toate regulamentele, nu erau greu de respectat. După mi-am făcut o prezentare. Am primit multe urări de "Bun Venit". M-am înscris în Konoha, dar pe atunci era regula că dacă ai warn cu semnul satului în care ești, tăiat atunci ești dat afară din sat. Îmi amintesc că scrisem un comentariu la unul din episoade și nu știu de ce a fost trimis de doua ori. Era prima mea abatere, și nici măcar nu era din vina mea. Îmi amintesc că în primele mele zile pe forum era un proiect "Jutsu Collector", îmi plăcea foarte mult. Păcat că a fost închis ;-;.  Apoi m-am înscris în Kumo.
Îmi amintesc că pe 19 ianuarie am intrat pe chat și așa l-am întâlnit pe K1dorash, atunci s-a oferit el să mă învețe ps. Stătusem cam până la 3 de noapte atunci ca să mă învețe. Pe 20 mi-am creat topicul cu creații. Lui Synky și MetalMonster le plăcea să critice fericit). Îmi amintesc că după câteva săptămâni o provocasem pe Saku la un duel PS. Pierdusem ;-;. Atunci m-am certat și cu draga mea surioară (Pitic). Intrase atunci Ștefan pe mine că de ce  am enervat-o pe Pitic. Apoi am devenit prietene. Eram destul de activă pe forum, îmi plăcea să petrec timpul pe el. Am intrat odată pe chat,iar Sara zicea niște chestii perverse, atunci Didi i-a pus porecla Twervy. Am început să intru mai des pe chat.
În aprilie eram deja Chunnin, iar Hashirama dorea să-i fiu asistentă. M-a propus prin mai-iunie și am fost respinsă pentru că aveam un forum copie. Îmi amintesc cum l-am pus pe Gekiro (avea admin acolo) să-l facă scrum rolling on the floor. Făcea Drago spume că el pusese peste 200 de episoade cu Naruto acolo. Ehh, nu asta e important. Am rămas un timp chunnin. Într-o zi îmi zice Andrei că m-a propus pentru Akatsuki. Oficial, am fost primul membru Akatsuki de pe forum, îmi iubeam tăblița cu Konan.
Trecuse nu știu cât timp și a intrat Senpai pe mine (îmi amintesc că era deja vară) și m-a întrebat dacă aș vrea să fiu în staff și am zis că da. Îmi spusese să fac un nou model de titlu, drept test. Am făcut un model, i-a plăcut. În seara aia se făcuse conferință și am intrat și eu. Se decise să fiu în Akatsuki asistentă, dar până la urmă am fost pusă în Suna, ca asistentă a lu Pitic. 
Prin august i se stricase Pc-u Alexandrei, iar eu trebuia să plec la bunici pentru o săptămână. Când m-am întors, Aro era deja Kaze. La început ne înțelegeam bine, lucram împreună la sat. După doua luni, Ioana și Horia au decis să părăsească staff-ul din cauza școlii. Atunci am devenit eu Tsuchi, iar Piti Raikage. Până ieri am fost Tsuchi. Șiiii.. cam asta e tot ..
Mi-am făcut aici mulți prieteni importanți cum ar fi Kato, Pitic, Eli (Zoella), Adrian, Zan, Sara, Diana, Blure, Costin, Ștefan, FanN, Ely (ElylovesAnime), Drago, Keira și mulți alții.

P.S: Twervy e perversă! (Vezi Zan? Am făcut-o și pe asta, acum ești bun de ghicitor fericit))
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 14:32

Multi ani inainte, draga mea. Ti pup ^^
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 15:18

La multi ani! Si multi ani inainte. >:3<
Sus In jos
SasukeKun
Kaigai
Kaigai
SasukeKun


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 16:51

La multi ani!LoL Sa fi "batrana" forumului.
Sus In jos
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 18:23

La multi ani , sper sa stai cat mai mult pe forum.
Sus In jos
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeMier Ian 08 2014, 22:53

La multi ani Yoko!Sper sa stai cat mai mult alaturi de noi fericit.Poate o sa te mai rog candva sa mai imi faci un avatar daca vrei la acel moment LoL
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeJoi Ian 09 2014, 11:19

Conspirație! Eu sunt inocentă, tu și Didi sunteți perverse! Oricum, la mulți ani! >LoL< Indragostit

P.S: Zan o să fie mort. :3
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeJoi Ian 09 2014, 11:21

Uuuu. Da, Twervy e Twervy. Sper să nu-mi ghicesc ”moartea” ce o să mi-o ofere Sara. ~.~
Shala la la, la mulți ani!

Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitimeJoi Ian 09 2014, 21:43

La multi ani Yoko ! Sper sa continui asa de activa pe forum ! fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un an pe forum. Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum.   Un an pe forum. Icon_minitime

Sus In jos
 
Un an pe forum.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un an pe forum
» Un an pe forum :$ .
» Un an pe forum
» Noutăți Forum
» Propunere forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: