Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

663 - Indiferent de cost

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

663 - Indiferent de cost Empty
MesajSubiect: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeMier Feb 05 2014, 14:39

Link: http://issuu.com/yolos/docs/naruto_663/1?e=0
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeMier Feb 05 2014, 17:12

La ce se refera Orochimaru cand zice ca intelege de ce Kurin are aceeasi putere ca Kushina?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeMier Feb 05 2014, 17:13

@Razvan-naruto-clarinet a scris:
La ce se refera Orochimaru cand zice ca intelege de ce Kurin are aceeasi putere ca Kushina?
Se refera la lanturile care le-a lansat karin si care le avea si kushina cand era legata de kyuubi . Tehnica original Uzumaki

Drago Out
Sus In jos
xetrix
Kaigai
Kaigai
xetrix

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeMier Feb 05 2014, 17:59

pag. 16 buson la buson
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeMier Feb 05 2014, 21:17

@xetrix a scris:
pag. 16 buson la buson
Cum de nu m-am gândit? fericit)
Trebuia să pun şi asta tsukkomi.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeJoi Feb 06 2014, 17:10

Mdaaaaa,am fost cel mai super capitol,foarte interesant,Sakura l-a sarutat pe Naruto i-a atins si inima,Hinata cred ca a innebunit,si ce interesant arata Madara cu chakra lui 10 cozi,astept nu nerabdare urmatorul capitol!
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeJoi Feb 06 2014, 17:54

TanyokCP33 a scris:
Mdaaaaa,am fost cel mai super capitol,foarte interesant,Sakura l-a sarutat pe Naruto i-a atins si inima,Hinata cred ca a innebunit,si ce interesant arata Madara cu chakra lui 10 cozi,astept nu nerabdare urmatorul capitol!
defapt nu l-a sarutat....era doar o respiratie gura la gura:))
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitimeSam Feb 08 2014, 10:56

In sfarsit vom vedea care este adevarata putere a eremitului celor 6 cai.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 663 - Indiferent de cost   663 - Indiferent de cost Icon_minitime

Sus In jos

663 - Indiferent de cost
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: