Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Provocare Haterd

In jos 
5 participanți

Care a iesit mai bine?
Nagato-san
Provocare Haterd I_vote_lcap67%Provocare Haterd I_vote_rcap
 67% [ 8 ]
Haterd
Provocare Haterd I_vote_lcap33%Provocare Haterd I_vote_rcap
 33% [ 4 ]
Total voturi : 12
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeSam Feb 08 2014, 13:28

Deci astazi 8.02.2014 Eu,Extensor, il provoc pe Haterd(Nicu) la un concurs de desenat , cu tema : OC din combinatii!
Ce este un OC din combinatii? :
Trebuie facut un personaj al nostru cu cate un mic detaliu din alte personaje (gen:parul lui sakura cu ochii lui sasuke etc..)
Bineinteles undeva trebuie pus si numele OC-ului.
Acum mister Nicu Accepti Provocarea?


Ultima editare efectuata de catre Nagato-san in Vin Feb 14 2014, 14:37, editata de 1 ori (Motiv : Sondajul :>)
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeSam Feb 08 2014, 13:34

O accept . Data încheierii concursului este pe 14 .
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 19:16

Eu am terminat
Provocare Haterd 20140211_165906_zps152a666c
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 21:01

Oh şi eu :3 Provocare Haterd XZWn2AP


Ultima editare efectuata de catre Hatred in Joi Feb 13 2014, 23:08, editata de 1 ori
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 21:10

Hatred a scris:
Oh şi eu :3 Provocare Haterd Hkqmrci_by_hatredall-d6z3eet

Eu sunt 100% sigur ca am mai vazut asta pe forum..
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeVin Feb 14 2014, 18:27

Kakashi-san a scris:
Hatred a scris:
Oh şi eu :3 Provocare Haterd Hkqmrci_by_hatredall-d6z3eet

Eu sunt 100% sigur ca am mai vazut asta pe forum..
Şi dacă ai mai văzut tu asta care e problema?
Nicu=Hatred=Shisui=autoru desenului.
În provocare nu s-a specificat dacă nu au voie să folosească un desen vechi.Chtz ce prostie.
O să votez Hatred dintr-un singur punct de vedere,Nicu are ceva ce tu nu vei avea nici în 30 bilioane de ani într-o lucrare,originalitate.
La primul desen nu văd decât arta lui Kishimoto e ca şi când m-aş uita la un personaj din Naruto făcut cu caracteristicile lui Tobi.
De proporţii nici nu vorbesc deoarece nu sunt corecte la tine.
Nicu e la un alt nivel.Desenul său se vede că e în starea de schiţă şi totuşi e mai fain ca al tău.
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan


Ryo : 0
Likes : 1

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeDum Feb 16 2014, 11:05

Sorry Nicutule :o3 .... Dar la tine vad mai multe desene.. Adica la care te-ai hotarat pana la urma ? La com-ul tau se vede un desen, unde a dat Synky si cu Adrian quote se vede alt desen.

Eu aleg desenul lu Nagato. 
De ce ?! 
Pai.. Din puncul meu de vedere zic ca a respectat mai bine termeni decat tine. 
La desenul lui se vede ca ii o combinatie de mai multe caractere din Naruto, cum de altfel zice si in descriere.. La tine Nicu nu vad combinatiile. :-?

Votul meu merge la Nagato.
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeDum Feb 16 2014, 20:02

Ei bine se pare ca Mk n-a vazut tema Oc din COMBINATII dar nu-i nimic...
Si sa stii ca pot avea si originalitate! wink
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeDum Feb 16 2014, 20:17

Nagato-san a scris:
Ei bine se pare ca Mk n-a vazut tema Oc din COMBINATII dar nu-i nimic...
Si sa stii ca pot avea si originalitate! wink
*E uşor a compune,când nimic nu ai a spune*
Exact acelaşi lucru se aplică şi la tine
Tot ce faci e de altcineva să zicem aşa,pe scurt orice din ce faci tu nu transmite nimc.Poate să fie şi mama artei dacă nu transmite nimic e doar vopsea pe hârtie/pânză.
Puteai să faci ceva cu elemente din Naruto care să transmită ceva.Dar mna e grele să nu copiezi tot.
Oc din combinaţii,am înţeles,dar asta nu înseamnă să faci tot după ideea lu Kishimoto,tu doar ai cules părţi din personaje şi le-ai asamblat,asta nu e artă, asta e xerox.
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeLun Feb 17 2014, 19:58

Piticutss-chan a scris:
Sorry Nicutule :o3 .... Dar la tine vad mai multe desene.. Adica la care te-ai hotarat pana la urma ? La com-ul tau se vede un desen, unde a dat Synky si cu Adrian quote se vede alt desen.

Eu aleg desenul lu Nagato. 
De ce ?! 
Pai.. Din puncul meu de vedere zic ca a respectat mai bine termeni decat tine. 
La desenul lui se vede ca ii o combinatie de mai multe caractere din Naruto, cum de altfel zice si in descriere.. La tine Nicu nu vad combinatiile. :-?

Votul meu merge la Nagato.
Eşti în contradicţie totală cu tot ce a zis Nagata/Extensor mai sus . Reciteşte totul şi vei vedea ceea ce a spus defapt . Din punctul tău de vedere , totul se rezumă doar la regula "Totul trebuie să aive legătură cu Naruto" . La mine nu trebuie să vezi nicio combinaţie deoarece eu nu am nevoie de niciuna . Nu-mi pasă cine va fi câştigătorul . O mai spun încă o dată .
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeLun Feb 17 2014, 20:10

Mk01 a scris:
Kakashi-san a scris:
Hatred a scris:
Oh şi eu :3 Provocare Haterd Hkqmrci_by_hatredall-d6z3eet

Eu sunt 100% sigur ca am mai vazut asta pe forum..
Şi dacă ai mai văzut tu asta care e problema?
Nicu=Hatred=Shisui=autoru desenului.
În provocare nu s-a specificat dacă nu au voie să folosească un desen vechi.Chtz ce prostie.
O să votez Hatred dintr-un singur punct de vedere,Nicu are ceva ce tu nu vei avea nici în 30 bilioane de ani într-o lucrare,originalitate.
La primul desen nu văd decât arta lui Kishimoto e ca şi când m-aş uita la un personaj din Naruto făcut cu caracteristicile lui Tobi.
De proporţii nici nu vorbesc deoarece nu sunt corecte la tine.
Nicu e la un alt nivel.Desenul său se vede că e în starea de schiţă şi totuşi e mai fain ca al tău.
Robi , nu trebuie să te impacientezi doar pentru atât . Nu se va lua în considerare ,dacă desenul meu mai fost văzut pe forum . Şi eu consider asta . Prostia , este faptul că , ceilalţi au crezut chestia că dacă Nagato a pomenit de un personaj din Naruto , ar fi trebuit nepărat să fac o parte din acel personaj , ceea ce mi se pare o absurditate ..
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitimeDum Feb 23 2014, 18:58

Concursul a luat sfarsit. Castigatorul este Nagato-san cu 8-4. 
Felicitari amandurora !


Cu stima,
Kakashi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Provocare Haterd Empty
MesajSubiect: Re: Provocare Haterd   Provocare Haterd Icon_minitime

Sus In jos
 
Provocare Haterd
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 155 - Prima provocare
» 22 - O provocare Chunin! Rock Lee vs Sasuke
» DBS: Episodul 15 - Eroul Satan infaptuieste un miracol. O provocare din spatiu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: