Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani DooM49

In jos 
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

La multi ani DooM49 Empty
MesajSubiect: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 10:05

La multi ani Adrian ^^ sa ai o zi de nastere frumoasa. Kiss Dragut

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 11:18

Happy birthday ! :3 
Cadouuuuri. Sa ne spui cum a fost tortul ! Yammmmy.
Sus In jos
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49

MesajSubiect: Re: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 18:01

-.- Si eu care voiam sa imi fac topicul de la multi ani , mi-ati luat-o inainte rolling on the floor .Oricum ms de urari , sper sa am o zi buna si o sa va aduc de baut de la party!
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 20:04

Fiiraarrrr! Va urasc XD !! Si eu care vroiam sa fiu prima care sa iti faca topic lacrimi(( Dar cand am vazut de dimi ca a facut Kato am zis ca, comentez mai tarziu, sa para ca si cum am uitat >:3 Si sper ca mi-a iesit.

Paiiiiii :"3  Cum sa uit de ziua lu iubi meu ?! Nu am cum sa uit nici daca as vrea :o3 . . . .

La multi aniii iubiiirea meaaaaa IndragostitIndragostit !! 
Nu iti zic sa ti se indeplineasca toate dorintele si toate gandurile, deoarece stiu ca ai ganduri perverse, doavada ca de la tine invat eu sa fiu perversa, desi nu sunt, plus caaa.... Ar fi un dezastru total in lume, ar muri multi, ar zbura anumite animale ce nu ar trebui sa zboare, si etc.. Depinde ce mai ai tu prin minte rolling on the floor . Deci nu, nu iti urez asta :3 Sorry.
Sper ca ziua asta sa fie una de neuitat petrecuta alaturi de cei dragi :o3. Nu uita ca cei mai minunati oameni sunt cei care sunt mereu alaturi de tine si in cele mai grele momente din viata. Ziua de azi este speciala pt mine :o3 In data asta s-a nascut o persoana minunata care acum este alaturi de mine :3 
Sper sa te distrezi de ziua ta :o3 Usor cu bautura caci nu sunt langa tine ca sa am grija ce faci. Deci vezi ce faci si cu cine ma inseli rolling on the floor . Fumatu poate ucide, deci ai grija. Sa nu te prind cu tigara in gura ca ti-o sting acolo unde nu ar trebui sa se stinga rolling on the floor .
Siii.. Doar ai grija de tine ce faci rolling on the floor .
Te rog sa ma ierti atunci cand te-am mai suparat si am mai spus si facut unele lucruri care nu trebuia sa le spun sau fac. Trebuia sa fiu mai atenta si sa nu te supar, pt ca nu meriti Indragostit 

As mai avea sa iti spun mai multe dar prefer sa ti le spun personal deoarece cam multi ochii vor citi asta rolling on the floor Iar ce va mai urma de spus este asaaa.. intre noi doi :3

Te iubi iubi muulttt si iti multumesc pt fiecare moment in care ai fost langa mine. Pupiiiiciiiiiii IndragostitIndragostitIndragostit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 20:52

La multi ani DooM! Cred ca petrecerea s-a terminat deja, dar chiar si asa sper ca te-ai distrat... si ca inca te mai distrezi.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi ani DooM49   La multi ani DooM49 Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani DooM49
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: