Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

My love.

In jos 
AutorMesaj
DooM49
Kaigai
Kaigai
DooM49

Ryo : 0

My love. Empty
MesajSubiect: My love.   My love. Icon_minitimeMar Feb 11 2014, 21:21

Dragostea mea , iti scriu aceasta scrisoare imbatat de iubire cautand o modalitate sa iti spun cat de mult te iubesc.Dragostea ce ti-o port este nemasurabila , nu exista suficiente cuvinte pe lume care sa exprime iubirea mea pentru tine.De prima data cand te-am vazut am simtit ca suntem facuti unul pentru celalalt.Acum ca suntem un cuplu nu pot rezista fara tine , iti spun atat de des ''te iubesc'' dar parca tot nu e de ajuns.Iubita mea , as mai avea atatea de spus , aceasta scrisoare este minuscula in comparatie cu sentimentele pe care ti le port.Pot sa scriu despre parul tau catifelat , ochii tai negrii sau zambetul tau dulce care ma face sa ma simt mai bine de fiecare data , dar am timp sa fac toate astea , acum vreau doar sa termin aceasta scrisoare ca sa ma intorc la tine si sa iti spun inca odata ca te iubesc.In final vreau sa iti spun ca orice s-ar intampla te iubesc si te voi iubi.Te iubesc Piti!
Sus In jos

My love.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: