Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Sentimente

In jos 
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Sentimente Empty
MesajSubiect: Sentimente   Sentimente Icon_minitimeMier Feb 12 2014, 23:40

Dragostea mea, iti scriu aceste vaste randuri pentru a incerca sa imi exprim dragostea fata de tine. Chiar daca stiu ca acest sentiment nu poate fi descris in cuvinte omenesti, chiar daca stiu ca nu exista texte care sa fie foarte aproape de aceste simtiri, eu tot incerc sa iti dovedesc ca tin la tine.
Inca imi amintesc prima zi in care ti-am auzit vocea....atat de dulce si suava, atat de placuta si de calda... Eu eram tipul din umbra, cel tacut si ascultator, ier tu erai cea care radea si facea glume, cea care mi-a zis "naspet".

Totusi, atunci cand o spuneai, parca totusi nu o spuneai cu intentia de a ma face sa ma simt prost. Dupa ce a iesit prietena noastra, am inceput sa povestim...Nu ma mai puteam opri din vorbit...stiu...era ciudat...dar nu puteam... Ne asemanam din foarte multe puncte de vedere. Cand mi-ai cerut o mica istorioara a vietii mele, m-am emotionat foarte mult deoarece nimeni nu mi-a mai cerut asta ^^. Timpul trecea... Am ajuns sa ne spunem in fiecare noapte "Noapte buna si vise placute " ( bine...tu mie, si chiar "romane", dar imi plac enorm de mult). Iti amintesti primul alint pe care ti l-am spus? "Dovlecel" Ce iti mai placea.

Peste ceva timp, am vazut o scrisoare de dragoste pe forum...o citeam...Imi placea...Era profunda...Apoi mi-am vazut numele in ea... Inima a inceput sa imi bata fara oprire, simteam ceva ciudat si totusi placut...Nimeni nu imi mai scrisese niciodata o scrisoare de dragoste. Tu ai facuto si nici nu eram impreuna... Dupa cateva "imbranceli" de la un prieten, am reusit sa iti spun pentru prima data "te iubesc". Reactia ta chiar m-a facut sa tresar...Simteai aceleasi lucruri pentru mine....Nu stiu de ce ma asteptam la un refuz sau ceva de acest gen...

Acum uite-ne impreuna, fericiti si mereu cu pofta de viata. Stiu ca atunci cand vei vedea scrisoarea vei zambi, poate chiar vei chicoti, stiind ca eu nu vroiam sa particip la concurs. Cu toate acestea, am vrut sa incerc sa imi transpun sentimentele pe o pagina. Iti multumesc ca esti mereu langa mine, ca ma sustii, dar cel mai important, iti multumesc ca ma iubesti, scumpo.

Te iubesc Dami !
Sus In jos

Sentimente
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: