Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

interpretare

In jos 
AutorMesaj
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

Ryo : 0

interpretare Empty
MesajSubiect: interpretare   interpretare Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 14:27

Ca semn al iubirii mele pure , pentru tine, iti scriu acesta scrisoare, deoarece nu am destul curaj sa-ti spun asta. De cand te-am vazut prima oara, am stiut ca inimile noastre isi vor impartasi iubirea, una fata de cealalta  .Un simplu “te iubesc” nu este de ajuns pentru a exprima tot ceea ce simt fata de tine. As putea spune ca fara dragostea ta , fara mangaierile tale delicate, fara sunetul suav al vocii tale nu as mai putea sa traiesc. Cand te vad inima imi tresare de fericire, dar cand nu esti aproape de mine, chiar si pentru putin timp, inima-mi plange  , sufera, cu gandul ca te-as putea pierde pentru totdeauna. Iubirea pe care mi-o porti este ca un dar de la Dumnezeu, nu as mai putea cere altceva. Esti cea mai importanta persoana din viata mea, si asa vei fi mereu. La final as vrea sa-ti spun doar atat, chiar daca este un lucru , care nu poate sa imi exprime toata dragostea pe cate ti-o port si cred ca nu exista asemenea cuvant , dar:  Te iubesc!
Sus In jos

interpretare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: