Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Te iubesc

In jos 
AutorMesaj
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

Te iubesc  Empty
MesajSubiect: Te iubesc    Te iubesc  Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 16:27

Nu stiu cum sa incep . Sunt foarte multe de spus dar timpul nu-m permite .
Nu stiu cum sa incep aceasta scrisoare , dar vreau sa sti ca imi lipsesti enorm acum . Tot ce stiu e ca daca cineva m-ar pune sa aleg o persoana alaturi de care sa-mi gasesc fericirea ... pe tine te-as alege fara ezitare. Chiar daca acum esti mai departe ca niciodata , locul inimi mele e in inima ta .
Te iubesc cu fiecare fibra din timp si abia astept sa te vad , sa te mangai , sa te sarut si sa te strang in brate ... insa stiu ca nu voi avea vreodata aceasta sansa . Stiu ca distanta te-a facut sa renunti la mine dar te rog sa nu uiti , e singurul lucru pe care ti-l mai cer ... locul acesta ne-a adus impreuna si tot el ne-a despartit ... ma intreb Oare nu ti-e greu sa te prefaci ca nu-ti mai amintesti nimic  ? nu ti-e greu cand vorbim ca doi straini cand acum o vreme ne faceam planuri ?... Am mintit ! Astazi vreau sa ma descarc aici . Sa sti ca nu mi-e deloc usor fara tine . Mi-e foarte greu . Mai greu decat mi-as fi putut imagina vreodata . Mi-am dat seama ca nu pot trai fara tine , cu toate ca am invatat deja ...
E o nebunie curata sa vreau si sa nu pot sa te ating ! Cred ca daca te-as vedea acum , as muri de fericire . Cand voi avea oare sansa sa-ti spun toate acestea in fata ? Nici sa visez nu mai indraznesc , pentru ca atunci ma doare cel mai tare ....
Te caut mereu in vis .. la inceput mi-ai aparut dar de la un timp mi-ai parasit si visele ..Am cazut in abis incercand sa te gasesc .. dar tu vrei sa fi de negasit ...
 Sa sti ca iubesc fiecare particica din tine , iar fiecare particica din mine ma doare ca nu-mi esti aproape...
Amandoi am cazut si impreuna ne-am ridicat mereu chiar daca nu am fost fizic aproape ..
Imi pare rau ...dar nu te pot asculta , inima nu ma lasa , o sa-mi tin promisiunea si te voi gasi ...
Te iubesc Teo !!!
Sus In jos

Te iubesc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: