Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Waltz to my beloved...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Broutin
Kaigai
Kaigai
Broutin


Ryo : 0
Likes : 0

Waltz to my beloved... Empty
MesajSubiect: Waltz to my beloved...   Waltz to my beloved... Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 20:57

 Am  stăruit, dragul meu, să-ţi  desluşesc tainele în stelele timpurii, căci nu mi-ai  oferit decât o amară îndoială. Mi-am îngropat văzul în întuneric si mi-am deschis cavoul minţii , ca să azvârlesc ceea ce am păstrat cu virtute , giulgiul putred ce învaluia gândurile-mi sterpe.
Oh, pe drept îti spun,că atunci când iubeşti, parcă ai voi să ascunzi acea persoană, departe, departe, în întunecimea mută a serii şi în ceaţa dimineţii, ferită de ochii iscoditori ai celorlalti, şi, în această amorţeală a raţiunii nu cauţi decât să îţi îndeplineşti capriciul egoist, păstrând-o doar pentru încântarea privirii tale.
 Însă lanţurile nu sunt învăluite în jurul încheieturilor tale. Au ruginit în jurul alor mele, nevrând să se rupă, căci m-a urmărit în drum însemnătatea vorbelor tale. Ar fi necinstit faţă de mine să nu îţi spun că am căutat fără răgaz de cugetare, printre chipuri felurite, palide şi reci, pe cineva care să-ţi fie asemenea. 
Acum asupra-ţi, nu mai zăbovesc nori încărcaţi de ploaie, ci razele neprihănite ale soarelui ce ţi se răsfrâng pe chip. Ai îndrăznit să iei lumina şi să te încununezi cu ea, când eşti doar un nebun ce urlă după fericire. Însă nu mă îndoiesc, dragul meu, că vei fi oglinda ce va reflecta lumina şi va risipi umbrele ce probabil atârnă asupra altcuiva, căci mintea ta e înfloritoare, iarăşi rodul va fi dulce. 
To my darlin' beloved
Marstin

       
       
       
       
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

Waltz to my beloved... Empty
MesajSubiect: Re: Waltz to my beloved...   Waltz to my beloved... Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 21:58

Asta îmi pare testament ceva... dar mulțumesc, apreciez.
Nu, serios, e drăguț ce ai scris.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Waltz to my beloved... Empty
MesajSubiect: Re: Waltz to my beloved...   Waltz to my beloved... Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 22:06

Foarte dragut <3 Dar presupun ca trebuia sa scrii si tu ca doresti sa participi, doar asa, sa nu murim si noi prosti ca doar acest topic nu este facut degeaba. Nu? Nu iti lua mai mult de doua minute. te-am trecut eu la participanti fara sa te obosesti sa scrii acolo. Bafta in continuare. Maine se anunta castigatorul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Waltz to my beloved... Empty
MesajSubiect: Re: Waltz to my beloved...   Waltz to my beloved... Icon_minitime

Sus In jos
 
Waltz to my beloved...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: