Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

My friend...

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

My friend... Empty
MesajSubiect: My friend...   My friend... Icon_minitimeVin Feb 14 2014, 20:13

Draga Ana,

Cu toate ca nu sunt tipul de persoana care sa-si poata exprima liber sentimentele, am sa incerc s-o fac, in aceasta scrisoare. Vreau sa-ti spun ca inca din prima zi in care te-am cunoscut, am simtit ca exista o legatura dintre noi, ceva ce nu mai simtisem inainte. Personalitatea ta colorata si bunatatea ta mi-au schimbat total perceptia fata de lumea din jurul meu. Cu toate ca imi pierdusem cu totul speranta in oameni, datorita rautatii persoanelor cu care traisem si inca mai traiesc, tu m-ai ajutat sa-mi dau seama ca exista si persoane bune ce pot fi considerate prieteni in aceasta lume. Tu esti una dintre aceste persoane, pentru mine, esti speciala, mi-as dori sa te fi cunoscut si in viata reala. De asemenea, esti un model pentru mine, intrucat te admir pentru modul tau de a fi si pentru tot ce faci. Stiu ca scrisoarea mea nu are nimic special, care sa iasa in evidenta, insa vroiam sa-ti spun: te iubesc, Katoka, vei avea mereu un loc special in inima mea. *hug*

Cu drag,
Hinata
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

My friend... Empty
MesajSubiect: Re: My friend...   My friend... Icon_minitimeSam Feb 15 2014, 12:15

Multumesc mult Hinata. Foarte dragut din partea ta ^^ Si tu mi-ai lasat o impresie destul de buna si mi-a parut foarte rau cand ai plecat de pe forum. Mi-a zis Uchiha Iulia ca ai plecat ... Ma bucur ca te-ai intors ^^ Kiss ^^

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos

My friend...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: