Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani Pitic

In jos 
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 16:53

La multi ani Pitic. Inca nu te-am uitat. Sa ai o zi de nastere frumoasa. Te pup.

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 17:22

La multi ani, prea iubita mea amanta <3
Sa traiesti mult si bine!
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 17:39

La mulți ani, surioarăă :3 !
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 19:50

La multi ani strumfareato!!!Sa cresti mare,sa stim ca toti te iubim!!
Sus In jos
Shimozuki
Kaigai
Kaigai
Shimozuki

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 20:07

La multi ani , Piticutss-chan! Multa sanatate si tot ce iti doresti.
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 20:44

Va multumescccccc ca nu ai uitat de batrana de mineee Indragostit lacrimi . Va pup si va iubesc muuuulttt >LoL<
Nici eu nu v-am uitat, dar daca nu as mai avea atatea si atatea pe cap as fi dinou langa voi >LoL< .
Multumesc draga mea Sna, scumpa mea iubita amanta si minunata mea surioara si tuturor strumpfilor care mi-au urat calduroase "La multi ani!" . Fie ca toti pegasusi din lume, mai putin unu ca sa imi ramana si mie, sa fie cu fiecare dintre voi! fericit) .
Va pupacesc inca o data si va multumesc Indragostit Indragostit Indragostit Indragostit.
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 21:22

La mulţi ani Pitic, ai făcut lucruri bune şi nebune, meriţi şi tu măcar o urare. LoL Tot ce-ţi doreşti (adică sigur yaoi în camera ta şi unicorni ca animale de companie) să ţi se îndeplinească.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 22:25

La multi ani, primul meu dusman, actuala prietena ! xD 
Ai face bine sa traiesti mult ! Idiot de mult. Sa-si doreasca copii sa mori ca sa lasi mai repede averea. Dar azi sper ca ai sarbatorit. De tort de poti bucura si maine pentru noi. Sper ca te-au incantat cadourile. Si ca ai tai colegi s-au bucurat de bomboanele pe care nu stiu daca le-ai dus.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 22:47

La multi ani Pitic-Chan! Cum am putea sa te uitam?! Ma rog, iti urez multe impliniri, pegasusi si, desigur, chestii dragute. =)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeMar Apr 01 2014, 14:21

Deci fiind o persoana veche de pe forum , si o fata cu care ma inteleg pe forum , din partea mea (acum pregatestete sa razi ca incerc sa fiu mai expresiv ):
- un an cat mai plin de bucurii
-un harem de baieti
- multi ani de trait

Cu drag
Drago
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitimeMar Apr 01 2014, 15:25

Mersiii Carter.. ce ciudat imi e sa zic asa O.O ... Pt mine tot Zoella ramai ca mi se pare mai normal laugh  . Scuze.
Am dus prajiturele 7 day's nu bombonele, si da, s-au bucurat de ele laugh. Si de suculetul mult dorit, care, la final Deiu a fugit cu sticla.. Clasic din partea lui rolling on the floor.
A fost o zi speciala si de neuitat pt mine <3 Chiar daca nu imi mai aduc aminte nimic, noroc cu filmarile! =))Tortul o fost minunat de delicobunoogusto.......miaaaaaaamm! <3 <3
Cadoruri cat incape, caci is materialista in privinta asta si tot asa rolling on the floor.

Mersi Hinata, si awwwww Dragoooo <3 Asa de neasteptat din partea ta Indragostit Nu am de ce sa rad, pt ca a fost dragut :o3 si cam ce imi doresc laugh*Da! Da! Harem de baietii, vai mama* rolling on the floor
Sus In jos
Continut sponsorizat

La multi ani Pitic Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Pitic   La multi ani Pitic Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani Pitic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: