Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove

Ryo : 0

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Empty
MesajSubiect: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 12:54

Ei bine eu de mult imi doresc sa intalnesc cateva persoane de aici.. insa n-am avut ocazia. Poate au avut-o altii  si ma bucur pentru ei.
Vreau daca se poate, sa povestiti acel moment..
Daca nu s-a intamplat, puteti spune persoanele cu care vreti sa va intalniti in realitate

Eu as dori foarte mult sa ma intalnesc cu Katoka-chan, PikachuCarter, Dimka, Nywa, Hinnata Hyuga, Nicoleta, si multii altii .As vrea sa vorbim, sa ne strangem in brate pana ramanem fara aer si dupa sa palavragim. fericit
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 20:29

Vise,vise.Ştefan şi Pitik s-au întâlnit.Există posibilităţi mari să mă întâlnesc şi eu cu Ruben sau Sara.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeVin Apr 11 2014, 22:27

Eu am masina . Un logan . Am carnet
Imi mai trebuie benzina si am pe cine vizita

Drago Out
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 13:14

Ai vrea sa te intalnesti cu mine? Ma simt flatata...  blushing  Ca sa raspund la intrebare - nu, din pacate nu m-am intalnit vreodata cu alti membrii in real life. Si sunt prea timida si nesigura pe mine pentru a face asta. :-(
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 15:10

Ti-am repetat de 1000 de ori ca esti ok cum esti si ca este ceva normal! 
Revenim la subiect: daca ne organizam si noi putin, putem sa ne intalnim toti la munte de exemplu sau undeva.... Un fel de intrunire a forum-ului! Daca nu.... Eu tin sa ma intalnesc cu Drago pentru ca are masina si este posibil sa ne vedem!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 23:27

Nu. Cu nimeni, si nici nu vreau, multi dintre ei sunt niste ciudati -_-!
Ok, ok sariti-mi in cap acum rolling on the floor  .
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeDum Aug 24 2014, 11:51

Nu,nu m-am intalnit.Si daca ne-am intalni din greseala probabil ca nu o sa imi dau seama, deoarece nu va cunosc.
fericit 
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeDum Aug 24 2014, 17:12

M-am intalnit cu o fosta membra, Ayia.  Peste un an o sa ma vad si cu Ana ( Katoka-chan) dar si cu Denis ( Sf. Hashirama) fiindca vor veni la majoratul meu. Persoane pe care as vrea sa le intalnesc? hmm... Andreea ( Hinata ) , Siraxta ( sa o enervez putin) , Aroyo, Alec si Andreea ( Pika ) . Momentan cam atat..

Ultima editare efectuata de catre Adrian. in Mier Noi 19 2014, 15:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Thellussion
Kaigai
Kaigai
Thellussion

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 01:03

Nu, încă n-am avut timp să mă acomodez cu ei nici măcar în mediul virtual, mai ales că unii sunt chiar greu de înțeles în primă instanță.  Având în vedere perioada scurtă în care m-am gândit că ar fi destul de optim pentru a intra în activitate și aici, încă n-am cunoscut pe nimeni cu care să pot discuta deschis și pe care să vreau să-l cunosc mai îndeaproape, cu toate că în mod normal mă declar deschisă absolut tuturor întâlnirilor care se pot ivi în realitate cu membrii acestui forum. Sper că nimeni nu se ascunde.

Ultima editare efectuata de catre Thellussion in Mier Mar 04 2015, 13:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 07:05

Nu m-am intalnit cu nimeni :-? Dar mi-ar face o deosebita placere. Adrian si Denis la majoratul lui Adrian :]] toti din staff. Si cum eu is generoasa de fel ... Platesc consumatia :]] + alte persoane care ar dori si ar putea sa ne cunoastem.

Sa nu uit de iubirea mea, Ely Dragut

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 21:55

Eu m-am intalnit cu Constantin, ba chiar am fost impreuna pentru o scurta perioada. A foat foarte frumos sa ma intalnesc cu el si mi-as mai dori sa ma intalnesc cu Matt(chiar daca stam in acelasi oras si nu da niciun semn viata :-W), Horia, Kato ,pEtrica si cu toti cu care se mai poate..
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 22:09

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Eu m-am intalnit cu Constantin, ba chiar am fost impreuna pentru o scurta perioada. A foat foarte frumos sa ma intalnesc cu el si mi-as mai dori sa ma intalnesc cu Matt(chiar daca stam in acelasi oras si nu da niciun semn viata :-W), Horia, Kato ,pEtrica si cu toti cu care se mai poate..

BA, parca era secret
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 22:12

Mno bun,nu m-am intalnit cu nimeni lacrimi Dar daca as face-o as vrea sa ma intalnesc cu Constantin aci de fata,Kyouma si drago.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Noi 03 2014, 08:50

Cu nimeni, încă, dar am posibilitatea de a ma intalni cu drago, desi nu sunt asa interesat (fara suparare).
Mi-as dori sa ma intalnesc cu pika, gekiro, Mk, Nicoleta, si Mary.
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Noi 03 2014, 13:10

Hmmm...! Nu m-am dedicat asa de mult acestei comunitati virtuale cat sa imi fac prieteni asa de buni incat sa imi doresc sa ii intalnesc,  momentan am prietenii mei de o viata , aici momentan nimeni nu ma place lacrimi( (glumesc) .
Sus In jos
PalarieDePaie
Kaigai
Kaigai
PalarieDePaie

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 00:30

Hmmm...! Nu m-am dedicat asa de mult acestei comunitati virtuale cat sa imi fac prieteni asa de buni incat sa imi doresc sa ii intalnesc,  momentan am prietenii mei de o viata , aici momentan nimeni nu ma place lacrimi( (glumesc) .

Ce a zis si Kosty si pe langa asta, as vrea sa ma intalnesc cu Teck si sa vad care adoarme sau "da afara" primul la o bauta si cu Damaris ca sa-mi dea acea bratara a prieteniei pe care mi-a promis-o LoL
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 16:08

Eu as vrea sa ma intalnesc cu toti. Absolut cu toti. As vrea sa cunosc persone noi, sa-mi fac prieteni. Cel mai mult as vrea sa ma intalnesc cu Staff-ul. : D Singurul membru de pe forum cu care ma intalnesc zilnic este Edi. As vrea s-o cunosc pe draguta Lore, pe indragostita Dami, pe incurajatorul Drago, pe cea mai tare fata, Kato si pe cel mai fantastic, Senpai.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 16:26

Houoin Kyouma a scris:

Ce a zis si Kosty si pe langa asta, as vrea sa ma intalnesc cu Teck si sa vad care adoarme sau "da afara" primul la o bauta si cu Damaris ca sa-mi dea acea bratara a prieteniei pe care mi-a promis-o LoL
Bem cum să nu bem fac eu cinste cu Tedi.Eu aș vrea să mă întâlnesc cu Kyouma prietenu meu de-o viață, cu Gekiro și cu domnu Tokyo oh era să uit, cum să nu mă întâlnesc eu cu Drago? Să facem un meci de cs, îmi aduc pc-ul cu mine.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 17:09

As vrea sa ma intalnesc cu Nicoleta, normal, si am vorbi mult si am face briose si ne-am simti fabulos.
Cu Lorena, desigur, si am face numai prostii. fericit)
Cu Senpai si Fabian si Ana.
Cu Ina sa ne intrecem in perversitati.
Cu Matsuri sa ne uitam la poze cu baieti sexy din animeuri.
Cu Andrei ca sa vada ca eu sunt mai fabuloasa ca el.
Cu Petre ca sa ne certam asa cum numai doi lei o pot face. 
Si cam atat. Ar fi misto sa ne vedem cu totii undeva, poate o sa facem asta..candva...
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 17:42

Am cateva persoane pe care vreau sa le vad in viata asta:
-Doli, pentru ca e o dulceata si vreau sa-i vad falcutele in realitate
-Lary, pentru ca vreau sa ma holbez la picioarele ei sexy
-Ana, pentru ca e asa draguta si perversa :3
-Bogdan, pentru ca e amuzant si pentru ca e sexy
-Fran, pentru ca vreau sa-i pipai sanii -sau fundul, cine stie :>-
-Pe Pika vreau s-o intalnesc pentru ca mi s-a parut de la inceput ca e o persoana draguta si a fost amabila cu mine mereu -suntem aproape, trebuie sa ne vedem-
-Chiar si pe Drago vreau sa-l intalnesc si totusi habar nu am de ce...trebuie sa-mi fac testamentul mai intai
-Adrian, pentru ca vreau sa-l aud cum imi canta si pentru ca il consider un bun prieten
[Psss, Doli, mai sus ai dreptate, ar fi o chestie funny]
Nu doar pentru motivele de mai sus vreau sa-i intalnesc...is multe motive, dar mi-e lene sa scriu atat.
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 18:51

As vrea sa ma intalnesc cu Nicoleta, normal, si am vorbi mult si am face briose si ne-am simti fabulos.
Cu Lorena, desigur, si am face numai prostii. fericit)
Cu Senpai si Fabian si Ana.
Cu Ina sa ne intrecem in perversitati.
Cu Matsuri sa ne uitam la poze cu baieti sexy din animeuri.
Cu Andrei ca sa vada ca eu sunt mai fabuloasa ca el.
Cu Petre ca sa ne certam asa cum numai doi lei o pot face. 
Si cam atat. Ar fi misto sa ne vedem cu totii undeva, poate o sa facem asta..candva...
Uuu,sunt si eu pe lista fericit)
ON-Era sa ma intalnesc cu Stefan...dar ne-am distantat...am auzit ca a avut o relatie cu piticuts..
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeMar Iun 30 2015, 17:33

Eu, deci sunt o persoană prietenoasă, deci e așa:
-Ina, fiindcă e Ina și stă aproape de mine. frate-so are mașină, da e sărac, n-are bani de benzină și nu mi-o aduce.
-Nicoleta, cu ea mă puteam întâlni, poate, am fost pe-aproape, adică, am fost fraieră și nu i-am zis.
-Flash, păi, da, e el nu știu de ce vreau. A zis că plătește două filme.
-Ana, da pe Ana vreau s-o văd și dacă o văd pe ea nu scapă naiba de Dennis, măcar o să fie Ina fericită că-și vede iubirea. 
-madaralpha :3
-Dizi. O.o
-Carter, da, până la urmă trebuie făcut și asta.
-Mădălin fiindcă e de treabă.
-Andrei fiindcă e nașpa.
-Drago că m-ar călca cu mașina. 
-Lorena că nu e nici ea așa departe.
-Costin. ^_^

Am zis oameni și care nu mai stau pe-aici, dar sunt. o.o
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeMar Iun 30 2015, 18:39

Lucrurile s-au schimbat putin @_@ ca si cei cu (,) care as vrea sa ma intalnesc.

Logic ca primii in top is Adrian <3 si Dennis @_@ Sa fie al al naiba de nu ne face zona VIP la majorat. Pentru ca eu si Dennis suntem VIP'uri. 
- Nepotica mea mica si draguta, Pika. Buni o iubeste <3 
Spoiler:

- Ina ... Oare este cu adevarat un unicorn?
- Damaris si minionii ei.
- Matsuri si Edi
- Cum sa-l uit pe Andrei? We all love him : ))
- Petrica O.o
- Dizi O_O
- UchihaBTW <3 Pot sa vin oricand la Craiova <3
- Blure @_@
- Iubirea mea, dar nu singura :]] Ely my love ;~; Dragut
Ăăăă ... Atât?

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeMar Iun 30 2015, 18:49

Pai in toamna asta o sa ma intalnesc cu Fina si Kakashi la majoratul lui Kakashi , daca ne face zona VIP , daca nu nici nu il mai bagam in seama . Primul lucru care o sa il fac cand il vad pe Kakashi la majoratul lui o sa ii dau o shaorma si daca nu o mananca de fata cu mine si Fina am plecat acasa rolling on the floor .
De pe forumul asta vreau sa o mai vad pe Ina ca e nebuna ca mine , pe Dana ca nici asta nu e sanatoasa , pe Andrey ca sa ne radem unul de altu si cred ca si pe Dizi pentru ca as vrea sa il vad de curiozitate .
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitimeSam Iul 11 2015, 02:27

M-am intalnit in realitate cu Evilyn de pe forum. Eu sper sa mai urmeze si alte persoane. Nu ma refer strict la forum. Vreau sa ma intalnesc si cu alte persoane pe care le-am cunoscut online. De pe acest forum m-as intalni cu DiZi, Tania, Pika, Katoka, Itachi si cam atat cred. Scuze daca am omis pe cineva, dar e tarziu si nu gandesc cum trebuie. Nici nu prea cunosc multi oameni pe acest forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? Icon_minitime

Sus In jos

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: