Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin

Ryo : 0

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 04 2015, 20:06

tba

ADMIN: Fără mesaje scurte. Prima avertizare.
Sus In jos
NarutoSkumpik
Kaigai
Kaigai
NarutoSkumpik

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 05 2015, 22:15

Sunt multe persoane pe care as vrea sa le cunosc in realitate, multe persoane care acum nu mai sunt pe forum, Kirito mai ales nu stiu daca ma mai tine minte, nu l-am mai vazut pe forum, dar si cu ceilalti. Aveam cativa prieteni mai demult acum un an, dar cu revenirea mea putine nume cunoscute mai vad pe aici fericit). PS: Am mai avut un cont pe la inceputul site-ului era cel mai popular forum facut pe forum gratuit, dar nu prea mi-am deticat timpul , de accea nu mai tin minte nici numele fericit).
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 06 2015, 16:38

Da, cu Ana, pentru ca toata ziua vine la mine. Si Nicu a fost la mine in oras, dar nu l-am vazut.
Sus In jos
NarutoSkumpik
Kaigai
Kaigai
NarutoSkumpik

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 06 2015, 22:38

As vrea sa stiu din ce oras sunteti fericit Poate ne intalnim fericit PS: Si eu sunt un Nicu xD
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 07 2015, 14:18

M-am intalnit cu Kakashi (Adrian) , nu ma asteptam sa fie asa scund. Hahahaha~
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 07 2015, 19:42

Eu m-am intalnit cu Vasto de 4 ori.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 01 2016, 21:35

M-am intalnit cu Nicu vara asta si a fost super. Cei care s-au mai intalnit cu persoane de aici stiu cum se simte. Cand persoana din spatele ecranului prinde forma si o poti imbratisa fizic, nu prin circuite. O sa ma mai vad cu el vara viitoare la majoratul meu sau poate chiar la iarna. 
As vrea sa ma intalnesc in continuare cu multi, Nicoleta, Lorena, Ina si pe Denis era ideea sa il fac de o cutie de bomboane promisa acum 3 ani...
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 03 2016, 18:45

Nu, n-am avut ocazia, dar dacă mă mut la București, cred că o să am ocazia să întâlnesc câțiva.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?   V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

V-ati intalnit in realitate cu persoane care au cont aici pe forum?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: