Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Continuarea filmului Starstruck

In jos 
AutorMesaj
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove

Ryo : 0

Continuarea filmului Starstruck Empty
MesajSubiect: Continuarea filmului Starstruck   Continuarea filmului Starstruck Icon_minitimeMar Apr 15 2014, 22:02

A trecut un an de la intalnirea Jessicai cu Christopher.Natura si-a schimbat podoaba de nenumarate ori.Intre miile de Frunze uscate din California statea Jessica privind cerul si gandindu-se la intalnirea ei cu Christopher.Abea astepta sa il vada.Avea 19 ani si isi astepta iubirea,probabil iubirea vietii ei. In vila Wilde din Los Angeles era incantatorul Christopher,vedeta la 20 de ani cu parul blond ca de aur si ochi albastri in care se oglindeste marea.In ciuda faptului ca se pregatea pentru o simpla intalnire era foarte emotionat.Inima ii batea foarte tare.O noua zi,o noua stare.
Una din zecile lui de masini l-a condus pana la locuinta lui Jessica,unde a zarit-o imbracata intr-o rochita neagra din dantela.Si-a ridicat privirea si l-a vazut.Cei doi au alergat unul inspre altul si s-au luat in brate.In aer plutea dorul a doi indragostiti ce nu s-au mai zarit de o vreme.
C:-Jessica,mi-a fost dor de tine!
J:-Si mie!*obrajii i s-au preschimbat in niste petale rosii de trandafir
C:-Asta as vrea sa fie o dovada pentru cat te iubesc.
Christopher s-a aplecat in fata Jessicai,scotandu-si­ din buzunarul de la spate o cutiuta mica ce parea ca ascunde in ea bijuteria pe care orice domnisoara o asteapta.
C:-Vrei sa fii sotia mea?Jessica,te iubesc si vreau sa fii a mea.Vreau sa ne trezim in fiecare dimineata imbratisati,sa te sarut pe buze in fiecare zi si sa te privesc o viata intreaba
J:-Christopher,eu…Da­,vreau,dar m-ai luat asa prin surprindere
Jessica isi pune inelul pe deget si sfarsesc imbratisati,rasuflan­d greu din cauza emotiilor
Peste 5 luni…Venise clipa cea mare
Jessica era imbracata intr-o rochie alba,iar parul matasos ii gadila usor umerii goi.Christopher era imbracat intr-un costum negru si isi aranja papionul.Orele treceau,iar tot ce era mai important a rasunat in biserica de marmura alba:
-Va declar sot si sotie!
Cei doi au trait fericiti pana la adanci batraneti,ajungand sa-si tina copii si nepotii in brate.O viata intreaga s-au iubit.”Niciodata sa nu spui niciodata”
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Continuarea filmului Starstruck   Continuarea filmului Starstruck Icon_minitimeMar Apr 15 2014, 22:49

Carina, apreciez ceea ce faci aici. Apreciez ca incerci si ca te straduiesti sa scrii si ca-ti place sa scrii, mai ales.
Pot spune chiar ca mi-a placut intr-un fel ceea ce ai scris. 
Te asteptam si cu alte ficuri, Carina.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Continuarea filmului Starstruck   Continuarea filmului Starstruck Icon_minitimeMier Apr 16 2014, 14:24

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Bravo Carina . Asteptam in continuare alte ficuri . Felicitari !
SPAM.
Opt cuvinte din zece. 
Cu părere de rău, warn.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Continuarea filmului Starstruck   Continuarea filmului Starstruck Icon_minitime

Sus In jos

Continuarea filmului Starstruck
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: