Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La mulţi ani, Pikachu Carter!

In jos 
AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Ryo : 0

La mulţi ani, Pikachu Carter! Empty
MesajSubiect: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 00:02

La mulţi ani, Pikachu Carter, Charlene, Charly, Pokemon flocoşibil, al doilea inorog rămas în viaţă, Blair, Oxana Delia şi toate celelalte nume ale tale. Ca orice pokemon - demon, ai vreo 100 de denumiri.
Să ne trăieşti, dragă Carter. Să mori abia pe la 80 cu soţul tău de finetti lângă tine, într-un pat moale. 
Să te îneci cu tortul, ăă, adică să-ţi priască. xD
Să ai parte de o zi chocolicioasă ! 
Să-mi spui despre cadouri, cu toate că tot al meu e cel mai drăguuţ, să nu uiţi asta!

Pika: Tot nu se compară cu urarea de ți-am făcut-o eu de ziua ta. Asta seamănă cu ce ai scris pe bilețelul *ok, foaia aia mare* ăla de ”La mulți ani!” și eu te iubesc Carter și promit c-o să mă gândesc la tine când mănânc tortul, da cadoul tău rămâne printre cele mai speciale, dar să nu-i uităm pe Ana și Andrey, că dacă îi uit mă vor bate.
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 00:11

La multi ani Oxi

Pika: Odododo, de când nu mi-a mai zis cineva Oxi. Mersi mult, Aroyo.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 07:16

Omg fericit) imi place urarea lui Damaris. La multi ani scumpa mea ^^

Pika: Mersi, buni. Te iubi-bubu-dulci-mumu, da asta a sunat ciudat, aștept cadoooul.

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 07:43

La multi ani Carter sa ai parte de o zi foarte frumoasa,cum a mai spus Drago,sa ai parte de un harem de baeti !

Pika: Tanyy, piticul cu două zile mai mare ca tine, ți-am spus să nu-mi spui Carter, dar de ziua mea sunt drăguță și te las, nu-mi trebuie nici-un harem. Mersi mult! La fel și ție.
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 10:37

La multi ani pika!!!

Pika: Mulțumesc mult, Carina!
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 11:16

o.o pikaaa, la multi ani !!!! te iubesc mult si sper sa ai parte de o zi  cel putin la fel de frumoasa ca si tine..am spus deja ca te iubesc muuult ^^ :* :* :* :* :* :3

Pika: Știu că mă iubești, este imposibil să nu o faci. Mulțumesc mult!
Sus In jos
cezarcasandrescu
Kaigai
Kaigai
cezarcasandrescu

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 12:29

La multi ani! Sa ai parte de multe bucuri si sa fii fericita wink !

Pika: Mulțumesc mult!
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 12:32

La mulți Ani, Carter!
Deși ți-am dat cadoul de ieri, mai dau o dată.
La mulţi ani, Pikachu Carter! K0oa68

Pika: Da, da, da, mânca-te-ar mama. Oare dacă îți ceream altceva primeam? Încerc la anul. xD Mersi mult, Andrey! 
Sus In jos
Light-kun
Kaigai
Kaigai
Light-kun

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 12:45

La multi ani..

Pika: No măi, cu punctulețe la sfârșit, nehotărâtule. Mulțumesc mult!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 19:39

La multi ani ! Drago cum nu ureaza la multi La multi ani , fi fericita nu te consider printre retarzii forumului
Cadou tau va fi sambata (sper sa imi vina vreo idee sau va fi un simplu hug )

Drago Out

Pika: Ce onoare pe mine, sâmbătă adică mâine, ahh, facem beep, beep. Mersi mult, Drago!
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 19:41

La multi ani! Scurt si la obiect!
Pentru cea mai dulce acritura!

Pika: Vai, Victoraș, cât de frumos din partea ta că îmi faci mie o urare. Mersi mult, știam că sunt cea mai dulce acritură.
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 21:45

Pika la multi ani, tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca. ^.^
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 22:12

La multi ani pika >LoL<.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitimeVin Apr 18 2014, 22:37

La multi ani Pika-San! Iti urez sa ai parte de multe impliniri, pofosenii, curcubee, borcane cu nutella, prieteni pokemoni si... um... si de tot ce-ti doresti tu, sa fi fericita, mai pe scurt! :3
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La mulţi ani, Pikachu Carter!   La mulţi ani, Pikachu Carter! Icon_minitime

Sus In jos

La mulţi ani, Pikachu Carter!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: