Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto - Real life

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Naruto -  Real life Empty
MesajSubiect: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMier Apr 23 2014, 18:20

Am vazut multe video facute in after effects destul de reusite cu Naruto. Multi dintre noi ne dorim costume, arme, bandane si alte lucruri din Naruto. Poate o sa ne prostim si pe la scoala zicand ca nu stiu ce jutsu faci.

Intrebarea mea este daca "obsesia" asta despre Naruto face bine? Oare ce cred cei care nu se uita la anime despre noi? Credeti ca le parem fraieri, copilasi, imaturi?

Puteti sa lasati aici coment si cum va "jucati" voi de-a naruto in viata reala.

Sa va vad!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeJoi Apr 24 2014, 14:52

Nu trebuie să ne intereseze neapărat ceea ce zic cei din jur... Adică... Eu sunt ciudata clasei, și ce?
Mă jucam de-a naruto, astă-vară, cu verișorul meu și ziceam că sunem Sakura și Sasuke și ne făceam că facem nu știu ce jutsuri, etc. Oricum ne cetam mereu că eu eram mai puternică rolling on the floor Luam din curtea bunicilor bețe și ziceam că îs katane și ne luptam până se rupeau xD
Whatever, legat de ce crede lumea, pe mine nu mă interesează. Fiecare își trăiește viața cum vrea.
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeJoi Apr 24 2014, 15:53

Eu nu m-am mai uitat la Naruto de la episodul 305 , cred . Am zis sa le las sa se stranga si apoi sa ma uit la ele insa nu m-am mai uitat .. Eh , ma uit eu :]] cine stie , poate nici nu o s-o mai fac  

In viata reala nu m-am jucat niciodata de-a "Naruto" , mi se parea destul de ciudat sa pretind ca am nu stiu ce puteri si blah blah , parerea mea insa am mare respect pentru cei ce fac cosplay mai ales pe cei ce fac cosplay dupa personaje sexy , mrr
Daca sunteti si voi interesati de cosplay , anime , manga , la Romexpo , pe 9-11 mai se organizeaza Comic Con . Va trebuie bilet :3 Iza , terminat .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeSam Apr 26 2014, 15:35

Fiecare face ce vrea happy Dar o limita sa nu te creada lumea nebun, cei care nu se uita nu stiu despre ce e vorba si te cred nebun, mai ales cand ei cred ca ne uitam la desene ca, copii de 2 ani... E bine sa tinem pentru noi aceasta pasiune, daca vrei s-o imparti cu cineva, fa-o cu cineva care se uita si el la naruto happy 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeDum Mai 18 2014, 19:52

Buna!

Recunosc ca atunci cand eram mai mica, imi placea sa ma joc si ''de-a Naruto''. Eram un pic obsedata, insa pot sa spun ca asta m-a afectat intr-un mod pozitiv, fiindca vroiam sa ajung ''ca un Ninja'' si asta m-a determinat sa incep sa ma antrenez. Am inceput sa fac jogging, sa incerc sa-mi imbunatatesc viteza si faceam chiar si abdomene, flotari, etc., iar decizia am luat-o determinata fiind sa ajung ca eroii mei preferati. Pot spune ca asta m-a ajutat, deoarece miscarea e sanatoasa si deci mi-au facut bine acele antrenamente, iar acum pot spune ca sunt mereu ''in forma''. Alte chestii mai ciudate pe care le faceam era sa incerc sa arunc kunai-uri (cutite de bucatarie) ca sa-mi imbunatatesc tinta. Pana la urma am devenit chiar buna, deci s-ar putea spune ca eram un pericol public. : ))

Legat de ''obsesia'' fata de Naruto, cred ca depinde de la persoana la persoana. Se poate sa te influenteze atat intr-un mod pozitiv, cat si intr-un mod negativ. Oricum, nu ar fi corect sa spui ca o persoana care se uita la anime e ''imatura'' fiindca e nevoie de ceva maturitate si inteligenta pentru a intelege ceva atat de complex. Nu-mi place ca oamenii eticheteaza unele lucruri ca fiind ''doar pentru copii'', ''doar pentru baieti'', etc. Fiecare poate sa faca ce-i place, atata timp cat nu-i afecteaza intr-un mod negativ pe cei din jurul sau.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeDum Mai 18 2014, 21:56

Claudia, foarte bine. Nu este nimic rau in a te juca cu cineva si ina  imita personaje. fericit Iti dezvolta imaginatia si anumite aptitudini. Plus ca faci miscare si este foarte sanatoasa pentru corp.

Izabela, sa inteleg ca esti tipa careia ii este rusine de ceilalti . E normal sa te mai prefaci ca esti personajul tau preferat.Apreciez ca sustii cosplay-ul. Da, si mie imi place. Din cele spuse de mine mai sus, am lasat sa se inteleaga ca as vrea si eu un costum.

Alex, normal ca atunci cand ne prefacem ca suntem intr-un anime, o facem cu un prieten care stie despre ce este vorba. Cum ai spus si tu, lumea ne-ar crede nebuni daca am face asta singuri.

Andreea, imi place punctul tau de vedere dar si determinarea ta.  Faptul ca ai ajuns sa iti mentii un echilibru in viata prin antrenamente doar de la faptul ca incercai sa fii un ninja, este super. Sunt impresionant. Chiar si eu faceam asta. vazandu-l pe Lee, am incercat sa imi testez si eu vitesa in fiecare zi crezand ca usor ,usor imi voi depasi limitele.
Da, catalogarea lucrurilor. Si pe mine ma deranjeaza. Lumea exclude fetele dintr-un joc sau mai stiueu ce spunand " Nu e de fete, e doar pentru baieti". Cine spune ca o fata nu poate juca fotbal?  Fiecare e liber s afaca ceea ce vrea.

Imi place ca ati incercat fiecare sa va spuneti punctul de vedere in legatura cu acest topic. Mai astept pareri.
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeDum Iun 01 2014, 20:46

Acum nu mă mai joc de-a Naruto deoarece am totuși o vârstă, dar când eram mai mică, cam în vremea când era difuzat la TV pe Jetix. Acum sunt doar un fan înfocat al acestei serii de anime. Și acum aștept cu nerăbdare fiecare zi de miercuri și joi ca să apară câte un capitol manga sau un nou episod din anime, iar când prieteni mei aud asta spun ca sunt o copilă și că ar trebui să mă maturizez pentru că imediat am 18 ani, dar pe mine nu mă  interesează. Sincer și acum m-as mai juca câteodată ”de-a Naruto”, dar nu am cu cine  laugh  
Mai tine-ți minte că mai de mult erau acțibilde cu Naruto în cornurile Chipicao, și acum mai am albumul cu acele acțibilde. Întotdeauna mă gândeam cum ar fi ca personajele din Naruto World să fie în lumea noastră și... nu știu, să facem diferite chestii împreună sau să avem puterile lor, ar fi foarte folositoare la școală  laugh  Toată lumea îmi cere să mă maturizez și sa uit de aceasta serie, dar dacă aș face tot ce spune lumea nu știu ce s-ar fi ales de mine laugh 
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeSam Iul 05 2014, 10:15

Am colegi care considera ca animeurile sunt desene animate si daca le spui ca te uiti la naruto sau alte animeuri pentru ei e echvalent ca te uiti la Scooby Doo...Unii nu merita efortul de a le explica,dar unii chiar inteleg.
In al doilea rand nu e bine sa ii bagi pe toti in seama,cateodata e bine sa faci ce vrei.Desigur,mi se pare putin deplasat sa incepi sa te bati la scola,sa faci semne din maini cand tu esti in clase mai mari si practic,nu mai esti un copil,dar cateodata,de amuzament mai merge cate un rasengan:))
Am un prieten care se uita si el cand eram mai mici la Naruto si cu care ne bateam strigand tehnici,facand semne din maini,cu sabii din lemn,cateodata si pari:))
Deci da,pana la o anumita varsta merge,dar e bine cateodata sa nu iti pese ce zic ceilalti ci doar sa te distrezi:)
Sus In jos
NarutoSkumpik
Kaigai
Kaigai
NarutoSkumpik

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeSam Iul 05 2014, 11:43

As vrea sa spun ca cei care nu se uita nici nu stiu ce pierd, daca nu le place sa nu se uite nu sa critice
fanii care se uita , nu numai la Naruto si l-a alte anime-uri, ei se uita la numai stiu eu ce de telenovele si de astea si spun ca e smecher, dar in Naruto gasesti si dragoste nu numai lupte, la fel si in celelate anim-uri in fiecare(din cele l-a care ma uit si m-am uitat), mereu exista si dragoste pe deasupra actiunii.Euma jucam de-a naruto cu prietenii mei cand abia aparuse naruto in Romania, era un canal numit Jetix si se difuza Naruto dublate in limba romana(adica se vorbea in limba romana), si ne lu-am noi un fel de bezi elastice late si faceam pe ele semnul frunzei.Si luam cutite de bucatarie si ne suiam in copaci fara maini si insemnam locul cu cutitul(cred ca stiti episodul),si asta se intampla de mult aveam vreo 7-9 ani. Si logic ca incercam orice jutsu pe care il vedeam :=], preferatul meu(dupa rasengan), era sharinganul ma prefaceam ca aveam sharingan, si ca faceam si rasengan, dar apoi nu am mai fost copil aveam 12 ani si abia atunci am descoperit Naruto Shippuden era parca doar pana la episodul 60 si ceva nu mai tin minte si am incercat sa  ma uit la toate, dar am sarit peste cateva.Si incet incet pasiunea mea pentru Naruto(si alte anime-uri sa dezvoltat intr-un ritm alarmant. Si asa am ajuns si pe acest forum, vrand sa imi gasesc prieteni noi care au si ei o pasiune pentru Naruto si aneme-uri in general.

Daca ati citit tot va multumesc.(Scuzati greselile de scriere)
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeLun Iul 28 2014, 20:10

Buna seara .In viata reala nu am jucat ,,de-a Naruto,, dar mai tin minte cand am jucat 3-4 copii in care am jucat tin minte cu diferite personaje.Cum ar fi eu eram naruto ,altu era regele shaman,adica(Hao) ,si altu era Koragg (de la Power Rangers ) si mega xlr . Care ne luptam rai cu buni sau invers.Mai tin minte cum koragg avea ,scutu era din minge sparta ,iar arma era din bete(sau lemn) si ne luptam  .Era fain poti sa zic fericit
Sus In jos
NekoShi
Kaigai
Kaigai
NekoShi

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeLun Iul 28 2014, 22:26

Cand eram mica pe la 8-9 ani...Ma jucam cu doi vecini din bloc.Erau frati,iar cel mare era un adversar puternic si eu cu fratele lui trebuia sa il invinegem(avand diferite puteri).

sakura-chan    zabuza2

Ultima editare efectuata de catre Teck in Joi Noi 13 2014, 19:35, editata de 1 ori (Motiv : Fara exces de caps lock.)
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeLun Iul 28 2014, 23:36

No, bună ziua/seara/dimineaţa oameni buni.
Cât despre acest subiect, am şi eu dreptul la opinie nu? Pentru oamenii normali, care stau pe facebook juma' de zi, îşi fac iubite de la 14-15 ani, bat palma pentru că au picat un examen (pe cine păcălesc eu, la fel am făcut XD), chiulesc de la ore să facă nu ştiu ce distrugeri, da, anime-urile sunt considerate nişte "desene" de copii mici. Iar noi, fiind intimidaţi, nici măcar nu le-am putea spune de la ce ar veni cuvântul anime (cred că de la verbul a anima, adică a aduce la viaţă, la noi numindu-se desene animate, în America cartoons, iar în Japonia anime, seamănă nu?). Dacă în ziua de azi găseşti un fan anime, îţi strălucesc ochii ca nişte pietre preţioase, ţi se măresc bătăile inimii şi nu mai ştiu ce.
Dacă m-am jucat "de-a Naruto"? Aş fi încercat şi asta, dar nu aveam cu cine. Fratele meu e cu 13 ani mai mare, iar rudele mele stau în cealaltă jumătate a ţării XD, deci fac vizite extrem de rar.
Sus In jos
NarutoSaghe
Kaigai
Kaigai
NarutoSaghe

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeDum Aug 10 2014, 00:57

Cand eram mai mic ma jucam si eu ca-s naruto....,acuma nu ma mai joc si din cauza varztei iar colegi mei de clasa nu rad de mine ca ma uit la naruto pt ca destui de multi se uita sau sor uitat.
Sus In jos
NobaraAi
Kaigai
Kaigai
NobaraAi

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Sept 02 2014, 22:39

Prin deshidratarea voastra de sentimente de mai sus e clar ca v-ati si ne-am jucat de-a naruto macar o data, psihic sau fizic. Sa nu imi spuneti voi ca nu v-ati imaginat, fetelor, ca la 11 ani Sasuke nu va fura primul sarut. De cate ori, baietilor, nu v-ati uitat in oglinda si eh, poate credeati ca ati vazut un sharingan. Naruto, pentru mine a fost un catalizator enorm. Mi-am inceput copilaria cu zambete de maturitate, am fost un copil singur pentru simplul fapt ca eu nu ma uitam la Spioanele ci la Naruto. Da, primul meu sarut a fost cu Naruto, aveam 12 ani si fiind compromisa unei vieti sociale prea dezvoltate, chiar m-am simtit unica. Poate multi vor lua micile mele marturisiri ca pe niste descarcari ale naturii, dar stiti ce? Naruto m-a motivat, un simplu anime m-a facut sa imi doresc o eternitate. Am invatat limba japoneza, anul viitor imi dau atestatul, peste inca doi ani merg in Japonia la o scoala de arte, iar peste inca putini ani va voi scrie pe aceast fan club ca am publicat prima mea manga. Acel anime mi-a schimbat perceptia. Denuntati-ma la ospiciu dar eu niciodata nu voi intoarce capul cand va fi vorba de anime-ul acela, nu mi-e rusine de cine sunt. Atatea zambete mature ofer zi de zi unor oameni normali, dar cand intalnesc un fan Naruto, parca simt ca mileniul acesta nu e orb, si asta e o arta, si asta e o sansa. Cand voi avea copii la randul meu ii voi incuraja macar sa descopere pentru ca micul meu vis din copilarie va deveni realitate in cativa ani si poate si visele lor vor fi macar cu un scop determinate. Am si replici pentru zile negre de antisocialitate, dar deocamdata lumea ma accepta pentru ca eu vin l pachet cu visele mele de a deveni artist manga.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeVin Sept 05 2014, 14:25

Si pana la urma daca ne jucam de-a Naruto, ce? Am un unchi care are 25 de ani si l-am facut sa se uite la Naruto, iar acum este la zi. Mai face si semne prin casa fericit) Parca e un copil. In fine...si eu fac asta de multe ori si sincer, ma simt mai bine cand o fac. Adica aproape in fiecare seara il visez pe Gaara, Itachi, Minato, Kakashi, etc. E ceva normal odata ce iti place. Este adevarat, ca nu o sa te duci undeva unde este multa lumea si sa faci semne si sa te prefaci ca esti in Naruto, ca o sa pari nebun, dar totusi este bine sa impartasesti asta cu cei care te inteleg. Cum fac eu cu Yondaime. Suntem mai mereu impreuna si vorbim despre Naruto. In fine...eu mai vorbesc si cu tata depsre Naruto, se preface ca ma asculta si la sfarsit ma intreaba ce vorbesc acolo. El crede ca sunt nebuna, si e tata, dar altcineva strain? Sigur ar spune ca am probleme psihice. Oricum..e bine sa ai pe cineva cu care sa impartasesti aceeasi pasiune.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeVin Noi 07 2014, 20:01

Depinde. Nu toti considera animeurile o prostie. Din partea mea, lumea poate sa creada ce vrea. Mie una nu-mi pasa, desi sunt genul de persoana care se suparara repede.

In legatura cu "joaca de-a Naruto" cred ca sunt prea mare pentru asta, nu?

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 14:44

EVIDENT. 
Evident ca si eu vreau tot felul de chestii cu care as putea realiza un cosplay, si, de ce nu, un filmulet, dar nu am
Evident ca la scoala ne considera imaturi si cam fraieri, dar nu ma supar. Eu imi traiesc viata, copilaria, nu renunt la sufletul de copil, la puritate, la inocenta! Daca ei vor sa faca asta si sa fie tristi, dar atata timp cat eu ma simt bine cu obsesia mea pentru Naruto, o sa continui sa fac asta. 
Kato, niciodata nu esti prea mare sa revii la inima de copil! Nu a fost cea mai frumoasa perioada a vietii? De ce nu sa te intorci? 
Mi-ar placea sa ma joc mereu de-a Naruto.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 18:27

Eu, sincer, am încercat să îmi fac propria bandană. Dispun de unelte, deci mi-am făcut o bandană de metal. Cred că m-am chinuit o zi la ea. Acum o săptămână i-am dat-o unui copil. Mi-a cerut-o, și nu puteam să îl refuz.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 14:43

Când eram mai mic mă băteam cu vărmiu cu rigle spunând că eu sunt Kisame șî el e Zabuza. Good Ol' times, mi-e dor de vremurile ălea.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 14:54

Îmi aduseși aminte acum, cum mă jucam eu cu verișorul meu. Doar ce apăruseră pe Animax animele cu Naruto , iar noi eram fascinați. dar nu știam prea multe. EU unul credeam că Kakashi e tatăl lui Sasuke ( damn ). Iar mie îmi plăcea tehnica Chidori, dar în loc de semnele jutsu respective, eu spuneam ” SHARINGAN ” și mă prefăceam că îl atac pe verișorul meu fericit))

Ce voiam să zic. Am un coleg la școală care, după ce s-a uitat la Naruto, a ieșit din ”crisalida” lui, iar acum comunică cu toți din clasă, e fericit, vorbește mereu. Înainte nu dorea deloc să intre în discuții, se juca mereu pe telefon.
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 15:30

Idea e sa nu iti pese de ce spune lumea din jur , cum te prostesti tu , sau cum te joci tu de-a naruto . Tu trebuie sa faci ceea  ce simti si sa faci bine pentru tine , asta e cea mai mare problema la noi , ne pasa prea mult de ce comenteaza cutarescu si cutare . Frate e o tara libera daca vreau sa ma uit la desene la 50 de ani o sa ma uit si o sa ma joc cu sabi din hartie sau din plastic , e dreptul meu sa fiu "copil". 

Eu nu ma joc de-a Naruto in viata reala , dar oricum chiar daca as face-o tot nu mi-ar pasa de ce spune lumea din jur.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 15:34

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Idea e sa nu iti pese de ce spune lumea din jur , cum te prostesti tu , sau cum te joci tu de-a naruto . Tu trebuie sa faci ceea  ce simti si sa faci bine pentru tine , asta e cea mai mare problema la noi , ne pasa prea mult de ce comenteaza cutarescu si cutare . Frate e o tara libera daca vreau sa ma uit la desene la 50 de ani o sa ma uit si o sa ma joc cu sabi din hartie sau din plastic , e dreptul meu sa fiu "copil". 

Eu nu ma joc de-a Naruto in viata reala , dar oricum chiar daca as face-o tot nu mi-ar pasa de ce spune lumea din jur.

Exact asta este problema... Foarte mulți spun că nu se uită, deși o fac, deoarece le este rușine...Eu recunosc mereu dacă sunt întrebat. Nu văd de ce să râzi de cineva pentru că se uită la anime/ desene. Alții de ceartă pe ideea ” Nu e Anime, e desen”, care la fel, este un lucru stupid.
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 15:44

Păi, da, da. Și eu am o bandană, din Suna, da, știu, e șmecheră. 
Ar trebui să nu ne pese și totuși ne pasă, adică de Halloween am ieșit mnah.. în costum nu pot zice în ce, căci chiar mă fac de minune și îmi era rușine că mă vede cineva. În loc să ajung în două minute la școală luând-o pe bulevard am ocolit printre blocuri și mi-a luat 10 minute. Oricum, nu mă joc de-a Naruto, cu toate că prin clasă ne mai prostim, eu și încă câțiva colegi. 
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 15:45

rolling on the floor Ba ma lasi, mi-am adus aminte: eram in clas a-lll-a si aveam un prieten care si el se uita la Naruto. Daca nu se jucam toate pauzele si alergam si faceam semne si ne credeam tăt si toate. Asta pana era sa-mi scoata doi dinti. De atunci ne-am mai calmat, dar tot ne mai jucat oţâră. Mie una nu-mi pasa ce zic altii. Pot sa alerg si dezbracata pe strazi la 15.30 ca tot nu ma doare de ei. E totusi comic cum unii ne cred ticniti pe cand cei ce sunt ca noi ne iubesc. Mno ma, am aberat destul si aici. Ducesa de Caramel, mai noi D. Marmota sa va dea sanatate! Marmotele fie cu voi!
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 17:09

Naruto m-a schimbat in bine, nu-mi pasa ce zic alti, dar Naruto m-a invatat multe in viata. Deaceea cand eram mic ma jucam de-a Naruto cu tovarasii mei cu care acum merg in cluburi. Eram mici, aveam o alta gandire LoL 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life Icon_minitime

Sus In jos

Naruto - Real life
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: