Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto - Real life

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Naruto -  Real life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 18 2014, 17:19

Mă bucur să văd că nu vă interesează părerea altora. Pot spune că deja sunteți toți peste nivelul oamenilor obijnuiți, urmăriți de teama că ”vai, dacă râde de mineee? ”.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 19 2014, 21:04

Cand eram mai mica ma jucam mereu cu Edi de-a ninja.El era Naruto si eu eram Sasuke sau Sakura ( mereu l-am placut pe Sasuke) . Tin minte ca ne bateam cu niste bete care spuneam ca sunt sabii. fericit
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 01 2015, 05:07

Eu sunt din Constanta si cateodata la plaja cand intru in apa ma aplec in fata si intind mainile in spate. Alerg ca in Naruto. E foarte usor avand in vedere ca sunt in apa. Am 17 ani si totusi niciodata nu voi fi prea mare pentru asa ceva. LoL
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 01 2015, 11:14

Da, păi tu ești la mare maică. Am un prieten care aleargă la fel, dar în general, e destul de amuzant, mai ales că el nu a continuat să urmărească anime-ul, face asta de când ține minte că era la televizor. Îmi place să văd oameni, copii care se joacă de-a Naruto sau oricare alt anime. ^_^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto - Real life   Naruto -  Real life - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto - Real life
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: