Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Eu si cu Obito in misiune

In jos 
AutorMesaj
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove

Ryo : 0

Eu si cu Obito in misiune Empty
MesajSubiect: Eu si cu Obito in misiune   Eu si cu Obito in misiune Icon_minitimeMar Apr 29 2014, 16:56

Eu l-am ales ca partener pe Obito deoarece, el stie cum sa conduca o misiune, si este foarte atent la tot ce se petrece. Trebuia sa ucidem un baiat din Konoha,Naruto Uzumaki sau ceva de genul.Obito,colegul meu de echipa,avea in plan totul. Obito: Acum ai inteles planul? Eu:L-am inteles de la bun inceput.Nu trebuia sa imi zici de trei ori. Odata cu ajungerea noastra in Satul Frunzei,dup amici indicatii,l-am gasit pe Naruto.Prima lovitura a fost scurta si strategica,dar destul cat sa il arunce la cativa metri.Am ridicat privirea de la raul albastru ce oglindea luna si i-am privit ochii pustiului caruia trebuia sa ii luam viata Obito: Naruto,cred ca acesta ti-a fost sfarsitul! Schimbul de replici intre cei doi a continuat,dar nu mai auzeam nimic.Ochii imi erau umezi si rosii.Este…imposibil Obito a vrut sa isi puna in practica una din noile sale tehnici.Era mortala.Pupila mi se marise,iar mainile imi tremurau.M-am asezat in fata lui Obito Eu: Stop! Nu o sa te las sa ii faci niciun rau baiatului Obito: Ce ai patit?Nu intelegi nimic.Mai bine veneam singur Eu:Stii ca am puterea sa opresc tehnica asta. Obito: Ne mai vedem noi Odata cu aceasta replica,trupul I se facu nevazut Naruto: Tuu! Stai! De ce mi-ai luat apararea? Naruto: Ce!? Stai putin cum adica nu inteleg tu esti sora mea ...ce e imposibil!! Eu:Da Naruto eu sunt sora ta! Eu...imi pare rau ca nu ti-am putut spune mai devreme ... am incercat dar nu am putut sa o fac ...mai ales ca erau si Akatsuki ... eu nu am vrut imi pare rau.... Naruto: Deci te astepti ca eu sa te cred?!!! Asta e ridicol! Eu: Pai te-am salvat nu? De ce crezi ca te-as fi salvat, l-as fi tradat pe Obito iar acum te-as fi mintit ca sunt sora ta Naruto:.........dar... Eu: Imi pare rau! Acum 2 ani am aflat! Naruto: Doi ani? Eu: Da am aflat din gresala ... vezi tu aceasta informatie a fost ascunsa de catre Danzou... Naruto: Danzou? De ce ar face el asta? si de unde stie? Eu: Nu stiu dar am citit asta in niste documente secrete de ale lui ... Naruto: Eu nu cred ca Danzo ar face asa ceva. Eu: Danzou este in stare de orice sa faca. Naruto: Da, asa este, ai dreptate. Eu: Acum ca ai aflat ca sunt sora ta, ai vrea sa ne plimbam prin sat si sa imi povestesti despre tine si ce ai mai facut in ultima perioada? Naruto: Da, desigur ca vreau. Am sa te duc sa te prezint si senseiului meu. Eu: Cum il cheama pe senseiul tau? Naruto: Pe senseiul meu il cheama Kakashi Hatache. Nu ai auzit de el? Este cel mai cel mai puternic jounin si cel mai bun sensei pe care il am. Eu: De fapt da, am auzit de el. Obito mi-a spus despre el multe lucruri in perioada cand ei doi erau colegi de echipa. Naruto: Ce ai zice sa mergem la Ichiraku Ramen sa mancam ceva? Mancarea mea preferata este ramenul. Eu: Da, vreau sa mergem, deoarece si mie mi s-a facut o foame....!! In timp ce eu mergea cu Naruto spre Ichiraku Ramen, in fata noastra apare Kakashi sensei. Kakashi: Naruto! Cine este fata aceasta de langa tine? Naruto: Fata aceasta d langa mine este sora mea. Eu: Naruto are dreptate, eu sunt sora lui. Ma bucur sa te cunosc Kakashi. Am auzit multe lucruri despre tine. Esti un jounin foarte puternic. Kakashi: Ma bucur sa te cunosc si eu pe tine. Naruto! Nu stiam ca ai si o sora. De ce nu mi-ai spus asta pana acum? Naruto: Nu am vrut sa va spun deoarece am vrut sa fie secret.
Sus In jos

Eu si cu Obito in misiune
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: