Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Obito and Rin love

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove


Ryo : 0
Likes : 0

Obito and Rin love Empty
MesajSubiect: Obito and Rin love   Obito and Rin love Icon_minitimeVin Mai 09 2014, 20:06

Obito and Rin love


Era o zi de vara obisnuita.Kakashi, Rin si Obito se antrenau cu sensei Minato.
Ca de obicei Kakasi si Rin au terminat primi si Obito ramase in urama.Minato il certa , dar el nervos spuse:
(O)-E doar un antrenament si in plus nu e mare lucru! (si fugii)
Rin se duse dupa el si il vazu plangand.
(R)-De ce plangi? Nu ai motiv!
(O)-Ce-ti pasa? Sensei ma cearta mereu, iar tu stai cu ochi pe Kakashi ca pisica pe peste! Iar eu…….Sunt un NIMENI!
(R)-Ce treaba are Kakashi? Eu din toatdeauna te-am iubit pe tine! NU! M-am saturat sa astept si sa sufar! Recunosc ca te iubesc si ca te-am iubit din totdeauna!
(O)-Eu….eu…eu…..
Atunci Rin il saruta si el o ia in brate, dar ce nu stiau ei era ca Kakashi ii privea furios din spatele unui tufis.Cand Rin si Obito s-au intors la Minato, Kakashi disparuse.A doua , a treia si a patra zi nu au mai dat de Kakashi.
Obito si Rin ingrijorati l-au cautat peste tot. L-au anuntat si pe senseiul lor , dar degeaba, Kakashi era de ne gasit!Intr-o zi cand era cu Rin in padure Obito (ei aveau 14 ani), o intreba:
(o)-Rin? Am o intrebare!
(R)-Huh? Ce s-a intamplat?
(O)-Vrei sa fi logodnica pana ce ne putem casatori?
In mana avea un inel de argint cu pietre pretiase .Rin, care rosi toata si nu stia ce sa spuna, dadu din cap in sens ca” da” , iar apoi dupa ce Obito ii puse inelul il saruta, si fix in momentul acela aparu Kakashi care il impine pe Obito si o lua pe Rin , iar apoi Obito care il prinse din urma reusi sa o ia.
In final , dupa batalie, Obito castiga si cand a facut 18 ani a luato pe Rin de sotie! SFARSIT!
Sus In jos
Vendeta
Kaigai
Kaigai
Vendeta


Ryo : 0
Likes : 0

Obito and Rin love Empty
MesajSubiect: Re: Obito and Rin love   Obito and Rin love Icon_minitimeVin Mai 09 2014, 23:08

interesant fic si romantic,imi place ca ai o perspectiva diferita de a privi lucrurile.
Sus In jos
 
Obito and Rin love
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 636 - Actualul Obito
» 344 - Obito și Madara
» 385 - Obito Uchiha
» Eu si cu Obito la picnic
» Eu si cu Obito in misiune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: