Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

High School Life - fic cu membrii de pe forum :)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

High School Life - fic cu membrii de pe forum :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: High School Life - fic cu membrii de pe forum :)   High School Life - fic cu membrii de pe forum :) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 29 2015, 19:17

Bună bună! Am citit ce-ai scris. Nu mă așteptam să mai existe încă un fic cu mebrii de pe forum pe aici. Mă bucur că am aflat de el. Acum, să comentăm. Capitolele mi s-au părut scurtuțe, dar au fost ok. Ai construit destul de bine acțiunea, respecți o anumită structură și asta e bine. Felul în care redactezi îmi dă o oarecare impresie de proză dialogată, cred că ar trebui să te axezi mai mult pe partea de stilistică și să pui dialogul pe plan secund. Într-o proză de calitate dialogul nu este mijlocul principal de expresie, dacă poți spune un lucru prin narațiune fă-o. În rest, ce să mai zic, e prea puțin ca să-mi pot da cu părerea acum. Gândește și analizează bine povestea înainte să scrii deoarece văd că ai început destul de ok și îmi doresc să o ții în același ritm. Cam atât. Ah da! Vreau și eu în fic.

Nume: Axel D.
Vârsta : 21 de ani
Personalitate: Axel e un tip anarhist. Se opune drastic tuturor lucrurilor ce nu coincid cu prorpriul lui set de reguli. Îi place să trăiască fără să țină cont de societate și de convențiile ei. Face ce vrea, când vrei și cum vrea. Nu respectă legile. E o fire tăcută, arogantă, mândră și pe deasupra e un om foarte direct. Nu știe să fie subtil și mereu spune în față tot ce gândește. Nu-i pasă de mai nimic, dar atunci când găsește un ceva sau pe cineva care să-i atragă atenția se dedică total.
Calități: Inteligența
Defecte: Mândria
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

Ryo : 0

High School Life - fic cu membrii de pe forum :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: High School Life - fic cu membrii de pe forum :)   High School Life - fic cu membrii de pe forum :) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 03 2015, 13:09

T/C
Acest Fic a fost inactiv mai mult de 3 luni , incalcand regula 2 din regulamentul de la FanFiction 
2. Ficurile inactive de peste 3 luni se vor muta la Ficuri Blocate. Pentru a-l redeschide trebuie să dați PM unui moderator sau admin, cu numele fic-ului și link-ul spre acesta. a scris:
Sus In jos

High School Life - fic cu membrii de pe forum :)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: