Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 679 – Femeia începutului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




679 – Femeia începutului  Empty
MesajSubiect: 679 – Femeia începutului    679 – Femeia începutului  Icon_minitimeJoi Iun 05 2014, 00:52

Dati click aici pentru capitol !
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove


Ryo : 0
Likes : 0

679 – Femeia începutului  Empty
MesajSubiect: Re: 679 – Femeia începutului    679 – Femeia începutului  Icon_minitimeVin Iun 06 2014, 11:44

Am citit acest capitol. Ma intreb oare daca Obito va mai reinvia. Eu cred ca pe Kaguya sigur o va omora Naruto intr-un final sau poate va veni Haguromo sa o ucida.
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San


Ryo : 0
Likes : 0

679 – Femeia începutului  Empty
MesajSubiect: Re: 679 – Femeia începutului    679 – Femeia începutului  Icon_minitimeVin Iun 06 2014, 16:24

Sincer nu mai știu la ce să mă aștept. De câte ori pare că totul se va termina cu bine și că forțele binelui înving forțele răului, răul scoate alte arme în față cu care doboară binele...  ochi de catelus 
Acum cred că team 7 nu mai are nici o șansă, cu toate că Naruto și Sasuke au primit acele puteri incredibile de la Eremitul celor 6 căi, tot nu cred că au nici o șansă în fața Kaguyei. Cred că asta e sfârșitul, doar un miracol îi mai poate salva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





679 – Femeia începutului  Empty
MesajSubiect: Re: 679 – Femeia începutului    679 – Femeia începutului  Icon_minitime

Sus In jos
 
679 – Femeia începutului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» OP: Episodul 35 - Trecutul ascuns! Femeia luptatoare: Bellemere!
» OP: Episodul 49 - Sandai Kitetsu si Yubashisiri! Noua sabie a lui Zoro si femeia Sergent Major

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: