Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

[RPG] Darksiders : Wrath of War

In jos 
AutorMesaj
Yellow_Flash
Kaigai
Kaigai
Yellow_Flash

Ryo : 0

[RPG] Darksiders : Wrath of War Empty
MesajSubiect: [RPG] Darksiders : Wrath of War   [RPG] Darksiders : Wrath of War Icon_minitimeMar Iul 22 2014, 21:05

Numele jocului - Darksiders(1)
Detalii despre joc : In darksiders(1) esti un calaret ce se numeste War, unu din cei 4 calareti.ai fost trimis din univers printrun meteorit pe pamant.calaretul asta lupta pentru dreptate si se opune cerintelor date de seful sau. 16+
Poze/Video:

[RPG] Darksiders : Wrath of War 29zr439
Minim de cerinte :
Sistem De Operare:Windows XP/Vista/7
Procesor:Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 3200+
RAM:1 Gb
Spatiu Pe Disc:12 Gb free
Video RAM:256 Mb
Placa video:nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2800
Placă de sunet:DirectX Compatible
Direct X:9.0c
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: [RPG] Darksiders : Wrath of War   [RPG] Darksiders : Wrath of War Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 02:04

Mi se pare destul de interesant jocul,grafica pare si ea draguta,hmm,merita incercat:D
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: [RPG] Darksiders : Wrath of War   [RPG] Darksiders : Wrath of War Icon_minitimeDum Oct 05 2014, 22:41

L-am terminat, jocul este extreeem de masiv dpdv al povestii, gameplay-ului, dar si graficii. Merita jucat iar al doilea joc este si mai bune datorita adaugarii unui sistem de loot care e super tare. 10/10 (seria mea favorita)
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: [RPG] Darksiders : Wrath of War   [RPG] Darksiders : Wrath of War Icon_minitimeMier Oct 08 2014, 13:37

Il gasiti acum la pret redus la min. 6,06$ (cand urmaresc) si daca da-ti minim 10$ primiti si al doilea joc (inclusiv alte cateva jocuri) pe humble bundle aici timp de 6 zile. Eu zic sa va grabiti, ca este oferta buna. Daca nul-as fi termiant deja l-as fi cumparat.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG] Darksiders : Wrath of War   [RPG] Darksiders : Wrath of War Icon_minitime

Sus In jos

[RPG] Darksiders : Wrath of War
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: