Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe

In jos 
+2
Raluca-San
XanoTHEr.
6 participanți
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeJoi Iul 24 2014, 12:04

Incepe sa citesti aici.
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San


Ryo : 0
Likes : 0

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeJoi Iul 24 2014, 20:29

Foarte tare capitolul ăsta. Nu am înțeles faza aceea când a apărut Rin....de unde a apărut? Finalul a fost foarte drăguț, se pare că Obito chiar a revenit de tot pe calea cea bună fericit 
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeVin Iul 25 2014, 12:43

Intr-adevar, un capitol reusit. SI mie mi-a placut. Si pe mine m-a intrigat faptul ca a aparut Rin din senin.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeDum Iul 27 2014, 11:34

Frumos, deabea astept sa vad cine va castiga aceasta lupta, eu cred ca ei trag de finalul asta mult pt ca nu mai au idei rolling on the floor
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeLun Iul 28 2014, 17:21

salutare tuturor nu am mai intrat de mult pe aici,acum despre capitol fericit:)ce pot sa spun ca nu mi sa parut cine stie ce intersant sincer in ultimul timp a inceput sa ma plictiseasca naruto.povestea a deviat de la ce era o data.una peste alta plictisitor capitolul din puctul meu de vedere.
Sus In jos
NarutoSkumpik
Kaigai
Kaigai
NarutoSkumpik


Ryo : 0
Likes : 1

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeMier Iul 30 2014, 11:35

Mda... Sunt de acord cu sogi, nu in general, dar nu prea mi-a placut acest capitol cu exceptia finalului, dar oricum stiu ca va urma un capitol ceva mai interesant decat acesta.
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet


Ryo : 0
Likes : 4

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeMier Iul 30 2014, 12:46

No, bună ziua oameni buni.
Cât despre capitol, da, nu prea avem ce menţiona în mod special. Dimensiunea cu gravitaţie a fost în mod cert o mişcare proastă a Kaguyei, pentru că şi Naruto cu Sasuke se pot adapta în acelaşi mod ca ea cu presiunea pusă de dimensiune. Apoi mai e şi Obito, care îi fură momentul de glorie lui Kakashi (Obito, you little...). Până la urmă pedofilul nostru nu a uitat de Rin, aşe că se întoarce la dragostea lui de un deceniu (e aşa de frumos... no pedo).
Şi... în legătură cu viitorul capitolelor, s-a anunţat că nu va mai dura foarte mult până o vor sigila pe Kaguya, deci, ne apropriem încet şi sigur de final.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 16:39

eusebiu.pultica a scris:
tare

Ai facut spam. Citeste te rog regulamentul pentru a nu intra in probleme. Data viitoare vei primi warn.
Sus In jos
Continut sponsorizat





686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Empty
MesajSubiect: Re: 686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe   686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe Icon_minitime

Sus In jos
 
686 - Cei care rămân şi cei care trec mai departe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi ca o/un fata/baiat?
» Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.
» 217 - Cel care se infiltreaza
» 650 - Cel care va dormi va fi..
» 130 - Omul care a devenit zeu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: