Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi

In jos 
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Empty
MesajSubiect: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeJoi Iul 31 2014, 15:38

Incepe sa citesti aici.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeJoi Iul 31 2014, 21:24

fain capitolul acesta si un pic emotionant dar sper ca sa se ajunga la finalul luptei mai repede pentru ca de 5 capitole in coace arata aceleasi tehnici si devine un pic plictisitor
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeSam Aug 02 2014, 16:20

In sfarsit vine actiunea, deabea astept capitolul urmator.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeSam Aug 02 2014, 16:31

Vad ca v-a placut capitolul la fel de mult ca si mie. Chiar mi-a parut rau cand mi-am dat seama ca actiunile lu Obito vor fi incheiate. Incepuse sa imi placa de el.
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeSam Aug 02 2014, 16:39

Nu ştiu cum să o spun, dar bagă Kishi nişte sentimentalisme, de face şi cel mai mare hater să aibă puţină compasiune pentru Obito. A început sezonul de kill-uri. Să vedeţi ce va fi în anime.
Sus In jos
NeoGen
Kaigai
Kaigai
NeoGen

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 11:58

Deci Obito a murit insfarsit . fericit Din cauza lui a inceput tot si sa alaturat celor buni in cele din urma ..
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 19:00

Acest capitol a fost emotionontat mi-a placut foarte mult pacat ca Obito , a murit astept cu nerabdare urmatorul capitol Pace !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi   Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi Icon_minitime

Sus In jos

Naruto 687 - Ştiu că vei reuşi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: