Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Înscrieri Iwagakure

In jos 
+3
Edacto
alexshuriken
Senpai
7 participanți
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeSam Aug 02 2014, 15:43

Iωαgαkυre
Intra si tu in acest maret si faimos sat lasand un comentariu mai jos si fate valoros intre colegi si prieteni tai din acest satuc.

Membri: 6
/25
Activitate: 21%

Nr.Akademy-seiGeninChunin JouninANBUAsistentiKage 
1Uch!ha Ob!toEdactoAlecks97Teckвяυcε ʟεε 
2Houoin Kyouma
Zet 
3Yellow_Flash


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Mar Noi 04 2014, 15:51, editata de 20 ori
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeSam Aug 02 2014, 16:10

Ioana
 SasukeKun

denisdragomir105
mangekyou
xTeck
RedLine
Madara97,
alexshuriken
Toti cei din lista de mai sus ati depasit limita maxima de inactivitate, 20 de zile, aveti 3 zile la dispozitie ca sa va intoarceti in sat.


bLLuRiX a fost dati afara din sat pe baza inactivitati.
Sus In jos
alexshuriken
Kaigai
Kaigai
alexshuriken


Ryo : 0
Likes : 0

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 16:26

heyyyyyy
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Aug 04 2014, 12:42

alexshuriken a scris:
heyyyyyy
Bine te-ai intors Alex. Te rog daca vrei imi poti trimite un PM cu motivul pentru care nu ai mai intrat pe forum?

Nu mai risti sa fii dat afara din sat, sunt foarte fericit ca ai ales sa te intorci.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMar Aug 05 2014, 13:57

Deci, Cei de mai sus inafara de alex, vor fi dat in urmatoarele minute afara din sat. Imi pare rau :(
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 20:33

Membri care au depasit timpul maxim de inactivitate (20 zile):
darkyuzumaki
FanN
Cr1sT1
arken123
Julia3299
Incepanad de maine o sa aveti la dispozitie 3 silzile sa va reintoarceti, de nu veti fi dati afara.

Membri care sunt inactivi de peste 10 zile si risca sa fiu dati afara:
YusukeUchiha
CarinaObitolove
Edacto
EMIN3M
Alecks97
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Aug 18 2014, 14:23

darkyuzumaki
FanN
Cr1sT1
arken123
Julia3299

Au fost dati afara din sat pentru ca depasisera de mult termenul maxim de inactivitate.


Membri ce au depasit limita maxima de inactivitate si cate au la dispozitie 4 zile sa se reintoarca in sat:
CarinaObitolove
EMIN3M
YusukeUchiha




Membri ce au intrat intr-o perioada de inactivitate de peste 10 zile si risca sa fiu dati afara:
alexshuriken
Edacto
Sus In jos
Edacto
Kaigai
Kaigai
Edacto


Ryo : 0
Likes : 0

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMier Aug 20 2014, 16:07

M-am intors pe forum, nu am mai intrat de mult pentru ca eram plictisit, dar acum am chef foarte mare de misiuni si de-aia o sa intru des ^.^
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 13:47

Edacto a scris:
M-am intors pe forum, nu am mai intrat de mult pentru ca eram plictisit, dar acum am chef foarte mare de misiuni si de-aia o sa intru des ^.^
Ne bucuram foarte mult ca te-ai intors LoL Mult noroc la misiuni.


Membri urmatori au fost dati afara pentru ca au devenit inactivi lacrimi
CarinaObitolove
EMIN3M
YusukeUchiha

Urmatori membri risca sa fiu dati afara pentru ca au intrat intr-o perioada de inactivitate de peste 10 zile.
alexshuriken
Yellow_Flash
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeSam Aug 30 2014, 13:14

alexshuriken afara din sat pentru ca a depasit perioada maxima de inactivitate si nu raspunde chemarilor, deci imi pare rau, dar afara.




Am ramas putini, dar buni: toti care am ramas avem intrari pe forum la zi, fara perioade de inactivitate.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeDum Aug 31 2014, 10:30

salutare camarazi!!!! ce mai faceti in aceasta duminica superba?
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Noi 03 2014, 23:17

Membri Inactivi: sogi si Yellow_Flash.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMar Noi 04 2014, 15:47

Din pacate sogi si Yellow_Flash au fost dati afara.
Sus In jos
PalarieDePaie
Kaigai
Kaigai
PalarieDePaie


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Noi 10 2014, 15:18

Vreau sa intru in acest maret si faimos sat Iwagakure.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeLun Noi 10 2014, 15:19

Houoin Kyouma a scris:
Vreau sa intru in acest maret si faimos sat Iwagakure.
Bine ai venit in sat. Asteapta sa-ti puna senpai placuta si sa te adauge in tabel.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMar Noi 11 2014, 21:02

Cei care mai sunteți activi din sat [că am fi și mulți] puteți profita de ocazie să dați testul pentru avansare in rang. Succes celor care îl dau!
Sus In jos
Yellow_Flash
Kaigai
Kaigai
Yellow_Flash


Ryo : 0
Likes : 0

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 17:55

nush ce s-a intamplat bro , dar eu revin wink
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 18:15

Bun venit inapoi, daca vrei sa imi trimiti un pm cu motivul pentru care ai lipsit.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeJoi Noi 13 2014, 18:45

вяυcε ʟεε este noul Tsuchikage in Iwakagure! Felicitari.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitimeJoi Noi 13 2014, 22:20

Dragi colegi trebuie sa va anunt cu parere de rau ca Bruce imi va lua locul in sat, adica el va fi kagele principal, eu voi continua sa ajut satul si sa raman kagele vostru dar fara gradul de Tsuchikage.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Înscrieri Iwagakure  Empty
MesajSubiect: Re: Înscrieri Iwagakure    Înscrieri Iwagakure  Icon_minitime

Sus In jos
 
Înscrieri Iwagakure
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunagakure - Inscrieri sat
» Inscrieri Iwagakure
» Iwagakure
» Concurs Iwagakure
» Inscrieri Kirigakure

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă-
Mergi direct la: