Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Nostalgia dragostei (Sasusaku)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

Ryo : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 17:53

Creativa k deobicei,imi place dar bietul sasuke :Su_rpins: ,totusi bn k a scapat si k o are pe saku langa el
sys astept next(mai vesel dak se poate)
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 18:00

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Creativa k deobicei,imi place dar bietul sasuke :Su_rpins: ,totusi bn k a scapat si k o are pe saku langa el
sys astept next(mai vesel dak se poate)
M-am gandit ca trebuie ceva mai dramatic si totu a decurs de la sine...Multumesc mult pentru parere...Si am sa sparg putin gheata si am sa dezvalui k next nu o sa fie vesel...doar cateva parti amuzante dar nu o sa fie vesel... :(la_crimi):
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 19:55

I like it :in_dragostit:

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 20:57

socat a fost c-am ciudat dar astept next!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 21:36

Stiu ca vreti next si acum il pun LoL

Cap VII

Deschid usa si vad din nou negru in fata ochilor...Nu iar!Simt cum un corp puternic ma ridica si cum racoarea serii imi strabate corpul fin.Aud un nume "lord Orochimaru" cine mai e si asta?Au o voce dura si un ss-it ca de serpi.Ia stai!Am mai auzit de "lord Orochimaru"!Cel care m-a rapit prima data a mentionat ceva de el...Incep sa nu mai aud nimic.Simt ceva la urechi.Ce mi se intampla?Oh nu!Sasuke...

~Sasuke pov~

Am auzit un zgomot...Ce s-a intamplat cu Sakura?Ma ridic usor din pat si ma indrept spre usa...O bucata de funie mov?!Orochimaru!Oh nu!A luat-o!Dintr-o data apare Hinata scapand punga cu mancare.
-Hinata!Suna-l imediat pe Naruto si spune-i ca Sakura a fost rapita de Orochimaru!
-Imediat S-sasuke!Si il suna pe amicul meu explicandui situatia.Naruto a ajuns la mine cu viteza luminii si a plecat cu Hinata.

~Sakura pov~

Dintr-o data mi se ia tesatura de pe ochii mei mari si verzi.Dintr-o data apare in fata mea un tip cu pielea alba, parul lung si negru.Avea ochii si limba unui sarpe iar cand vorbea scotea un ss-it ca al unui sarpe.Ma uit pentru o secunda in ochii lui si parca ceva l-a electrocutat.Miam gasit o arma impotriva lor!Apoi apare un tip asemanator cu Harry Potter.Se uita atent la mine, apoi imi mangaie parul roz...Dintr-o data ma apuca de par tragandu-l din ce in ce mai tare...D durere am ridicat un geninchi rapid, acesta nimerind punctul sensibil al fiecarui subiect masculin, cazand la pamant.Ma ridic in picioare si ma asigur ca nimeni nu mai este si incerc sa ies din "pestera" aia...Am gasit iesirea!Ma strecor afara din sfoara cu care eram legata si ies pe o alee de unde incep sa strig:
-Ajutoooooooor!Cinevaaa?
Si dintr-o data apar Naruto si Hinata.Alerg inspre ei imbratisandui.M-au dus inapoi acasa la Sasuke si mi-au spus ca pot sta si ei cu noi doar ca sa fie siguri ca nimeni nu pateste nimic...
Pregatesc o supa din legumele aduse de Hinata si mancam cu totii dupa care ne culcam.

Suspans...
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 21:42

foare tare, continua tot asa wink next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 21:51

AWESOME
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 09:34

Scuzati pauza asta cam...indelungata...lectura placuta!

Cap VIII

Ma uit pe geam si vad luna de culoare...ROSIE?!?Inchid ochii pentru cateva secunde si cand ii deschid o vad normala...Ma ridic din pat si ma duc la bucatarie sa-mi iau un pahar de lapte cald...Se aude un tipat infiorator dinspre baie...Hinata vine inspre mine speriata...
-C-ce se intampla Sakura???
-Nu stiu Hinata...Poate e doar vantul... Si se aude din nou...Ne indreptam inspre sunet si...
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
-Sakura!...Stai linistita...A fost doar un vis...
-H-hinata...tu...si...eu...aseara....si apoi..."AAAAAA"!
-Ce tot spui Sakura?Aseara dormeam...
Dintr-o data se aude un tipat ca in cosmarul meu....Naruto se duce sa verifice...Dintro data vine Naruto cu un casetofon care scotea sunetele alea...
-Naruto!...
-Ce?Doar glumeam!
Si...dintr-o data cade un copac...
Suspans...
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 10:51

foarte frumos, mi-a placut mai ales partea q "nimeritul punctului sensibil al oricarui subiect masculin" fericit) Rasete you are funny

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 11:37

ms katy Hi Sakura
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 11:44

Mai pune
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 12:06

Cap IX

-Sasuke!!!
-Naruto!Stai aici cu fetele pana cand ma intorc!
-Ok frate! bucuros
Sasuke se duse sa verifice zona si se aude o drujba taind ceva...Sasuke vine innapoi teafar si nevatamat...
-Sasuke!Vreau sa vad daca ti-a trecut rana de la kunaiu aluia!
Si il verific...Nu mai avea nimic!Parca nu a avut niciodata!
-S-sasuke?!Sigur tu esti?!Ti-a trecut prea repede...!
-Da stiu...Cred ca supa ta...nustiu dar, eu la supa... mi se vindeca toate ranile!
-Atunci haideti in oras la o pizza!
Am fost la pizzerie si am mancat...si ne-am distrat...pana la ora 00:00.Ne-am intors acasa.Noaptea asta nu a fost asa de groaza...
Dimineata ne-am trezit.Am mers cu Sasuke sa cumparam ramen.Eu m-am dus la un stand de machiaj in timp ce Sasuke s-a dus la ramen...Cand ma intorc... Complaining Sasuke al meu se saruta cu una cu ochelari negrii, roscata si cu ochii albastrii.Plec acasa la mine plangand in hohote...

~Sasuke pov~

Dupa ce proasta de Karin ma saruta...am vazuto pe Sakura plecand plangand...Ma duc rapid inspre ea, dar ceva ma retine...un jutsu?!
-Lasa-ma in pace Sikamaru!Trebuie sa-i explic Sakurei...
-Ce sa-i explici?Ca nu mai vrei sa fii cu ea si s-o faci sa sufere mai tare decat cum ai facut-o acum?Lee!Ai cale libera la Sakura!...
-Bine...Saionara Sasuke!
-Sa nu te atingi de Sakura!Trebuie sa-i spun adevarul!Adevaru ca nu o plac deloc pe Karin si ca ea m-a sarutat!

~Sakura pov~

Eram ascunsa intr-un copac...L-am auzit pe Sasuke aparandu-ma...Sar din copac si...
-Shikamaru...!Lasa-l pe Sasuke in pace, altfel...
-Altfel ce papuso!?
-Altfel...Te omor!...Crede-ma!Am curaj!...Mai ales pentru Sasuke!
-Poate nu vreau!Am fost platit de Lee ca sa-l capturez ok?
-Lee...!
-Scuze Sakura...
-Acum da-i drumul!Toti sunteti obsedati sau ce?!
Sus In jos
Sasuke-kun
Kaigai
Kaigai
Sasuke-kun

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 12:09

buna poveste Sasuke root
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 12:23

lee ce egoist si shikamaru lafel Complaining oricum super capitolu Hi Sakura
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 14:00

ms sys
acum pun nextu
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 16:04

tic tac
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 16:49

Cap X

Shikamaru ii dadu drumul si fugi inspre mine imbratisandu-ma:
-Imi pare rau Sakura!...Eu...Te inteleg daca nu o sa vrei sa ma mai crezi...
-Nu spune asta Sasuke...Eu te iubesc...
-Si eu Sakura...Dar...Vreau sa-ti spun ceva...Nu vreau sa te mai mint dar...
-Ce e Sasuke...?!
-Eu...Sunt...Eu sunt un vampir Sakura! vampir
-Nu Sasuke...glumesti...
-Din pacate...Nu!
-Cine mai este vampir???
-Pai...Sai, Naruto si Neji...N-nu te speria Sakura...Nu iti fac rau...Vampiriii nu ranesc persoanele la care tin sau pe cele pe care le iubesc...Doar daca....Sakura...Vrei sa fii vampir?
-Nustiu...Daca asta va trebui facut ca sa ramanem impreuna, atunci...Da Sasuke!Da vreau sa fiu nemuritoare ca si tine...
-Apropo...Tipul de vampir care sunt eu nu suge sange, dar daca mananca supa, li se vindeca toate ranile instantaneu!
-Ce bine!Chiar nu vroiam sa omor lumea daca mi-e foame...
Atunci Sasuke ma musca delicat de gat...Ma simt molesita...El ma prinde si ma intinde in pat...
-S-sakura?!Esti bine?Ei bine...Ma duc sa cumpar o supa...
Cand se intoarce, eu eram deja treaza...Ma uitam la tavan, cand Sasuke imi aduce o supa...O gust...Yachs!E scarboasa!Nu conteaza!Trebuie s-o mananc ca sa nu mi sa mai vada gaurile minuscule din gat...
-Gata!Nu mai ai nimic pe gat!
Suspans...
Sus In jos
Sasuke-kun
Kaigai
Kaigai
Sasuke-kun

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 16:57

Mistoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 17:55

super , acum le-am vazut pe ultimele 2. astept next Limba scoasa
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 26 2012, 21:39

awesome
Sus In jos
Osirys
Kaigai
Kaigai
Osirys

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 02:24

tare fericit
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 20:28

Cap XI

~suna telu Sakurei~
-Hey Saku!Ne vedem acum la ramen!
-Da...da...bine...!Pa...

-Sasuke...Ma duc acum la ramen cu fetele ok?
-Ok...

~Afara din casa~

Merg pe strada fara a privi in jur toti trecatoriii care se holbau la mine...
-Sakura!Nu stiu daca stii dar...Eu....Ino...Sai...Naruto....
-Lasa-ma sa ghicesc!Sunteti vampiri nu?!E in regula!...Si eu si Sasuke suntem...
-Deci...Nu esti ingrijorata deloc?!
-Nu!Doar nu avem ce pati si...Nu se poate...!Nu stiti secrtul cu supa nu?!
-Ce secret cu supa?!Noi inca avem urma de inti pe gat!...
-Pai secretul e ca daca mancati supa vi se vindeca toate ranille!Asa am scapat eu de urme!
-Hai sa cumparam o supa la conserva Hinata!Asteapta-ne aici Sakura!...
Si s-au dus grabite sa-si cumpere una...Ma uitam la norii pufosi de pe cer...
-Ce frumy?!Te-ai pierdut?!
-Lasa-ma in pace Lee!!!Nu sunt intr-o dispozitie prea buna ok?!
-Da' ce ai???Te-ai despartit de Sasuke al tau?!
-Doar taci!Nu s-a intamplat nimic rau intre mine si Sasuke!...Si am sarit cu un kunai la gatul lui...
-Hei...Hei...Hei...Nu ti-am facut nimic scumpo!
-Nu sunt "scumpa" ta Lee!Si se aproprie de mine pe banca si eu ma departam si el se apropia si tot asa pana am cazut de pe banca...
-Sakura!...Esti bine?...
-Da prostule!...Lasa-ma in pace si nu te mai apropria de mine ciudatule!!!
Suspans...
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 20:31

sper k va placut...Mie asa de somn incat nu am putut s-o continui...
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 21:04

bun acum am citit ultimele capitoLe si am ramas ceva gen shock Din 2 motive
1 unde? cand? ce ,vampirii???super ideea
2 cum de pui nextu asa repede lenea mea ma chinuie intensiv insa tu pui in fiecare zii:X
RESPECT SYS, APP VREAU NEXT socat URGENT
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 21:08

tare, astept next, bv tongue e super ideea cu vampirii
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Nostalgia dragostei (Sasusaku)
Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: