Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Umbra trecutului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Umbra trecutului Empty
MesajSubiect: Umbra trecutului   Umbra trecutului Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 20:41

Intro camera intunecata doua siluete de om se pot vede stand fata in fata nemiscati cu pistoalele indreptate unu spre altu.
unu dintre ei avea parul blond si doi ochi albastri ca apa mari ce erau rece ca ghiata care momentan erau indreptati catre cea-lalta persoana care avea parul negru ca carbunele si doi ochi negri ce staluceau in intuneric,in ochi celui blond se putea citi tristetea dar in acelasi timp si determinarea.
sasuke...... incepe sa spuna cel blond cum de sa ajuns aici? noi doi am jurat ca o sa schimbam lumea.cel brunet nu spune nimic dar se putea vedea ca tremura, incet indreapta pistolul catre pieptul celui blond si apasa de doua ori pe tragaci.
doua focuri de arma se aude si cel blond cade la pamnt intrebanduse.........oare unde am gresit......sasuke?usor plutind spre inconstient  niste pasi se pot auzi alergand si o voce cunoscuta de femeie ce ii striga nimele.....naruto,
ham....da asta este numele meu se gandeste cel blond.......inca mai aveam multe de facut pe acest pamant......dar se pare ca pana aici mi-a fost scris gandeste blondul ce incet se stinge din viata.
va urma...........
spunetimi ce credeti despre noul meu fic daca vreti sa continui sau nu Cool
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet


Ryo : 0
Likes : 4

Umbra trecutului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra trecutului   Umbra trecutului Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 21:36

Cu ce să încep?
P.S: Această părere nu vine din partea unui profesionist în fic-uri, este chiar opusul, cineva exact ca tine.
Păi, ai putea pune un titlu frumos acolo deasupra fiecărui capitol, ceva gen: "Capitolul X" şi poate şi un nume capitolului "Capitolul 1- Începutul". Ăsta e cel mai obişnuit exemplu.
Dacă vrei un fic reuşit, încearcă să îndrepţi greşelile gramaticale. În primul rând, trebuie întotdeauna să separi dialogul de naraţiune, altfel se va înţelege ceva aiurea. Pune şi tu ca tot omul literă mare la începutul fiecărei propoziţii, asta e lecţie de clasa I. Prea multe puncte de suspensie nu sunt necesare, maxim 3 sunt îndeajnus, prea multe arată lipsa de idei a autorului. Cratimele şi alea-s importante, nu-i mai estetic să vezi totul scris corect? Eu cred că da.
Nici nu ştiu dacă are rost să mai spun ceva. Ideea în sine a ficului nu mă atrage, un western cu Naruto şi Sasuke nu mă pasionează. Şi faptul că l-ai omorât din primul capitol pe Naruto o să le dea narutarzilor bătăi de cap, poate chiar o să ajungi înjurat, zic şi eu. Dar nu pot să judec un fic foarte clar din primul capitol, povestea poate deveni interesantă.

Fainoşagul fie cu voi.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Umbra trecutului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra trecutului   Umbra trecutului Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 21:38

nu lam omorat pe naruto asta este suspansul
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Umbra trecutului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra trecutului   Umbra trecutului Icon_minitimeMar Oct 21 2014, 21:17

Fan-fic blocat datorită inactivității. Dacă dorești să îl continui îmi trimiți un PM și se rezolvă. ^_^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Umbra trecutului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra trecutului   Umbra trecutului Icon_minitime

Sus In jos
 
Umbra trecutului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» - In umbra trecutului -
» Umbra raului
» 52 - Umbra lui Sasuke
» 146 - Umbra lui Orochimaru
» 588 - Purtând Umbra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: