Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

688 - ... al Sharinganului!

In jos 
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

688 - ... al Sharinganului! Empty
MesajSubiect: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 20:51

Incepe sa citesti aici.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 22:29

Eu am ramas MASC cand am vazut ca Kakashi are Susanoo,foarte tare capitolul,abia astept urmatorul capitol!!
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeJoi Aug 07 2014, 14:05

mi-a placut enorm de mult acest capitol si da , si eu am ramas masca cand am vazut ca Kakashi , are Susano ,
Kishimito , asta creca mai are si alte surprize ... fericit
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeVin Aug 08 2014, 22:42

ce pot sa spun este ca a fost surprinzator,la asta nu ma asteptam.de mult nu am mai vazut un capitol intersant ca asta.fain sa speram ca masashi o tine tot asa
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 00:49

Mda,foarte interesant...Kakashi a reusit sa stapaneasca Susanoo la cateva secunde de la primirea ochilor:))Obito nu a reusit sa il stapaneasca cand avea ambii ochi si totusi e un Uchiha,dar reuseste Kakashi,si inca ce Susanoo,unul perfect.Asta devine din ce in ce mai interesant,sunt foarte curios daca o sa o poata afecta in vreun fel sau altul pe Kaguya.Sa retinem ca si Sage of sixth paths mai este pe campul de batalie si cred ca are ceva asi in maneca:D
Sus In jos
Skrillex
Kaigai
Kaigai
Skrillex

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 09:57

Deci a fost super capitolul , eu fiind mare fan Kakashi , am crezut ca explodez cand am vazut ca are sharinganul in ambii ochi , iar cand am vazut acel Susanoo , am crezut ca fac infarct la cat de super a fost LoL
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitimeJoi Aug 14 2014, 21:05

elradumagnifico a scris:
Deci a fost super capitolul , eu fiind mare fan Kakashi , am crezut ca explodez cand am vazut ca are sharinganul in ambii ochi , iar cand am vazut acel Susanoo , am crezut ca fac infarct la cat de super a fost LoL
gandestete cum o sa arate animat acest capitol  Aplauze
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 688 - ... al Sharinganului!   688 - ... al Sharinganului! Icon_minitime

Sus In jos

688 - ... al Sharinganului!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: