Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Familia Haladeală ( NECENZURAT )

In jos 
AutorMesaj
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi

Ryo : 0

Familia Haladeală ( NECENZURAT ) Empty
MesajSubiect: Familia Haladeală ( NECENZURAT )   Familia Haladeală ( NECENZURAT ) Icon_minitimeSam Aug 09 2014, 21:52

Era odată, că de n-ar fii nu s-ar mai povestii, o familie respectată de toţi în sătucul unde locuiau. Nimeni nu avea tupeul să se lege de un membru al familiei, şi toţi le făceau pe plac, până când un localnic care abea se mutase a îndrâznit să facă imposibilul ! Mergea fiul cel mic de 7 ani al familiei Haladeală pe stradă şi se întâlneşte cu fiul localnicului cel nou în vârstă de 8 ani :
- Ce face fratele meleu ăl' nou? spuse Cornel, fiul cel mic al familiei Haladeală
- Face bine, spre deosebire de gramatica ta ! Ai încercat vreodată să mergi la şcoală ? Eşti un ”trenchea-flenchea”, nu este nimic de capul tău ! se răsti Sile, fiul localnicului
-Băăă, te dai la mine? Băăă, eu sunt fiul lui Mihăiţă Haladeală, nepotu lu' Lilian dân Geangoieşti, urmaşu lu' Relu dân Paşcani ! Băăă, vrei să muşc din tine ? Pun tătă familia pă tine băăă , te ciopârţeşte jandarmii pă care i-am angajat ! se răsti Corneluş
- Domnule, te rog să mă laşi în pace, nu vreau să am de-aface cu tine sau cu familia ta evident de cocalari! îi spuse Sile
Sile făcuse greşeala vieţii lui, se împotrivii unui membru din familia Haladeală, era ca şi mort, până când o voce răguşită de femeie bătrână şi neîngrijită se auzi:
-Altaru' mă-tii Corneluş, treci acas' până nu te bag de unde-ai venit ! 
Aceasta era chiar sora lui Corneluş, Gherghina, în vârstă de 10 ani, care evident avea influenţă asupra lui Corneluş 
- Ce-ai fă? N-ai mâncat? 'te dreacu fă acasă ! îi raspunse Corneluş pe un tot cât mai acidulat
- Aşa vorbeşti cu o domnişoară măi? întrebă Sile
-Asta nu mai e domnişoară de la 4 ani... îi răspune Corneluş
- Sa te duci direct in mă-ta Corneluş, Dumnezeu cu mila, nu mai sunt de la 4 şi 1 zi, cum sa uiţi? întrebă Gherghina
Şi-asa aceştia continuară până seara...
- Corneluuuuuş, Hristosu mă-tiiiii ! Treci acas' !!! se auzi mama lui Corneluş, Leana
- Haolooo, du-te fă şi mai fă copiiiiiiiiiii !!! N-am chef dă tine ! strigă Corneluş
- Atunci adu-o pe Gherghina că tu o violezi iar ! spuse Leana
- Iaţi-o şi spală-te cu ea pe cap, PTU ! Nici pe-asta nu mi-o laşi . Nu Gherghina, nu Asfaltina, nu Izabela, nu Lilica, nu Lila, nu Smaranda, nu Ancuţa, nu Liliana, nu pe mamaia Maria... nu pe tine... Pe cine făăă !?!?! se răstii Corneluş
- Du-te mă în pi*da mă-tii , la 8 ani te las să mă fu*i pe mine ! îi spuse Leana
-Mă duc la mama în p*zda , adică la tine, intru eu intră şi guguştiucu, hai ca vin...

Va urma, mai scriu mâine că am treabă. fericit) Sper că v-a plăcut. :-s Accept orice fel de critici !
Sus In jos
RedKing
Kaigai
Kaigai
RedKing

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Familia Haladeală ( NECENZURAT )   Familia Haladeală ( NECENZURAT ) Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 00:10

Asta daca e la caterinca, nu am nimic rau de spus rolling on the floor
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Familia Haladeală ( NECENZURAT )   Familia Haladeală ( NECENZURAT ) Icon_minitimeMar Oct 21 2014, 21:35

Fan-fic blocat datorită inactivității. Dacă dorești să îl continui îmi trimiți un PM și se rezolvă. ^_^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Familia Haladeală ( NECENZURAT )   Familia Haladeală ( NECENZURAT ) Icon_minitime

Sus In jos

Familia Haladeală ( NECENZURAT )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: