Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

689 - Va iubesc

In jos 
AutorMesaj
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 00:25

Incepe sa citesti aici.

Ultima editare efectuata de catre Adrian. in Joi Aug 21 2014, 00:35, editata de 1 ori
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 00:28

Whaaat???Ai gresit numele Naruto si Sasuke oricum acest capitol a fost grozav abia il astept pe urmatorul sunt sigur ca peste vreo 2 capitole Naruto si Sasuke o so sigileze pe Kaguya.

Ultima editare efectuata de catre Tanyok in Dum Aug 24 2014, 11:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Natsu
Kaigai
Kaigai
Natsu

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 00:59

Foarte frumos capitol , ma gandesc acum ce o sa se intample in continuare .
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 09:01

Daca reusesc sa o sigileze pe Kaguya s-a terminat.Madara nu mai are cum sa apara,desi ma tot intreb de planul eremitului si al celor 4 kage reanimati.
Sus In jos
Skrillex
Kaigai
Kaigai
Skrillex

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 10:48

Deci abia astept sa vad capitolele anime ! Kakashi mi se pare mult peste Sasuke acum , iar folosirea combinata a kamuiului cu alte tehnici a fost grozav:(Ap_lauze):  .
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 11:00

Spoiler:

Faza cu ”Vă iubesc” a venit de aici. Prima dată când Kakashi i-a întâlnit pe cei trei, le-a spus că nu îi place de ei, acum, după ce a văzut cât de mult au crescut și că lucrează atât de bine împreună, și-a schimbat părerea.
Oricum, acesta nu este nici pe departe finalul, ar fi o rușine prea mare pentru Kaguya să fie învinsă doar dintr-o simplă tehnică combinată.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeDum Aug 24 2014, 11:04

da cu adevarat a fost frumos acest capitol dar cred ca zetsu o sa scape cumva cand kaguya o sa fie sigilata.cat despre echipa 7 insfatsit au aratat ca o adevarata echipa si lovitura lu sakura a fost extraordinara Cool
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeDum Aug 24 2014, 11:41

Sa fiu sincer Kaguya asta nu e tare deloc. Nu are nici o tehnica pe care sa o foloseasca din ce vad eu. Macar Madara mai facea un Susanoo, o tehnica a Rinneganului ceva. Nu este asta finalul.
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeDum Aug 24 2014, 11:50

No, bună ziua oameni buni.
Cât despre Kaguya, va scăpa de acolo ori cu ajutorul lui Zetsu, ori cu o teleportare la limită. După cum s-a spus mai sus, nu mai sunt multe capitole până la marele final. Cel mai probabil Kishi va mai omorî încă o persoană înainte de final, poate pe Kakashi sau Naruto (declarând că îl preferă pe Sasuke hokage în locul lui Naruto şi că Sakura nu va muri). Oameni buni, aşteptaţi-vă la tot ce e mai rău, cred că vor urma nişte capitole triste, părerea mea.

Fainoşagul fie cu voi.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeMier Aug 27 2014, 01:19

Bun bun, haide cu urmatorul mai repede
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitimeMier Aug 27 2014, 16:21

Nu am vazut ca urmatorul capitol sa apara,poate mai tarziu,nu situ,dar cred ca va fi super!
Sus In jos
Continut sponsorizat

689 - Va iubesc Empty
MesajSubiect: Re: 689 - Va iubesc   689 - Va iubesc Icon_minitime

Sus In jos

689 - Va iubesc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: